Resmi açıklamayı okuyun

Westcliff University , hızla büyüyen İşletme ve Eğitim alanlarına girmek isteyen öğrencilere kaliteli eğitim vermek için kuruldu. 1993 yılında Özel Yüksek Lisans Eğitimi Bürosu (www.bppe.ca.gov) ile ilk onayını alan Westcliff University , İşletme Fakültesi ve Eğitim Fakültesi'nde çeşitli programlar sunmaktadır. Westcliff University müfredatı, işletme ve eğitim alanındaki lisans ve lisansüstü programların yanı sıra diğer sertifika programlarından oluşur.

Bazı okullar sadece teorik kavramları öğretirken, Westcliff University öğrencileri bugün iş piyasasında gereken pratik ve teorik unsurlar için hazırlamaktadır. Westcliff University , tam zamanlı çalışan öğrencilere, uygun ve uygun fiyatlı, yenilikçi çevrimiçi ve hibrit uzaktan eğitim kurslarına katılma şansı sunuyor.

Westcliff University öğrencileri kişisel, akademik ve profesyonelce hazırlamanın önemini vurguluyor. Programlarının yenilikçi, güncel ve yüksek kalitede olmasını sağlamak için, üniversite Google, Hyundai, Deloitte, Hewlett Packard gibi kuruluşlardan kilit liderleri içeren Mütevelli Heyeti ve Program Danışma Konseyi üyelerinden rehberlik ve uzmanlığa sahiptir. , Hitachi Capital, Cox Communications, CATESOL, California Üniversitesi Rektörlük Ofisi ve diğer yerel ve ulusal işletme ve organizasyonlar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yarı zamanlı MBA

Westcliff University

İşletme (MBA) derecesi programı Master yönetiminde kariyer için bireylerin hazırlar. Daha spesifik olarak, amacı erkekler ve kadınlar bilgisayar ile ilgili olmak üzere ön ... [+]

İşletme (MBA) derecesi programı Master yönetiminde kariyer için bireylerin hazırlar. Daha spesifik olarak, amacı erkekler ve kadınlar bilgisayar ile ilgili olmak üzere önemli sektörlerde iş aramak için mezunları eleme, yetkin iş yönetimi uzmanları içine büyümesi için bir temel teşkil edecektir bilgi, yetenek, tutum ve anlayış geliştirmek için bir fırsat sağlamak için Pazarlama, araştırma, analiz, ve / veya finans alanlarında hizmetler, yatırım bankacılığı / menkul kıymetler ve danışmanlık.

Westcliff MBA programı yönetimi veya girişimcilik alanında kariyer için hazırlar. Westcliff Üniversitesi'nde olacak "

, Çeşitli takımlarda çalışmak sunumlar yapmak ve kurşun vaka çalışması analizleri Yönetim ilkeleri bir temel oluşturmak Eleştirel düşünme ve problem yaratıcı çözmek için yeteneğini geliştirin Hem online ve melez programlarına yıl boyunca sunulan atölye ve konuk konuşmacı sunumları, yararlanın. Sanayi geniş bir yelpazede çalışan öğrenciler ve öğretim üyeleri ile Ağ Aynı derecede önemli, kıdemli yöneticiler veya iş sahipleri profesörlerin öğreneceksiniz. MBA Programı Amacı ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Irvine
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Commencement 2018

Westcliff University MBA Grad Testimonial 2019

Westcliff University MA TESOL Grad Testimonial 2019

Westcliff University MBA Grad Testimonial 2019

Location address
Irvine, Kaliforniya, 92612 US