Resmi açıklamayı okuyun

1995 yılında kurulan Hochschule Bonn-Rhein-Sieg ( H-BRS ), yaklaşık 8.000 öğrencisi, 155 profesörü ve 260 bilimsel personeli ile dinamik ve araştırma açısından güçlü bir üniversitedir. Bilim ve uygulamadan yaklaşık 400 yüksek nitelikli öğretim üyesi tarafından desteklenmektedir. Yönetim, kütüphane ve dil merkezinde istihdam edilen 200 kişi daha var. Kampüsü, Hennef, Rheinbach ve Sankt Augustin'deki üç bölgeyi kapsıyor. Bonn'da B-IT Akademisi'ni Üniversite ve RWTH Aachen Üniversitesi ile birlikte yürütmektedir. Üniversite gelişim planında, 2020 yılına kadar ulaşmak istediği stratejik hedefleri açıklar ve bu hedeflere ulaşmak için özel önlemler alır. Yol gösterici sebep sürdürülebilirliktir.

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg ( H-BRS ) H-BRS

H-BRS öğrenciler şu anda 33 çalışma programında mevcut araştırma sonuçlarına dayanarak uygulamaya yönelik bir çalışma beklemektedir. Burada profesörler hem işletme hem de bilim dalında deneyime sahiptir. Mükemmel bir teknik altyapı ve iyi donanımlı laboratuarlar sayısız PC havuzu, üniversite genelinde Wi-Fi, modern bir üniversite ve bölge kütüphanesi ve aktif bir kampüs hayatı kadar doğal.

H-BRS Tarihi

Almanya'da bir kez H-BRS , 1994 Bonn-Berlin tazminat anlaşmasının bir parçası olarak Federal Meclis ve Federal Hükümet, Landtag ve eyalet hükümeti ve bölge tarafından ortak bir girişimden H-BRS . Özel misyonları: Yeni akademik öğretim ve araştırma kapasiteleri oluşturmak ve pratik projeler ve endüstri ile işbirliği yaparak ekonomik alanın yapısal gelişimine katkıda bulunmak. 1999 yazında, ilk 26 mezun FH diplomalarını alır. Zaten 2002 yılında, 2500 öğrencinin orjinal hedefini aşıyor ve genişletilmesi gerekiyor. Bugünün " Hochschule Bonn-Rhein-Sieg " ( H-BRS ) o zamandan beri özel federal fonlardan serbest bırakıldı ve kendi başına mükemmel eğitim, öğrenme ve araştırma koşulları yarattı.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

FIBAA akredite yüksek lisans ders bir STK bir kariyer için öğrencileri hazırlamak için eşsiz bir liderlik ve yönetim programı sunmaktadır. ... [+]

KSS ve STK yönetimi (mba)

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg de KSS ve STK Yönetimi MBA Programı Hoşgeldiniz

FIBAA akredite yüksek lisans ders sandviç programı olarak tasarlanmıştır. Dersler 18 ay içinde bir yüksek lisans derecesi elde etmek için öğrencilerin sağlayan, iki yoğun kurs haftada tarafından çevrili Cuma akşamları ve cumartesi günleri gerçekleşecek. Programın kavramsal gelişme çok sayıda tanınmış STK'ların üst düzey temsilcileri ile işbirliği içinde yürütülmüştür, Birleşmiş Milletler, Bonn kenti, federal bakanlıklar yanı sıra uluslararası şirketler.... [-]

Almanya Rheinbach
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Sankt Augustin campus
Grantham-Allee 20

Sankt Augustin, North Rhine-Westphalia, 53757 DE
Location address
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Rheinbach campus
von-Liebig-Strasse 20

Rheinbach, North Rhine-Westphalia, 53359 DE
Location address
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Hennef campus
Zum Steimelsberg 7

Sankt Augustin, North Rhine-Westphalia, 53773 DE