Virginia International University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Virginia International University Hakkında VIU yüksek öğretimde yeni bir standart adamış kâr amacı gütmeyen bir üniversitedir. Bizim öğrenci merkezli bir yaklaşımla, biz her yerde kullanılabilir öğrenmek için en olumlu ortamı sağlamak için gayret gösteriyoruz. Bizim programları öğrencilere kendi çalışmalarının tasarım ve yönünde büyük esneklik sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır. Aynı zamanda, her öğrencinin ders seçimi ve kariyer yönde bir rehber olarak hareket eden bir kişisel danışman atanır. biz iyi eğitim yükseköğretime devam etmek gerekli para yok olanlar da dahil olmak üzere, herkes için geçerli olması gerektiğine inanıyoruz, çünkü VIU, yüksek potansiyel öğrencilere öğrenim bursu vermektedir.

teknoloji ve öğretim son gelişmelere ayak uydurmak için, bizim müfredat ve malzemeler düzenli olarak gözden geçirilmekte ve revize ve eğitmenlerimiz gerekli, daha fazla eğitim alırlar. programlarının tamamlanması yakın öğrencileri olarak, VIU kariyer danışmanları staj ve yerel şirket ve kuruluşlar ile diğer iş-çalışma pozisyonları koyun yardımcı olur.

VIU Tarihinde Deneyler

1998 yılında kurulduğundan beri, Virginia International University, yeni bir üniversite kurmanın karmaşık süreçte önemli ilerlemeler kaydetmiştir. Aşağıda kurumsal tarihinin kilometre taşlarından bazıları şunlardır:

Virginia International University konsept Dr. Isa tarafından geliştirilmiştir Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli konumlarda inceledikten sonra, kurulan Saraç 1998 yılı Ağustos ayında Fairfax, Virginia VIU. Virginia Yükseköğretim Danıştay (SCHEV) Viu yetkili 23 Aralık 1998 İş Yönetimler Programı Master başlayacak. SCHEV Diploma ve Sertifika bir dizi teklif yetkisi verilmiş 9 Ağustos 1999 tarihinde programları. 25 Mayıs'ta 2000 SCHEV MBA için VIU derece veren yetki verdi Program ve ertesi yıl verilen izin bir lisans başlamak için Bilgisayar Bilimleri ve İşletme Yönetimi programı. Bilgi Sistemleri Master of Science 24 Nisan 2003 tarihinde başladı. Virginia International University, Mayıs 2006 4 ilk başlamasını düzenlenen Fairfax County Country Club'da katılım 20 mezunları ile. Bağımsız Kolejler ve Okullar için Akreditasyon Konseyi (ACICS), bir ulusal akreditasyon kurumu Virginia Uluslararası akreditasyon verilmiş 2008 baharında Üniversitesi (15 Nisan). Virginia Genel Kurul Evi Ortak Çözüm Kurulu 23 Nisan 2008 tarihinde "akreditasyon ve 10. yıldönümü vesilesiyle Virginia International University övgüyle söz" bir yazı ile üniversite sundu.

Misyonumuz

Virginia International University misyonu entelektüel merakı doğurmak lisans, lisans ve sertifika seviyelerinde akademik programlar sunmak için çalışıyoruz ederken, son derece nitelikli, eşit çeşitli akademik ve idari personel ile dünyanın her yerinden gelen öğrenciler yetiştirmektir, eleştirel düşünme, yaratıcılık ve acilen küresel toplumun ve araştırma, burs ve yaratıcı çabalar mükemmelliğe ulaşmak için bilgileri öğrencilere sunmak için bir taahhüt ile gerekli.

Viu Öğrenme Hedefleri

Virginia International University Mezun olduktan sonra, öğrenciler mümkün olacaktır:

Eleştirel ve yaratıcı düşünme Konuşma ve yazma etkili iletişim Bilimsel disiplin yoluyla uzmanlık göstermek ve daha büyük dünyaya ilişkin bu disiplini anlıyorum Birey olarak ve gruplar halinde verimli çalışmak Topluma olumlu bir katkı yapmak için kendi bilgi ve becerilerini kullanma Sürdürülebilirlik ile ilgili etik bir anlayış, farklılıklara saygı, bir ve sorunların bir farkındalık dayalı kararlar sebep kullanın Yaşam boyu öğrenme Engage Profesyonel bütünlüğü, liderlik ve etkili bir işbirliği becerilerini sergilemek

FELSEFE

Farklı ulusal, kültürel ve sosyal çevrelerden alınan bir öğrenci, personel topluluk ve fakülte olarak, Viu düşünce ve insan deneyimlerinin farklı yorumların özgürlüğü aziz hangi ortamını geliştirmeyi hedeflemektedir. Bizim umudumuz ve üniversite her bir üyesi daha büyük bir farkındalık geliştirmek olacağı beklentisi, ve aynı zamanda daha az ayrıcalıklı kim bizim kampüsün bile sınırlarını aşmasını olanlar için, diğer üyelere yanıt olduğunu. Bu misyon yerine getirirken, üniversite öğrencilerinin, öğretim üyelerinin ve personele en yüksek hizmet kalitesini sağlamak için mevcut tüm kaynakların verimli kullanılmasını arayacaklardır. VIU nihai hedefi kendileri ve aileleri için daha iyi bir hayat kurmak kalmayacak, ama kim herkes için daha iyi bir dünya için öncülük edecek, ahlaki, entelektüel ve profesyonel mükemmellik lisansüstü akademisyenlere daha azdır.

Üniversitenin misyon ve felsefesini daha da ilerletmek için, Viu aşağıdaki amaçlara kararlıdır:

Işe ve öğretim, araştırmaları desteklemek için bekleyen ve çeşitli fakülte ve personeli korumak ve üniversitenin hizmet misyonu için Tüm dünyadan yanı sıra ABD'den mükemmel öğrenci çekmek ve korumak için üniversitenin öğrenme ortamını yükseltmek için Geleneksel talimat geliştirmek ve küresel işgücü için öğrencileri hazırlamak sınıfın ötesinde öğrenme deneyimleri sunmak , Analitik mantığa gerçekçi sorunları çözmek için, ve açıkça iletişim, eleştirel düşünme: alakalı bir up-to-date müfredat sunmak için, her öğrenciyi sağlanması aşağıdaki yetkinliklere sahip Öğrencilerin başarılı istihdam yerleştirme seçenekleri sunmak için gayret etmek

Konumlar

Fairfax

Address
4401 Village Dr
22030 Fairfax, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri