Kellogg-WHU Executive MBA Program

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

WHU - Yönetim, Koblenz yakınlarındaki Vallendar bulunan özel bir üniversitenin Otto Beisheim Okulu, Almanya'da ilk okul şirketlerin stratejik liderlik vurgulayan işletme önemli bir teklif oldu. Okul işleri çeşitli ana olabilir genel müdürleri ve girişimcilerin eğitim içindeki temel görevi görüyor. WHU gerçek anlamda uluslararası bir. Son yirmi yıl içinde, WHU tüm kıtalardan fazla 140 üniversiteleri ile dünya çapında bir, eşsiz işbirliği ağı kurmuştur. Bu EQUIS akreditasyon (1998) alan ilk Alman üniversite oldu.

Northwestern Üniversitesi Kellogg School of Management yaygın olarak Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi lisansüstü işletme okullarından biri olarak kabul edilmektedir. 1908 yılında Chicago'da kurulan Kellogg iş yönetim ilkeleri organizasyon her türlü uygulanabilir olduğu teorisi öncülük etmiştir. Kellogg akademik mükemmellik standartlarını yüksek tutmaya kararlıdır. Kellogg orta kariyer ve üst düzey yöneticiler için kapsamlı eğitim programları geliştirmek için ilk lisans işletme okullarından biridir.

Kellogg-WHU Executive MBA Programı Avrupa'nın en iyi EMBA programları sıralanır sürekli bir. Derecesi ortaklaşa Yönetimi, Vallendar WHU-Otto Beisheim Okulu ve Yönetimi, ABD Kellogg School tarafından sunulur. Bu prestijli lisans programı, Amerikan ve Avrupa yönetim tarzları bir sentezi odaklanarak, tüm yönetim disiplinlerini bütünleştirir.

Konumlar

Baden-Baden

Address
WHU - Otto Beisheim School of Management
Burgplatz 2,

56179 Baden-Baden, Baden-Württemberg, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited