MDCI - Management Development Centre

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eşi görülmemiş Times Yeni Düşünmeyi Talep Ediyor.

MDCI ve CMC, Başucu Kitabını Yeniden Yazdı.

Uluslararası Yönetim Geliştirme Merkezi (MDCI) otuz yılı aşkın bir süredir Orta Doğu ve Afrika'da yönetici eğitiminin verilmesini yeniden tanımlamaktadır. Şimdi, dönüşümcü liderleri etkinleştirmeye odaklanmamız, Birleşik Krallık tarafından akredite edilmiş bir MBA elde etme Pathway yeni bir Pathway ile sonuçlandı.

CMC CEO'su Dr. Lester Massingham rehberliğinde, Yeni Nesil MBA'yi Körfez'in yeni nesil liderlerine getiriyoruz. Sadece 12 ayda bitirmeye başlayın, sadece 12.000 USD'lik finansal yatırımla.

Hepimizin bir tarihi var. İşte bizimkilere kısa bir bakış.

  • 5.000'den fazla mezun.
  • İngiltere'nin önde gelen fakülte, yüksekokulları ve üniversiteleri ile birlikte çalışmak.
  • Kraliçe'nin Eğitimde İhracat Ödülü'nü aldı.

138019_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

Tarihçe

1990'ların başı

MDCI, Bahreyn'i tüm sektörlerde Arap kariyer profesyonellerinin ve liderlerinin liderlik eğitimine hizmet etmek için bölgesel merkezi olarak seçti.

1993

MDCI, İngiltere'nin Hull Üniversitesi ile Dubai ve Bahreyn'deki üslerden bölgedeki ilk uzaktan eğitim MBA programını başlattı.

1995

MDCI, Suudi Aramco için ilk MBA sağlayıcısı olarak onaylandı ve İngiltere Lincoln Üniversitesi ile Umman Sultanlığı'nda ilk yerinde MBA derecesi verdi.

1997

MDCI, Kraliçe'nin Eğitimde İhracat Ödülü'nü aldı.

1998

MDCI, HCC ve Hull ve Lincoln Üniversiteleri ile bölgenin ilk İşletme Doktorasını GCC'de başlattı.

2000

MDCI, İngiltere Okuma Üniversitesi ile GCC'de Güvenlik Çalışmaları alanında ilk yüksek lisans derecesini vermektedir.

2000'lerin başı

MDCI, Çalışma ve Sosyal İşler Bakanlığı ile birlikte Bahreyn'de Gelişmiş Yönetim Geliştirme Programını başlattı. Bu arada, İngiliz Askeri Ataşesi ile istişarede, Hull MBA programını Al Yamamah Ofset Programı kapsamında Umman Silahlı Kuvvetleri Sultanına verdi.

2006

MDCI, Güney Afrika Üniversitesi'nin bölgesel temsilcilerini atadı.

2015

MDCI, Liverpool John Moores Üniversitesi ile Bahreyn ve Umman'da İşletme Doktorası (DBA) sunmaktadır.

2020

Yeni Nesil MBA, küresel CoVid-19 kilitlenmesi sırasında piyasaya sürüldü.

1993'ten bu yana 5.000'den fazla liderlik gücü

Mezunlar

1993'ten beri Bahreyn'de, MDCI, İngiltere'nin Hull, Reading ve Lincoln gibi önde gelen üniversiteleri de dahil olmak üzere başarılı akademik kurumlardan yönetim geliştirme, lisans üstü ve lisansüstü programlarının yerinde dağıtımını pazarladı, destekledi ve yönetti. profesyoneller.

Yeni Nesil

Çok yönlü düşünme Yeni Nesil MBA tasarım ve zamanlama ilham verdi. Yeni başlayanlar için 2020, yeni öğrenim talep eden eşi görülmemiş bir yıl. CMC'nin York St John derecesi ile Dönüşümcü Liderlik Sertifikası, birçok düzeyde buna cevap vermek için devreye giriyor. Ve Mezunlarımızın bunu 'yeni nesil' aile üyelerine, arkadaşlarına ve takımlarına önermeye hazır olacağı görüşüne sahibiz.

Liderler

Yönetim gelişimi, yüksek lisans ve yüksek lisans programları sunmak için sadece dört yıl süren MDCI, 1997 yılında İngiliz firmasının Orta Doğu ve Afrika'daki lider rolünü kabul ederek Kraliçe'nin Eğitimde İhracat Ödülü'nü aldı. Yirmi yılı aşkın süredir ve MDCI'nin programlarına Bakanlık, C-Suite gibi çok sayıda sektördeki liderlerin yanı sıra mega satın alma, birleşme ve listelemeleri çeken girişimciler katıldı.

Sonunda, ulaşılabilir, akredite, erişilebilir ve uygun fiyatlı bir MBA.

Neden 12 ay içinde 12.000 ABD Doları altında bir İngiliz üniversite akredite kalifikasyon elde edebilirsiniz bir MBA kazanmak için en az iki kat daha fazla zaman ve para harcamak?

Geçtiğimiz aylarda yaşanan kuantum sıçramaları, ekibimizi MBA'ye yeni bir çözüm bulmaya teşvik etti. Bu eşi görülmemiş kavşakta yeni liderlik becerileri arayan Arabistanlı cesur kariyer profesyonelleri için mükemmel bir program hazırladık.

Sonuç Yeni Nesil MBA.

Öğreniminiz bir yılda tamamlanır, lisans derecesi gerektirmez ve Körfez'deki İngiliz fakülte tarafından öğretilir ve / veya çevrimiçi olarak yaşar, maliyetleri düşürür.

Neden MDCI'yi Seçmelisiniz?

Başarının önündeki engellere inanmıyoruz.

Bu Bölgedeki En Erişilebilir MBA.

Dereceye Gerek Yok.

  • Tecrübeli iş deneyiminiz sizi gemiye götürebilir.
  • Dönüşümcü Liderlik alanında profesyonel sertifika almak için ilk altı ayı ayırın.
  • Maliyetleri azaltın ve seyahat edin, Körfez'e katılın ve / veya sınıfa erişin, çevrimiçi yaşayın.
  • İşinize ve ailenize uyan hafta sonu teslimatı.

Arabistan Aşkımız

MDCI otuz yılı aşkın bir süredir Orta Doğu ve Afrika'daki öğrencilerin gerçek potansiyele ulaşmalarına ve kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Kraliçe'nin Eğitimde İhracat Ödülü'nü alan MDCI mezunları, Batelco, Saudi Aramco, Al Marai, Gulf Air, Katar Petrol, RasGas, PDO ve Umman gibi önde gelen kuruluşlarda 5.000 mezun alır.

Konumlar

Manama

Address
MDCI - Management Development Centre
Manama, Sermaye Valiliği, Bahreyn

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar