Resmi açıklamayı okuyun

Neden UWA seçmelisiniz


Kampüslerimizi ve tesislerimizi keşfedin, Eyaletimizin en eski üniversitesinin tarihini öğrenin ve bir UWA derecesinin sizi geleceğin kariyerleri için nasıl kurtaracağını keşfedin, sadece yarının işlerini değil.

Batı Avustralya'da ilk sırada yer almaktan ve dünyanın en iyi 100 üniversitesinde yer almaktan gurur duyuyoruz.

No1 - Öğrenci talebi ve araştırması için ilk eşittir.

7 - Konularımızdan yedisi dünyanın En İyi 50'sinde

Dünyanın en iyi 100 üniversitesinde ilk 100 - 96. sırada


UWA'da çalışmak için beş neden

İnsanların hedeflerine ulaşmak için bize ilham veren şeyleri öğrenin.


Canlı öğrenci deneyimi

Swan Nehri'nin bitişiğinde bulunan Perth kampüsümüz, Avustralya'nın en nadide köylerinden biri olup, miras listesinde yer alan bahçeler arasında yer alan ikonik kumtaşı binalarıyla hizmet vermektedir. Perth'in ana alışveriş ve iş bölgesine sadece 10 dakika uzaklıkta ve şehrin muhteşem plajlarının çoğuna yakın konumdayız.

Kampüste, kafeterya, kütüphane, kitapçı, canlı bir kültürel bölge ve öğrenci hayatına tam anlamıyla katılabilmeleri ve katılabilmeleri için bir dizi kulüp ve dernek gibi bir dizi önemli kolaylığa sahip olacaksınız. Destekleyici Öğrenci Guildimiz, gönüllülükte elinizi deneyebileceğiniz, çeşitli konularda bağımsız tavsiyelerde bulunabileceğiniz veya kampüs içindeki ve dışındaki birçok farklı etkinliğe katılabileceğiniz anlamına gelir.


Yenilikçi kurs yapısı

Hangi hedeflere sahip olursanız olun, bir UWA derecesi bir olasılıklar dünyası yaratır. Bugünün işlerinin yaklaşık yüzde 40'ı 20 yıl içinde olmayacak (CEDA, 2015), bu yüzden geleceğin kariyerlerine daha iyi hazırlanacağına inanıyoruz.

Yenilikçi kurs yapımız, WA'daki türünün tek örneğidir ve küresel bir modele dayanmaktadır. Bu sizin çıkarlarınızı takip edebileceğiniz ve aynı zamanda kariyer fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Bu esneklik sizi kalabalıktan ayırır ve gelecekteki kariyerinizi korumanın anahtarıdır.


Sıralamalar ve derecelendirmeler

2016 yılında, Good University Guide 2016'daki temel ölçütlere dayanarak öğrenci talebi, mezuniyet başlangıç ​​maaşları, araştırma yoğunluğu ve araştırma hibeleri için Avustralya'da ilk eşittir. QS Dünya Sıralaması bize en yüksek puanı verdi - 5 Yıldız - ve biz de Dünya çapında üniversitelerin en üst yüzde biri. Konu alanlarımızdan yedisi, QS World University Rankings in Subject'a göre dünyanın İlk 50'sinde yer almaktadır.


Yüksek lisans sonuçları

UWA dereceniz geleceğiniz için bir yatırımdır. Mezunlarımız sürekli olarak ulusal ortalama başlangıç ​​maaşlarını ve Devlet mezun istihdam oranlarını aşıyor. Değerli profesyonel ağ fırsatlarına ek olarak size pratik, gerçek dünya deneyimleri sunan güçlü endüstri ortaklıkları kutlarız. Bu uygulamalı öğrenme yaklaşımı, işverenler tarafından çok değerlidir ve kariyere hazır olmanızı sağlar. Mezunlarımız ilham vermeye ve toplum üzerinde olumlu bir etki yaratmaya devam ediyor.


Dünyayı araştırma yoluyla değiştirme

Araştırma yoğun bir üniversite olarak, Sekiz Grubunun (ülkedeki en iyi araştırma üniversitelerinin koalisyonu) ve Dünya Üniversiteler Ağı'nın yalnızca iki Avustralya üyesinden biriyiz. Aynı zamanda, öğrenci deneyimlerine odaklanmış yüksek kaliteli, yoğun araştırma ağırlıklı üniversitelerin Matariki Ağı'nın bir kuruluş üyesisindeyiz.

Yıllar boyunca, Nobel Ödüllü Profesör Barry Marshall da dahil olmak üzere, yüksek kalibreli, dünyaca tanınmış personel, araştırmacılar ve öğrenciler çekmeye devam ettik ve her yıl WA üniversitelerine yapılan araştırma fonlarının yaklaşık yüzde 80'ini alıyoruz.


Endüstri bağlantıları

UWA'da sadece bir dereceye kadar öğrenim görmeyecek, gelecekteki kariyeriniz için değerli bir deneyim kazanacaksınız.


Mentorluk

Bire bir tavsiye için bir endüstri profesyoneli ile bağlantı kurun ve becerilerinizi geliştirin.


