Resmi açıklamayı okuyun

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

WHU - Yönetim, Koblenz yakınlarındaki Vallendar bulunan özel bir üniversitenin Otto Beisheim Okulu, Almanya'da ilk okul şirketlerin stratejik liderlik vurgulayan işletme önemli bir teklif oldu. Okul işleri çeşitli ana olabilir genel müdürleri ve girişimcilerin eğitim içindeki temel görevi görüyor. WHU gerçek anlamda uluslararası bir. Son yirmi yıl içinde, WHU tüm kıtalardan fazla 140 üniversiteleri ile dünya çapında bir, eşsiz işbirliği ağı kurmuştur. Bu EQUIS akreditasyon (1998) alan ilk Alman üniversite oldu.

Northwestern Üniversitesi Kellogg School of Management yaygın olarak Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi lisansüstü işletme okullarından biri olarak kabul edilmektedir. 1908 yılında Chicago'da kurulan Kellogg iş yönetim ilkeleri organizasyon her türlü uygulanabilir olduğu teorisi öncülük etmiştir. Kellogg akademik mükemmellik standartlarını yüksek tutmaya kararlıdır. Kellogg orta kariyer ve üst düzey yöneticiler için kapsamlı eğitim programları geliştirmek için ilk lisans işletme okullarından biridir.

Kellogg-WHU Executive MBA Programı Avrupa'nın en iyi EMBA programları sıralanır sürekli bir. Derecesi ortaklaşa Yönetimi, Vallendar WHU-Otto Beisheim Okulu ve Yönetimi, ABD Kellogg School tarafından sunulur. Bu prestijli lisans programı, Amerikan ve Avrupa yönetim tarzları bir sentezi odaklanarak, tüm yönetim disiplinlerini bütünleştirir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

Kellogg-WHU Executive MBA Program

Kellogg-WHU Executive MBA Programı bugünün yüksek basınçlı rekabet ortamında daha etkili ve sorumlu liderler olmaya çalışan yöneticiler için tasarlanmıştır. ... [+]

Kellogg-WHU Global Executive MBA programı , Financial Times sıralamasında Avrupa'daki en iyi 20 EMBA programı ve en iyi 10 EMBA programı içerisinde hakim konumunu koruyan köklü ve prestijli bir programdır. Program, Kellogg Yönetim Okulu, ABD'deki Northwestern Üniversitesi ve Almanya'daki WHU Otto Beisheim Okul Yönetimi arasındaki ortaklığıyla hem ABD hem de Avrupa yönetiminin birikimlerinden yararlanmaktadır. Programın amacı, gelecekteki üst düzey yöneticilere karmaşık bir iş ortamında kuruluşları başarıyla yönetmek için gerekli araçları sağlamaktır. Program grup çalışması, koçluk ve küresel modüller aracılığıyla ekip liderliği, kişisel gelişim ve uluslararasılık üzerine güçlü bir vurgu yapmaktadır. Mezunlar Kellogg School of Management, Northwestern Üniversitesi ve WHU Otto Beisheim School of Management'dan ortak bir MBA derecesi kazanırlar ve mezun olduktan sonra bile güçlü bir küresel mezun ağından yararlanabilirler. Kellogg-WHU Global Executive MBA Programının yapısı, yöneticilere programa aktif olarak katılırken çalışmaya devam etmelerini sağlar. Öğrenciler yeni edindikleri becerileri hemen işyerinde uygulamak için fırsat bulurlar. Program, genel yönetimle ilgili geniş bir yelpazedeki konuları içeren 30 ders içeriyor. Kellogg-WHU Programı modüler temelli olup, dersler 2 yıl boyunca her iki haftada bir haftasonları (Perş-Güneş) ile Vallendar'daki güzel ve huzurlu kampüsümüzde yer almaktadır. Küresel fırsatlarımız, Kellogg kampüsünde (Evanston / Chicago) gerekli olan iki haftalık bir modülden ve Hong Kong, Pekin, Tel Aviv, Toronto veya Miami'deki ortak kurumlarımızdan birinde en az bir haftalık küresel seçmeli oluşturmaktadır. ... [-]

Almanya Vallendar Düsseldorf Baden-Baden
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Kellogg-WHU Executive MBA Program - Distinguish Yourself Globally!