Resmi açıklamayı okuyun

1989 yılında kurulan, WFI - Yönetim Ingolstadt Okulu Almanya'nın en genç ve en başarılı işletme okullarından biridir. Aday Öğrenciler dikkatle eğitim durumu, entelektüel yetenekleri ve sosyal yeterlilik esasına göre seçilir. WFI yaygın, onun çok olumlu öğretmen-öğrenci oranı tanınan yüksek etkileşimli ve yoğun öğrenme deneyimleri sunmak için elimizden öğretim elemanlarının izin veriyor. Dünya çapında tanınmış üniversiteler ve iki çift diploma programları ile ortaklıklar mükemmel bir uluslararası çalışma fırsatları ile öğrencilere. Özenle seçilmiş ortak şirketlerle yakın işbirliği bizim çalışma programlarının pazar yönelimi sağlar. Bu onların çalışmaları sırasında zaten önemli pratik deneyim kazanmak için bizim öğrenciler sağlar. Elde kapsamlı bir çalışma programı, pratik düşünme ve yansıtıcı eylem ile titiz bir bilimsel araştırma ve öğretim benzersiz bir bileşimidir. Dolayısıyla mezunlarımız iş piyasasında oldukça rekabetçidir. Catholic University Eichstätt-Ingolstadt Katolik üniversitesi Almanca alanında kendi türünde tek olan. Bu öğrenim ücretleri koyma olmadan tüm itirafların ücretsiz bakım küçük bir üniversitenin ayrıcalıkları onun 4000 öğrenciye sahiptir. Sekiz fakülte tamamen çalışmanın içerisinde tanınan sunuyoruz. Hepsi "Diplom", Lisans veya Yüksek Lisans ya da bir dereceye kadar açar. Kapsamlı temeli özel bilgi ve sosyal yeterlilikler Hıristiyan değerlerin temeli üzerine öğretilir olmasıdır. Yönetim Ingolstadt Okulu 1989 yılında kurulan Yönetimi Ingolstadt Okulu kayıtlı yaklaşık 900 öğrenci ile Eichstätt-Ingolstadt CU sekiz fakültelerin en küçüğü. Kısa tarihinin rağmen Yönetimi Ingolstadt School iş yönetimi eğitimi için önde gelen yerlerden biridir. Üniversite sıralamasında çok sayıda üst yerleşimler bu onaylayın. Misyonumuz Yönetim Ingolstadt Okulu kendine özgü profil ve Misyonu akademik rekabet konumunu belirlemiştir:

Yönetim Ingolstadt Okulu onlara yenilikçi iş teorilerini ve pratik deneyim promosyon öğreterek onların gelecekteki mesleki yaşam için kendi hazırlar. Öğrenciler, sorumlu sosyal yetkin ve profesyonel bir şekilde ulusal ve uluslararası bağlamlarda yönetim ve uzman görevi yerine getirmek için etkindir. Zamana ayak uydurarak ederken Bunu yaparken, Yönetim Ingolstadt Okulu Katolik eğitim geleneklerini kurdu izler. Yönetim Ingolstadt Okulu, tüm akademik öğretim ve araştırma personeli yüksek performans standartlarını gerektirir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management

Executive MBA: yönetici perspektif! Yöneticiler bugün her zamankinden daha karşı karşıya özel mesleki ve kişisel zorluklar karşılaştı. executive.mba ile WFI vardır ... ... [+]

Executive MBA: yönetici perspektif!

Yöneticiler bugün her zamankinden daha karşı karşıya özel mesleki ve kişisel zorluklar karşılaştı. WFI vardır executive.mba ile - Yönetim Ingolstadt Okulu başarıyla etkili ve sorumlu liderlik üzerine bu zorlukları ve hazırlanan karşılamak için el altında araçlar sunar bir ders yarattı.

Kariyerin için Değerlendirme:

teknik ve kişisel becerilerini hem Gelişmekte Arabuluculuk çapraz fonksiyonel bilgi ve iş süreçlerinin bütünsel bir anlayış ulusal ve uluslararası şirketlerinde üst konumlarda bireylerin büyüyen bir ağda Entegrasyon öğretim ve denetiminde en yüksek kalite standartlarını Toplantı ... [-]
Almanya Ingolstadt
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku