Alfred Ford School Of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yönetim Alfred Ford Okulu size diğer MBA programları gitmez nerede mümkün olan en geniş iş bakış açıları ve toplumdaki yerine kendi davranış içteki sürücülerden, gitmek için fırsat verir.

Biz benzersiz bir eğitim deneyimi sunuyoruz:

  • uzman öğretim üstün talimat
  • Yenilikçi ve esnek öğrenme biçimi
  • toplum, işbirliği, tutku ve gurur değer mezun öğrenciler için bir taahhüt

Vaka çalışmaları ile Öğrenme gelen Yönetim Alfred Ford Okulu üzerinde Vimeo.

Alfred Ford çalışma deneyimi biridir ver-ve-take fakülte onlar nutuk kadar dinler ve öğrenciler sık ​​sık onlar not almak gibi inisiyatif aldığı,. Sonuçta bu yaklaşım öğrencilerimizin deneyim ve bilgelik değerlemesi ve onların katılımı en üst düzeye tartışmayı yükseltir ve bugünün küresel ekonomide fikir alışverişi doğal ile rahat iş liderleri oluşturur inanan demektir.

Liderlik gelişimine bir odak size oraya almak gerekir kişilerarası becerileri verirken bir genel yönetim bilgi tabanı, iş veya yönetim rolleri geniş bir yelpazede taşınmak esneklik sağlar.

İlgili çevre, toplumsal ve yönetişim konularında derinliklerine anlatan bir eğitim, iş ve daha fazlası hakkında bilgi edinin.

Vizyon Bildirimi

Küresel zihniyet ve kusursuz karaktere sahip liderler yetiştirilmesi için bilinçli liderlik ve yönetim alanında önde gelen iş okulu geliştirmek için.

Misyonumuz

Yönetim Alfred Ford Okulu kadim bilgeliği ile en son yönetim bilgisi birleştirerek küresel düşünen, etik liderler geliştirmektedir.

Konumlar

Durbuy

Alfred Ford - School of Management

Address
Petite Somme 10 6940 Septon-Durbuy
6940 Durbuy, Valon Bölgesi, Belçika
Telefon
+32 86 38 73 55