Resmi açıklamayı okuyun

Htw Berlin Uygulamalı Bilimler Berlin'in en büyük Üniversite

Fazla 13.000 öğrenci gövdesi ile Hochschule für Technik und Wirtschaft (Htw) Berlin Berlin Uygulamalı Bilimler büyük üniversitesidir. Mühendislik, Ekonomi, Bilişim Teknolojileri, Kültür ve Tasarım 70 civarında Lisans ve Master kursları ile, sunduğumuz niteliklerin aralığı etkileyici. Hem kompakt ve pratik odaklı, bizim derecesi ders, yabancı dil ve temel becerileri öğretim ile takviye edilebilir. Üniversite sıralamaları sürekli modern ve profesyonel eğitim önde gelen sağlayıcılarından biri olarak bize kurduk. Tesislerimizde iyi stoklanmış kütüphane, modern bir bilgisayar merkezi ve spor aktiviteleri çeşitli bir yelpazede yer alıyor.

Bir ödül kazanan üniversite Mükemmel bir akademik üne sahip olan, htw Berlin üniversite sektöründe olağanüstü yenilik için birçok ödül aldı; Bizim iç yönetim reformları için; Küçük ve orta ölçekli işletmeler ve start-up sunulan danışmanlık ve hizmet paketleri; ve toplumsal cinsiyet eşitliği ve bariyer özgürlük taahhüdümüz için. Üniversite sıralamaları sürekli modern ve profesyonel eğitim önde gelen sağlayıcılarından biri olarak bize kurduk.

İki noktada çalışma, eğitim ve araştırma Karlshorst'ta içinde Treskowallee kampüs ve Oberschöneweide de Wilhelminenhof kampüs: htw Berlin Çalışma, eğitim ve araştırma, iki noktada yapılır. Her iki yer uzun ve gururlu bir geçmişi var: Treskowallee kampüsünde listelenen binalar daha önce İktisat Koleji gibi, bir okul olarak ve GDR sırasında görev yaptı. Wilhelminenhof kampüs sanayi yenilik merkezi olarak uzun ve zengin bir geleneğe sahiptir. Berlin'in Güney-Doğu bulunan iki ünlü firmalara ev sahipliği oynadı, Allgemeine ELEKTRIZITÄTS-Gesellschaft (AEG) ve Kabelwerke Oberspree (kwo).

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

HTW Berlin University Of Applied Sciences

... [+]

2018'de yenilikler: Mühendislik alanında uzmanlaşmış global liderlik

Ekim 2018'de, Mühendislik uzmanlığında yeni Global Liderliği başlatacağız.

.

[-]
Almanya Berlin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
HTW Berlin University Of Applied Sciences

MBA & E ders içeriğinin ağırlık işletme ve teknolojik konularda eşit çizilmiş konularda ikili odak kurar. Bu dersin mezunları değil, sadece istisnai uzman becerileri ... [+]

2018'de yenilikler: Mühendislik alanında uzmanlaşmış global liderlik

Ekim 2018'de, Mühendislik uzmanlığında yeni Global Liderliği başlatacağız. Bu program, önceki uluslararası deneyimler ve ilk liderlik deneyimleri olan öğrenciler için hazırlanmıştır. Öğrencileri uluslararası ve kültürlerarası bağlamlarda mühendislik işletmelerinde liderlik için hazırlar. Daha fazla bilgi için lütfen program web sitesine bakın veya ofisimize başvurun.

Çok yönlü ve disiplinler arası

MBA ve E'nin ders içeriğinin ağırlıklandırılması, işletme yönetimi ve teknolojik konulardan eşit derecede alınan konular üzerine ikili bir odak oluşturur. Bu dersin mezunları değil, sadece istisnai uzman becerileri ile donatılmış, ancak geliştirmek olan bir analitik zihin-set sanayi ve işletme fonksiyonları çeşitli uygulanabilir. Profesyonel, yaratıcı ve işbirlikçi, sağlam, disiplinler arası bir problem çözücü olmak için her MBA ve E yüksek lisansını eğitmeye çalışıyoruz. Beş uzmanlık seçeneği öğrencilere kariyerlerinin istenen yönde ilerleme esnekliği kazandırmaktadır:... [-]

Almanya Berlin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Studying at HTW Berlin - Corporate video

HTW Motorsport
Address
Wilhelminenhofstraße 75A, 12459
Berlin, Berlin, Almanya