Frankfurt School of Finance & Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Frankfurt School Maliye Frankfurt School

Üst sınıf lisans dersleri ve yedi farklı program bölümünde devam eden eğitim seçenekleri sunuyoruz. Dört ihtisas araştırma merkezi bulunduruyor ve çok sayıda uluslararası danışmanlık projesi yürütüyoruz. Tüm eğitim, araştırma ve danışmanlık faaliyetleri finans ve yönetim üzerine odaklanmaktadır. Finans olarak, finansal yönetimle ilgilenen tüm şirketlerde çapraz fonksiyonel finansal faaliyetler demektir. Yöneticiler, yöneticilerin çalışanlarını ve kaynaklarını, şirket hedeflerine mümkün olan en iyi maliyetle karşılanacak şekilde yerleştirdikleri klasik kurumsal liderliği kastediyoruz.

Frankfurt School Maliye Frankfurt School

Uluslararası Programlar

Günümüz yöneticileri, son derece çeşitlendirilmiş ve dinamik piyasalar, artmakta olan küresel rekabet ve giderek kendine güvenen müşteriler ve tedarikçiler açısından büyük zorluklarla karşı karşıya.

Böyle karmaşık bir iş ortamında hayatta olan kuruluşlar, iyi gelişmiş stratejilere ve çok yetenekli yöneticilere sahip şirketlerdir. Yönetici Eğitim Programları, yöneticilerin liderlik ve yönetim becerilerini keskinleştirmelerine, onlara en iyi uygulamalardan öğrenme fırsatı vermelerine ve dünyanın dört bir yanındaki en başarılı liderlerin ve şirketlerin bazılarıyla bir akran ağı kurmasına yardımcı olabilir.

Frankfurt School Maliye Frankfurt School

Portföyümüz

Eğitim programlarımız, son derece nitelikli ve deneyimli bir öğretim üyesi, kendi kendine çalışma, web tabanlı eğitim ve öğretmenin yanısıra uluslararası kabul görmüş sınavlar ve sertifikalar içeren yerinde sınıf öğretimi içermektedir.

Frankfurt School bankacılık alanlarında geniş bir yelpazede sunmaktadır

Yönetim düzeyinde yürütme eğitimi de dahil olmak üzere, gençlerden üst düzey yöneticilere, finans ve diğer endüstrilerdeki çok çeşitli şirket veya kurumlara kadar her seviyede yönetici eğitimi veriyoruz.

Özellikle özelleştirilmiş yönetici eğitim programları alanında Frankfurt School çok çeşitli hizmetler sunmaktadır:

• eğitim ihtiyaç analizi • özelleştirilmiş eğitim programı tasarımı • seminer materyallerinin ve çalışma kitaplarının özel olarak üretilmesi • müşterilerimiz adına e-öğrenme platformları ve web tabanlı eğitim programı yönetimi

Yüksek Lisans Programları

Bir lisans derecesi ile başarılı bir kariyer için temeller attığınızda, bir sonraki adım bilginizi büyütmek ve yeteneklerinizi geliştirmektir. Frankfurt School of Finance'de

Yoğun bir zaman dilimi içerisinde finans ve bankacılığın temel yönleri hakkında bilgi edinmek isteyen yoğun ve yüksek motivasyona sahip öğrencilere başvurulmalıdır.

Önemli

  • Endüstri uzmanları tarafından yürütülen dersler ve eğitimler
  • Küçük tartışma grupları
  • Finansal kurum ziyaretleri
  • Dünyanın her yerinden öğrenciler arasındaki etkileşim
  • Takım oluşturma, sosyal ve sportif aktiviteler
  • Heidelberg'e kültürel geziler (ünlü kale ziyareti dahil)
  • Alman yemekleri, içecekleri ve kültürünü keşfetme (rehberli şehir turu dahil)

Konumlar

Frankfurt

Frankfurt School of Finance & Management

Address
Frankfurt School of Finance & Management
Adickesallee 32-34

60322 Frankfurt, Hesse, Almanya
Telefon
+49 69 1540080

Akreditasyonlar