Resmi açıklamayı okuyun

İşletme Vermont Okulu Üniversitesi'ne hoş geldiniz. Biz, dinamik ve karmaşık birbirine sürdürülebilir küresel ekonomide sorumlu yöneticiler olmaya hazırlar.

Öğretim üyelerimiz kendi alanlarında eğitim, araştırma ve uygulamada excel ve güçlü sayısal ve kavramsal analitik becerilerini geliştiren zorlu müfredat sunuyoruz.

İşletme uvm Okulu karmaşık, küresel, çok paydaş ve sürdürülebilir ortamlarda başarı sorumlu yöneticiler yetiştirmektedir. Öğrencilerimiz ve öğretim daha iyi organizasyonlar ve daha iyi bir toplum inşa konusunda kararlıyız.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

1 Yıllık MBA

University of Vermont, School of Business Administration

Vermont'ın yeni Sürdürülebilir Girişimcilik MBA (Semba) programı Üniversitesi dönüşümsel değişim geçiren bir dünyada karlı ve sürdürülebilir iş fırsatları yaratmak için h ... [+]

Bir Yıllık Sürdürülebilir Girişimcilik MBA

Sadece "her zamanki gibi iş" ile içerik ya da dünyayı değiştirmek için iş ilgilenen biri? Vermont'ın yeni Sürdürülebilir Girişimcilik MBA (Semba) programı Üniversitesi dönüşümsel değişim geçiren bir dünyada karlı ve sürdürülebilir iş fırsatları yaratmak için hazırlar. Biz sizin gibi insanlar arıyoruz - şeyleri her zaman, bölücüler, yenilikçiler ve vizyoner girişimciler yapmış oldum şekilde yapmak için insanlar içerik değil. Farklı düşünmek ve iş yapmak için daha iyi bir yolu var biliyorum ve onları farklı yaşamak için hazırlayacak bir işletme eğitimi yapmaya hazır olan liderler, farklı farklı ve kar kurşun. Biz de, bu farklı, Sürdürülebilir Girişimcilik MBA denir ettik - MBA-her zamanki gibi değil.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Burlington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku