Resmi açıklamayı okuyun

Mükemmellik taahhüt, TSU sürekli olarak US News & World Report adlı bir düzineden fazla yıl için "Amerika'nın En İyi Kolejleri Kılavuzu" listelenen olmuştur.

1912 YILINDA KURULMUŞ

1912 yılında kurulan, Tennessee Devlet Üniversitesi (TSU) kapsamlı, kentsel, karma eğitim veren, arazi hibe kurumdur. Bizim Nashville ev Cumberland Nehri boyunca güzel bir yerleşim mahallede iki konumları-500 dönümlük ana kampüsü sırtını sunuyor ve şehir Avon Williams kampüs Nashville iş ve hükümet ilçe merkezine yakın oturuyor.

İşletme Bizim Hikayesi Koleji benzersiz olumlu Nashville, Tennessee Eyaleti girişimci ve ekonomik mozaiği ve dünyayı etkileyen, güçlü, sağlam ve genişleyen eğitim, girişimcilik ve araştırma motoru olarak şehir Nashville kalbinde hazırlanıyor. Yenilikçi öğretim yoluyla, araştırma çağdaş iş kavramları üzerinde duruldu ve hizmet ve yaşam boyu öğrenme için bir taahhüt tarafından demirlemiş bir kültür, üniversitenin yaklaşık 900 lisans ve lisansüstü öğrencileri, küresel ekonomik başarı için adanmış ve kültürel çeşitlilik fakülte tarafından hazırlanmaktadır.

İş Story TSU Koleji

Nashville ilk iş okul dünyasında işletme okulları için en prestijli akreditasyon kurumu çifte akreditasyon kazanmak için, üst 3 MBA biri olarak 2012 yılında Nashville Sahne Dergisi tarafından seçilen İşletme Advance Collegiate Schools (AACSB International) için Derneği Nashville programlar. TSU MBA konsantrasyonları sunmaktadır:

muhasebe Bilgi Sistemleri Yönetimi maliye Tedarik zinciri yönetimi

Uluslararası alanda tanınan fakülte, tüm tutma doktora dereceleri, son 5 yıl içinde 400'den fazla bilimsel eser yayınladı.

Çin'de Tianjin Politeknik Üniversitesi ile Yeni ortak MBA programı.

Kolej düzenlemeler, uluslararası bilimsel yayın, Gelişmekte Alanları Journal yayımlar.

Üniversite devlet-sanat Mali Ticaret Odası vardır.

İşletme Lisans Derecesi içinde:

muhasebe iş idaresi iş bilgi sistemleri Ekonomi ve Finans

Yeni Lisans konsantrasyonları Giriş: Otelcilik, Uluslararası İşletme Küresel Muhasebe ve Bankacılık & Finansal Hizmetler Tedarik Zinciri Yönetimi lisans ve lisansüstü programları Mükemmellik İki ayırt donatılmış Sandalyeler tanıdı.

Kolej danışmanları bizim 5 panoları aracılığıyla güçlü kurumsal ve ticari liderlik desteği vardır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

1 Yıllık MBA

Tennessee State University

TSU MBA programı, kamu ve özel şirketlerde liderlik pozisyonlarına üstlenmeye bilgi ve becerileri sağlar geniş tabanlı bir yönetim eğitimdir. ... [+]

A TSU MBA Müfredat, kamu ve özel şirketlerde liderlik pozisyonlarına üstlenmeye bilgi ve becerileri sağlar geniş tabanlı bir yönetim eğitimdir. Program AACSB international tarafından akredite edilmiştir. Sınıflar akşam sunulmaktadır, bu nedenle tam zamanlı çalışanlar hala diyoruz programına katılmak.

MBA programı kredilerinin 36 saat 12 derslerden oluşmaktadır. MBA programı 2 teslimat seçenekleri sunulmaktadır:

MBA geleneksel seçenekleri: Kurslar kampüsünde sunulan ve Pazartesi'den Cuma'ya haftada bir kez bir araya vardır, 5: 30-8: 30 PM Ders saatleri aynı sayıda sağlanması ve Koleji'nin geleneksel MBA programı olarak çıktıları öğrenirken MBA Hızlandırılmış Seçeneği kısa bir zaman-dilimi içinde MBA derecesi bulunuyor. hızlandırılmış bir seçenek Genel MBA giden 12 kısa ay içinde tamamlanacak olan 36 kredi saat oluşmaktadır. Sınıflar elverişli sunulmaktadır: • Cuma 5:30 pm - (Avon Williams Kampüs Kampüste) 4:00 pm - (Avon Williams Kampüs kampüs) 9:30 pm • Cumartesi 8:00 am. Yaz aylarında tamamen online. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Nashville
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku