Resmi açıklamayı okuyun

Touro College hakkında

Touro Koleji 1970 yılında New York'ta Dr. Dr. Liberal Sanatlar koleji olarak Bernard Lander. 1970'lerden beri üniversitenin genişlemesi California, Nevada, İsrail, Rusya ve Almanya'ya ulaştı.

2001'de Dr. Lander Sara Nachama'dan birlikte çalışmasını ve Berlin'de Touro Koleji kurmasını istedi. Almanya'nın başkentini Touro Koleji'nin yeni kampüsü olarak seçme kararı, kolejin derin Yahudi tarihi ve Berlin'deki toplulukların birleşimi üzerine kurulmuştur. Sonbahar Dönemi 2003'te Touro Berlin, Uluslararası İşletme programında lisans öğrenimi gören 18 öğrenciden oluşan bir sınıfla açıldı ve sonunda İşletme Yönetimi Lisans derecesi elde etti.

2005'te Dr. Lander, Berlin Holokost Anıtı ziyaretinden esinlenilerek Touro'da bir Holokost Enstitüsü kurmak istedi. Lander İletişim ve Tolerans Enstitüsü, 2006 yılında Touro College Berlin kampüsünde kuruldu. 2007 sonbahar döneminde, Holokost Haberleşme Programı Master'lar için öğretim elemanı memnuniyetle karşıladı. MBA programı kısa bir süre sonra 2010 yılında tanıtıldı ve Psikoloji Sanatlar Lisans 2013 yılında kuruldu.

Touro College Berlin'de, Amerikan ve Alman akademik sistemleri arasındaki boşluğu doldurmaya ve öğrenmeye elverişli çok kültürlü bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Touro College, entelektüel soruşturma, bilginin iletilmesi, sosyal adalet ve topluma hizmetin sorumlulukları doğrultusunda Yahudi mirasını iletmek ve devam ettirmek ve genel topluma hizmet etmek için çalışan bağımsız bir kurumdur.

Touro College Berlin, işletme yönetimi, psikoloji ve soykırım konularında lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır. Bu programlar, Touro cemaatinin ve daha büyük toplumların, özellikle de geçmişte yetersiz kalanları farklı unsurlara hizmet ediyor. Touro Berlin, öğrencilerin mesleki dünyaya hazırlandığı ve başarılı bir kariyer için gerekli cesaret ve araçlara sahip olduğu bir üniversitedir.

Pitoresk Berlin kampüsümüzde tamamen İngilizce dilinde uluslararası bir eğitim için eşsiz bir fırsat yaratmaya çalışıyoruz. Touro'da, misyonumuz ve vizyonumuz uluslararası, Amerikan ve Yahudi değerlerimiz tarafından yönlendirilmektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri kucaklıyor ve yüksek kaliteli öğrenim sağlamaya çalışıyoruz.

Tarihçemiz - Kampüs "Am Rupenhorn"

Kampüsümüz, Berlin'in büyüleyici Charlottenburg bölgesinde yer almaktadır. Touro College Berlin, 2003 yılında, derin bir tarihe sahip tarihi bir Bauhaus villasında kuruldu. Kampüsümüzün evi aslında Lindemann ailesine aitti ve Alman mimar Bruno Paul tarafından tasarlandı. 1930'larda Naziler iktidara geldiğinde Am Rupenhorn'daki Lindemann evi, Reichskirchsminister olan Hanns Kerrl'in (Reich's Church Minister) resmi ikametgahı haline geldi. Savaş 1945'te sona erdiğinde, ev Müttefik Kuvvetler'e devredildi ve savaşın ardından yıllar içinde İngiliz Askeri Eğitim Merkezi olarak kullanıldı. Sonunda Berlin hükümetine teslim edildi ve 1950'lerde pedagojik ve eğitim merkezi olarak kullanıldı. Kampus 2003 yılında Touro College tarafından ilk İşletme Lisans programında sadece 18 öğrenci ile satın alındı.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Touro College Berlin

MBA programı öğrencilere temel iş teorileri ve gerçek dünya yönetimi becerileri somut bir temel sağlamayı amaçlamaktadır. ... [+]

MBA programı öğrencilere temel iş teorileri ve gerçek dünya yönetimi becerileri somut bir temel sağlamayı amaçlamaktadır. Mezunlar, stratejik planlama, finans, satış veya pazarlama alanlarında kariyer yapmak için gereken uzmanlığı oluşturacaklardır. Bu çeşitli program sayesinde, öğrenciler ekip yönetimi ve uluslararası işin temel kavramları hakkında küresel bakış açıları geliştirme fırsatı kazanacaklar.

Anahtar bilgiProgram Başlangıç ​​Tarihi: Güz ve bahar dönemleriSüre: 18 ayYer: Kampüs RupenhornÜcretler: 3 ila 12 kredi (1-4 kurs) için kredi ücreti € 375Giriş koşulları

Amerikan lisans veya eşdeğerde en az 3.0 not ortalaması. Transkriptler, aşağıdaki 9 önkoşul dersinin başarıyla tamamlandığını göstermelidir:... [-]

Almanya Berlin
Ekim 2019
Ingilizce
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku