WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Viyana Ekonomi ve WU Executive Academy Üniversitesi - WU Executive Academy Avrupa'nın önde gelen iş üniversitesi

Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesi (WU), dünyanın önde gelen üniversitelerinden biridir ve program portföyünü WU Executive Academy yönetici eğitim sektöründe bir araya getirmektedir. Bunlar MBA ve Yüksek Lisans Programları, İşletme, Üniversite Programları, Özel Programlar ve Açık Programlar Üniversitesi lisans içerir. WU Executive Academy bugün Orta ve Doğu Avrupa'daki önde gelen sürekli eğitim sağlayıcılarından biridir.

Mükemmel kalite

WU'nun bir parçası olarak, WU Executive Academy AACSB (İşletme Yüksek Okulları Birliği) ve EQUIS (Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi) ' WU Executive Academy akredite edilmiştir. Ayrıca, MBA programlarının kalitesi AMBA (MBA Derneği) Onay Mührü ile ödüllendirilmiştir. WU'ya ek olarak, dünya çapında 75'den fazla işletme okulu ve Almanca konuşan dünyada sadece iki tanesi, her üç akreditasyon kuruluşunun yüksek kalite gereksinimlerini karşılamaktadır.

Üstün öğretim üyeleri

WU Executive Academy yönetici eğitim programları, uluslararası alanda tanınan profesörleri ve üst düzey yöneticileri sadece kendi alanında öğretmektedir. Bunlar en yeni bilimsel bulguları ve geniş uygulamalarla ilgili yönetim araçlarını aktarır. Programlarımız için dünyanın her yerinden uzmanları konuşmacı olarak çekebildik.

85 ülkeden üst düzey yöneticiler ve yüksek potansiyeller

Programlarda her yıl 2.200'den fazla yönetici, 85'i aşkın ülkeden profesyoneller ve yüksek potansiyeli eğitilmiş ve eğitilmiştir. Çalışma gezileri ve kursları şu anda 15'ten fazla ülkede ve 3 kıtada gerçekleştirilmektedir.

WU Executive Club - Mezunlar Kulübü

Mezunlarımız “yaşam boyu öğrenme” prensibini yaşıyor ve her zaman güncel olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorlar. Ayrıca geniş teknik bilgi birikimine ve mükemmel liderlik becerilerine sahiptirler.

Optimal altyapı

WU kampüsü, eğitim, araştırma ve öğrenim için optimum çerçeve koşullarının yanı sıra, çalışmak, araştırmak, öğrenmek ve öğretmek için 23.000 öğrenci ve 1.500 çalışan alanı sunar. Ayrıca Viyana'daki en büyük eğlence alanlarından biri olan mükemmel ulaşım bağlantılarına ve sınırlarına sahip merkezi bir konuma sahiptir.

Sürekli eğitim programlarımızda yer alan bir katılımcı olarak, özellikle yönetici eğitimi için tasarlanan en yeni öğretim yöntem ve teknolojilerinden ve altyapısından faydalanabilirsiniz.

Konumlar

Viyana

Address
Welthandelsplatz 1, Building EA
1020 Viyana, Viyana, Avusturya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar