Resmi açıklamayı okuyun

Almanya'nın Berlin kentinde bulunan Renewables Academy AG (RENAC) , yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği konusunda eğitim ve kapasite geliştirme hizmetleri veren uluslararası lider kuruluşlardan biridir. Ocak 2008'deki kuruluşumuzdan bu yana, dünya çapında 135 ülkeden 4,500'den fazla katılımcı, yeşil enerjinin teknolojisi, finansmanı, yönetimi ve pazar gelişimindeki uzmanlığımızdan faydalanmıştır.

Hizmetlerimiz arasında:

  • Yüksek lisans dereceleri
  • Yüz yüze ve çevrimiçi açık eğitim
  • Özel hazırlanmış eğitim
  • Kapasite geliştirme hizmetleri: Kapasite İhtiyaçları Değerlendirmesi, eğitim materyalleri, Eğiticinin Eğitimi, anahtar teslimi eğitim merkezleri, kalite güvencesi
  • Danışmanlık: Uluslararası misyon uzmanları ve delegasyonların organizasyonu

Yüksek Lisans Dereceleri

Uygulamalı Bilimler Berlin Beuth Üniversitesi ile işbirliği içinde, RENAC Uzaktan Eğitim Derecesi Programı'nı yürütmektedir: MBA Yenilenebilir .

Beuth Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Berlin, mühendislik, bilim ve işletme alanlarında 70'den fazla akredite lisans programı sunan devlete ait bir üniversitedir. Uzaktan Eğitim programları yürütmede 30 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Renewables Academy AG (RENAC)

Çevrimiçi yüksek lisans derecesi MBA Yenilenebilir Enerji Kaynakları yenilenebilir enerji ve enerji verimliliğine odaklanarak bir Master of Business Administration sağlar ... [+]

Beuth Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Berlin ve Yenilenebilir Enerji Akademisi (RENAC) , yenilenebilir enerji ve enerji verimliliğine odaklanan bir İşletme Yüksek Lisans derecesi alma şansına sahip ilk uzaktan eğitim programını sunar - MBA Yenilenebilir.

Program yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği sektörlerine uygun ekonomik, teknik, yasal, politik ve organizasyonel bilgileri birleştirir. Bütüncül yaklaşım sayesinde, öğrenciler bir bakış açısı kazanır ve anlar:

çeşitli RE teknolojileri ve uygulamaları ve avantajlarıuluslararası enerji politikalarıyeşil enerji teknolojileri için destek mekanizmalarıBu teknolojileri sanayide karlı olarak nasıl kullanacağız... [-]
Almanya Berlin
Ekim 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
5 dönem
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Location address
Renewables Academy AG
Schönhauser Allee 10-11

Berlin, Berlin, 10119 DE