Krediye uygun olmayan deneyim

Sektör yerleşimleri ağımız, kullanılmayan yerleşimleri bulmanızı sağlar.


Kredi için yerleştirme

Kredi için yerleştirmeler veya pratikler derecenizin bir parçası olarak düzenlenir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


University of Western Australia Business School

MBA Tam Zamanlı Yoğunluk, iş liderleri ve kişiselleştirilmiş bir liderlik geliştirme programı ile daha doğrudan temas yoluyla kariyer beklentilerinizi geliştirme fırsatı ... [+]

Sadece 12 ay içinde, UWA'nın MBA Tam Zamanlı Yoğunluğu, dünyanın her yerinde kariyer fırsatlarınızı artıracaktır. UWA MBA Full Time Intensive, üç uzmanlık alanından birine odaklanmanızı sağlayarak, liderlik, kaynaklar veya yönetim konularında size en iyi şansı sunacaktır.

Kurs Hakkında

MBA Full Time Intensive, istediğiniz işi almak için olağanüstü bir hazırlık sunar. Kurs şunları içerir:

Dünyaca Liderlik Fakültesinin (iki Avustralya Araştırma Konseyi Gelecek Arkadaş ve Liderlik ve Yönetimde Woodside Başkanı) sizin için geliştirilmiş kişiselleştirilmiş bir Liderlik Gelişim ProgramıÜst düzey bir endüstriden bire bir mentorlukMBA Kariyer Hizmetleri Yöneticisi tarafından sunulan kariyer koçluğu ve atölyelerOrtak kuruluşlarımızdan biri için gerçek bir proje üzerinde çalışan Stratejik Analiz ve Danışmanlık Projesi (önceki kuruluşlar arasında ATCO Gas, Tarım ve Gıda Bakanlığı, APPEA) bulunmaktadır.Üst ASX şirketleri ve devlet daireleri üst düzey yöneticileri ve üst düzey yöneticileri ile ana sınıflarıİşletme Okulu Kurulu üyeleri ile doğrudan iletişimFinans alanında lider odak alanlarının seçimiKurs Yapısı... [-]
Avustralya Perth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Western Australia Business School

Liderlik becerilerinizi geliştirin ve uluslararası ticaret hukukunu derinden anlayın. ... [+]

Sadece iki yıl içinde, iki yüksek lisans derecesi ile mezun olabilirsiniz. Uluslararası ticaret hukuku alanında uluslararası düzeyde tanınan bir MBA ve yüksek lisans derecesi kazanın.

Kurs Hakkında

MBA Full Time Intensive, istediğiniz işi almak için olağanüstü bir hazırlık sunar. Ayrıca, Uluslararası Ticaret Hukuku Yüksek Lisansı bu alanda size çok değerli bilgiler verecektir. Kurs, dünya çapında Liderlik Fakültesi tarafından geliştirilen kişisel bir Liderlik Gelişim Programı ve üst düzey bir sektörden bire bir mentorluk içerir. Ayrıca kariyer koçluğu ve çalıştaylar alacak ve ortak kuruluşlarımızdan biri için bir Stratejik Analiz ve Danışmanlık Projesi üzerinde çalışacaksınız. Uluslararası Ticaret Hukuku Yüksek Lisans ticaret, satış, nakliye ve finans ile ilgili hukuk alanlarında sağlam bir temel sağlar. Daha sonra WTO yasası, ticari tahkim, karşılaştırmalı hukuk ve Avustralya finansal işlem yasası ve yönetmeliği gibi alanlarda uzmanlaşacaksınız.... [-]

Avustralya Perth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Western Australia Business School

Herhangi bir durumda nasıl liderlik yapılacağını öğrenin - ister ticari bir girişim olsun, ister kar amacı gütmeyen bir organizasyon oluşturuyor olsun, ister büyük, çok u ... [+]

UWA Master of Business Administration (MBA), mevcut iş trendlerine güçlü bir şekilde odaklanmıştır ve yüksek yönetim seviyelerine geçmek isteyen profesyoneller için oldukça caziptir.

Kurs Hakkında

MBA Esnek, kariyerlerini dönüştürmek ve liderlik ve yönetim becerilerini geliştirmek isteyen deneyimli profesyoneller için idealdir.

MBA Esnek bir öğrenci olarak, en büyük işlere girebilmek için gerekli bilgi ve becerileri kazandıran muhasebe ve finans, karar verme, ekonomi, organizasyonel davranış, pazarlama ve stratejik yönetim gibi temel iş alanlarındaki temel çalışmaları tamamlayacaksınız. zorluklar.

Buna ek olarak, bir dizi opsiyon birimi arasından seçim yapabilir, bu sayede kursu ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize uygun hale getirebilirsiniz. MBA Esnek Liderlik, Doğal Kaynaklar veya Genel Yönetim, yanı sıra finans, girişimcilik ve sosyal etki gibi alanlarda seçenek birimleri uzman odak alanları içerir.... [-]

Avustralya Perth
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 5 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku