Resmi açıklamayı okuyun

Neden ISM?

International School of Management Almanya'daki en iyi işletme International School of Management biridir. Bu, bağımsız örgütlerin sayısız sıralaması ile kanıtlanmıştır . Diğerlerinin yanı sıra, uluslararası yönelim ve pratik ilgi, öğretimin kalitesi ve küçük öğrenme grupları onurlandırılacaktır.

ISM'de okumak için 10 iyi neden

Bütün alanlarda uluslararasılık

ISM'de okumak, en yüksek uluslararası standartlara uyumludur ve sizi küresel bir kariyer için en iyi şekilde hazırlar. Yurtdışında en az bir bütünleşik sömestir veya 199 tanınmış partner üniversitemizden birinde modül harcayacaksınız. Tam zamanlı lisans derecesine entegre olan yurtdışındaki stajlar, çalışmaları sırasında uluslararası pratik deneyimler sağlar. Seçilmiş ortak üniversitelerde Master derecesini alma fırsatı, bazen zaman kaybetmeden bile olsa, öğrencilerimizin yarısı tarafından kullanılmaktadır. Yoğun yabancı dil eğitimi, dünya çapında iletişim için sizi donatıyor.

Modern öğretim

Modern öğretim yöntemlerini kullanarak, profesörlerin içeriği, tüm deneyimli uygulamacılar, küçük grup boyutlarında öğretilir. Uygulama projelerinde, çalıştaylarda veya ortak şirketlerde öğrenilen bilgi doğrudan uygulanır. ISM Net, derslerin iyi bir şekilde hazırlanmasını ve takibini sağlar ve diğer şeylerin yanı sıra derslerin dijital senaryolarını içerir.

Sıralamasında olağanüstü

Akreditasyon kuruluşları sadece ISM'nin yüksek kalitesini belgelemektedir. Aynı zamanda ulusal ve uluslararası sıralamada yirmi yılı aşkın bir süredir üst sıralarda yer aldık - performans öğrenciler, mezunlar ve personel tarafından onaylandı. Şu anki CHE sıralaması, 1.3 derecesi ile mükemmel destek oranını doğrulamaktadır ve ayrıca, Trendence Barometresi 2016 ISM, öğretim üyelerinin kalitesinde en iyi FH ödülüne sahiptir. Bu da maaşı etkiler: Universum Professional Survey, ISM mezunlarının mezun olduktan sadece beş yıl sonra iş mezunu ortalamasından önemli ölçüde daha yüksek bir maaş elde ettiklerini tespit etti.

119133_rsz_adobestock_250661602.jpg

Büyük markalar ile çalışın

Öğrencilerimiz sadece Almanya ve yurtdışında staj ve stajlarda yoğun iş tecrübesi kazanmakla kalmayıp, aynı zamanda kurslarda büyük markalar ve tanınmış şirketler ile projeler üzerinde sürekli olarak çalışmaktadırlar. Procter olsun

Ekonomiye yakın

ISM ekonomiye birçok yönden yakından bağlantılıdır. Mütevelli Heyeti üyesi üye şirketler, lisans programlarımızı iş piyasasının ihtiyaçları ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde uyarlamak için düzenli olarak bilgi alışverişinde bulunurlar. İş veya staj teklifleri sadece öğrencilerimize aktarılır. Dersler bile sadece gerçek şirketlerle vaka çalışmaları ve atölye çalışmaları ile pratik odaklı değildir. Çalışma programlarının hepsi ekonomiye gömülü.

Kompakt çalışma

Sofistike çalışma konsepti ve sınavların optimum organizasyonu, düzenli çalışma süresince gerçekçi bir şekilde tamamlanabilecek şekilde kompakt bir şekilde çalışmanızı sağlar. Kısa çalışma süresine rağmen, yurtdışında kalmaya devam etmekte ve yoğun pratik deneyim derse sıkı sıkıya bağlıdır. ISM teklifi uzman bilgisinin verilmesinin çok ötesine geçmektedir. Sunum yapmayı, bunları sunmayı, kendilerini en uygun şekilde sunmayı ve çeşitli retorik tekniklerini kullanmayı öğreniyorlar. İsteğe bağlı olarak, daha fazla dil ve daha fazla BT dersi alınabilir.

Tam destek

Öğrenci sekreterliği, uluslararası ofis, kariyer merkezi, yerleştirme veya kütüphane olsun - hizmet tesislerimizin kapıları soru ve önerilere açıktır. ISM'de ISM'de sadece 30 öğrenci var, bu yüzden çalışmalarınızla ilgili tüm konularda size yardımcı olabiliriz. Yurtdışında sömestirseniz olsun, mükemmel bir uygulama ya da doğru literatür araştırması.

Kişisel bir atmosfer

Aşırı kalabalık konferans salonları ve anonim dersler ISM'de bulunamaz. Küçük grupların kişisel atmosferi (lisans programlarındaki 32 öğrenci, yüksek lisans programlarında 25 ve MBA'de 15) topluluk birlikteliğini güçlendirir ve yüksek düzeyde bireysel koçluk için yer sağlar. Dil derslerinde, sadece 15 ila 18 katılımcı, aktif bir konuşma bileşeni sağlayarak becerilerini eğitir. Öğrencilerimizin kişisel gelişimine büyük önem veriyoruz. % 100 Açık Kapı Politikamız, profesörler, çalışanlar ve öğrenciler arasında düzenli profesyonel ve kişisel alışverişi destekler.

119134_rsz_adobestock_126228815.jpg

Güçlü bir ağ - ömür boyu

İlk günden beri ISMler ve sadece uluslararası olarak tanınan bir çalışma ile değil, arkada da güçlü bir ağ var. İhtisas konferanslar, uygulama eğitimleri ve mezun etkinlikleri, şirketlerle ve ISM'nin eski öğrencileriyle erken bir aşamada iletişim kurmanızı sağlar. Öyleyse hiçbir şey, profesyonel yaşamınıza başarılı bir şekilde başlamanızın önünde durmaz. İletişim halinde kalıyoruz!

Akredite edilmiş, test edilmiş

ISM sürekli olarak Kuzey Ren-Vestfalya Bilim ve Kültür Bakanlığı tarafından tanınmaktadır. ISM'de elde edilen dereceler, devlet üniversitelerinde elde edilen sonuçlara kesinlikle eşittir. ISM'deki çalışmaların kalitesi de düzenli olarak gözden geçirilir ve dış izleme organları tarafından onaylanır. Örneğin, Haziran 2016'da, ülke çapında ilk özel işletme okulu olan ISM, ikinci yıl için en fazla on yıl boyunca ikinci kez Bilim Konseyi tarafından akredite edilmiştir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

International School of Management

Tam zamanlı MBA ile özellikle işletme ve yönetim bilginizi genişletebilir ve iş dünyasında lider konum için ideal ön koşulları oluşturabilirsiniz. teori ... [+]

Öğrenim profili MBA Genel Yönetim

Tam zamanlı MBA ile özellikle işletme ve yönetim bilginizi genişletebilir ve iş dünyasında lider konum için ideal ön koşulları oluşturabilirsiniz.

teori

Uluslararası bağlamda yeterlilik

MBA programı, işletme yönetimi ve pazarlama, finans veya girişimcilik gibi alanlarda fonksiyonel bilgilerin bir araya gelmesiyle birlikte tüm yönetim alanlarına kapsamlı bir genel bakış sunar.

İngilizce dil programı , öğrencilerini bilgi ve becerilerini uluslararası bir bağlamda İspanya'da bir hafta boyunca yurtdışında kalmakla geçirmek için motive ediyor.

Çalışmalarınızı uygulama odaklı yüksek lisans tezi ile tamamlayacaksınız.... [-]

Almanya Munich
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MBA General Management at ISM