Resmi açıklamayı okuyun

girişimcilik ve yönetim kavşağında İş eğitimi

Flanders İşletme Fakültesi1977 yılında kurulan, şimdi bağımsız bir kurum dek idi. Bu özelleştirilmesi öğrencilerimizi geliştirmek için komple özgürlük, kişisel eğitim ve ilginç kavramları, bizi tanır. Bu çerçevede iş ortaklarına yakın ve hatta o değişikliği bile, kendi ihtiyaçlarına esnek cevap verebilmek olduğunu gururluyuz.

KU Leuven ile peyzaj - 2013 yılında Flanders İşletme Okulu yakın bir ortak oldu. Bu nedenle, FBS kampüslü işler artık tamamen Arienslaan bitişik KU Leuven kampüs entegre. Geniş ağ ve hemen hemen tüm konularda uzmanlık zenginliği - Üniversitesi ile yakın işbirliği öğrencilerimize dünya ile lider bir araştırma kurumunun yakınında boyunca keyfini çıkarma fırsatı sunuyor. Bunlar kampüs, araştırma veritabanları, bilgisayar sınıfları ve diğer devlet-of-the-art üniversite bilgi işlem kaynaklarına kitaplığını kullanabilirsiniz. Bu ortaklık bizim logo ve kurumsal kimlik mutlu taşırlar.

Ayrıca FBS da uluslararası odaklı; biz Kellogg School'da (Chicago) ve Yönetim Kalkütalı Hint Enstitüsü (IIMC) ile çalışacak şekilde.

Flanders İşletme Fakültesi will, girişimcilik bizim odak, sosyal ilerleme anahtarları olarak strateji, yönetim ve yenilik açık tartışmanın bir yerden.

Biz öğrencilerimizi yüksek kaliteli bilimsel araştırma kombinasyonuna dayalı ve en iyi uygulamaları tanınan bir eğitim sunuyoruz işletme okulu olarak, kişisel inisiyatif ve danışma, işbirliği, dayanışma ve özgürlük kültürde düşünceleri ortaya koymayı. Bu nedenle FBS odaklı yüksek disiplinler arası ve çok disiplinli ve biz ortakları yurtiçinde ve yurtdışında aktif olarak çalışmaktadır.

FBS, sosyal ve ekonomik tartışmada ve bilgi toplumunun gelişimine aktif katılım için duruyor.

misyon

Girişimciler güdümlü ve iş liderleri izin verir.

vizyon

İşletmeler ve girişimciler ekonomik kumaşın önemli bir parçasıdır. Flanders İş Okulu aktif onlara destek istemektedir.

FBS anda ortaklarımızdan ve öğrencilerimizin hem değer yaratmak için bir meydan okuma olarak gerçeği görüyoruz.

girişimcilik ve yönetim kavşağı üzerinde İş eğitimi: dolayısıyla - biz girişimciliğin pratik boyutuna vurgu ile kapsamlı bir şekilde işle (ya yönetimi) eğitim bir fark yaratabilir inanıyoruz. yapılır - - neredeyse tüm girişimciler kendilerini programlarımıza biz öğrencilerimizin vakalarla geleneksel iş derslerden bilgi ve becerileri birleştirmek nedeni de budur.

Bizimle, diploma, girişimci bir tavır ve bir plan ortaya çıkar!

değerler

  • yaptığımız her Mükemmellik
  • katılımcılar ve kendi iddialarının katılımı
  • işbirliklerinin Uluslararası alanı
Program dili:
  • Flemenkçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

Flanders Business School

Flanders İş Okulu biz "kurumsal" sözcüğü geniş bir yorumunu vermek rağmen sosyal ilerleme ana anahtarlarından biri olarak girişimciliği ve yenilikçiliği görür. Bize göre, ... [+]

Executive MBA girişimcilik odaklı

Flanders İşletme Fakültesi Biz "kurumsal" sözcüğü geniş bir yorumunu vermek rağmen sosyal ilerleme ana anahtarlarından biri olarak girişimciliği ve yenilikçiliği görür. Bize göre, yani sadece yeni bir girişim başlatılması çok daha fazla girişimciliği. Bu, örneğin içerir. Ayrıca mevcut organizasyonlar (kurumsal girişimcilik veya girişimcilik) içinde yeni etkinlikler oluşturun.

Biz açık tartışma (iş modeli) yenilik, strateji ve yönetim yeri olarak gibi bizim kampüs bkz: amacımız öğrencilerimizin kişisel girişime destek olmaktır. Biz açık bir zihin, özgürlük ve dayanışma kültürü ile yapıyoruz. Bu nedenle, odaklı şiddetle arası ve çok disiplinli ve biz aktif ortaklar yurtiçinde ve yurtdışında çalışıyoruz.... [-]

Belçika Antwerp
Bilgi iste
Flemenkçe
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku