Solvay Brussels School of Economics & Management - Executive Education

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1903'te kurulan Solvay Brüksel Ekonomi ve Yönetim Okulu , Université libre de Bruxelles'in bir Fakültesidir. Şu anda Ekonomi ve Yönetim alanlarında araştırma ve eğitim için Avrupa'da lider bir konuma sahiptir. Okulun temel misyonu, toplumun sürekli değişen doğasına uyum sağlama ve yarının dünyasını şekillendirme becerisine sahip iş liderlerini ve girişimcileri eğitmektir.

Solvay Brüksel Ekonomi ve Yönetim Okulu - kısaca

Solvay building

Büyük işletme okullarının yaşam için yöneticileri yetiştirdiği zaman sona erdi. Küresel ekonomi, dijital dönüşüm ve işbirliği modellerinin evrimi, yönetimsel ve sektöre dayalı becerilerinizin sürekli olarak zenginleştirilmesini gerektiren faktörlerdir.

Bugün, yönetim işlevi, sürekli hareket halinde olan bir dünyada ortaya çıkan tüm zorlukların üstesinden gelmek için bir zihniyet analizi, çeviklik ve liderlik ve büyük bir yenilik ve açıklık kapasitesi gerektirmektedir. Yeni yetkinlikleri entegre etmek ve bilgi birikiminizi ve iş bilginizi yenilemek için aktif bir yaşamı ve sürekli eğitimi düzenli olarak birleştirmeyi gerektirir. Solvay Brüksel Ekonomi ve Yönetim Okulu, bu muazzam zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olur. İşletmenizin en son trendlerine, bununla birlikte gelen araçlara ve ölçütlere ve liderliğinizin inşa edildiği içgörülere mükemmel uyum sağlayan bir yönetici olmak ve öyle kalmak. Bir programdan çok daha fazlası, size kariyeriniz boyunca yol gösterici bir el sunuyoruz. Yönetsel yolculuğunuzu inşa etmek ve hedeflerinize ulaşmanızı ve bir yönetici olarak hayatınızda tam olarak çiçek açmanızı sağlamak için. Yıllar geçtikçe, Solvay Brüksel Okulu pazardaki gözlem, yansıtma ve yenilik için önemli bir katalizör haline geldi.

Araştırma ve uygulama arasında

Programlarımız, fakültemizin bir parçası olan birçok tanınmış uygulayıcı aracılığıyla alandaki uygulamayla birleştirilen fakülte araştırmalarının sonucudur. Solvay Brüksel Ekonomi ve Yönetim Okulu'na katılarak, bilimsel bilgi, ekonomi ve yönetimde son derece titiz içerik, pratik vaka çalışmaları, en son teknolojilere dayalı simülasyonlar, büyüleyici seminerler ve size izin veren ekip çalışmasından oluşan benzersiz bir deneyimden yararlanırsınız. şirket dinamiklerini çoğaltın. Aktif, hareketli, kararlılıkla olumlu ve vizyoner bir yönetim tarzına olan hevesimizi yakalıyorsunuz.

"Solvay Brüksel Ekonomi ve Yönetim Okulu, kariyerinizi geliştirmenize, hedeflerinize ulaşmanıza ve kendinizi profesyonel olarak tamamen geliştirmenize yardımcı olur."

Solvay Brüksel Ekonomi ve Yönetim Okulu - birkaç rakamla

  • 68 tam zamanlı öğretim görevlisi
  • 400 yarı zamanlı üst düzey yönetici ve uzman
  • 2 Socrates Ödülleri (bir profesörün öğretim kalitesi için)
  • 3.000 öğrenci, 23.500 mezun
  • 40'tan fazla ülkede 105 aktif ikili işbirliği anlaşması (öğrenci değişimi)
  • Her yıl 340 Erasmus öğrencisi mezun oluyor

Solvay Brüksel Ekonomi ve Yönetim Okulu, Brüksel Özgür Üniversitesi'nin bir parçasıdır. EQUIS ve AMBA tarafından akredite edilmiştir ve tam genişleyen birkaç ünlü işletme okulundan oluşan bir ağ olan Quantitative Techniques for Economics and Management (QTEM) programının kurucularından biridir.

Uluslararası Perspektif ve Akreditasyonlar

Uluslararasılaşma, okulumuzun vizyon ve misyonunun merkezinde yer alır.

Belçika ve Avrupa'nın kozmopolit merkezinde bulunan Solvay Brüksel Ekonomi ve Yönetim Okulu, başlangıcından bu yana uluslararası bir okul olmuştur.

Okulun uluslararasılaşma stratejisi üç temele dayanmaktadır: uluslararası paydaşlar, öğrencilerimizin küresel erişimi ve uluslararası görünürlük.

Solvay students

Akreditasyonlar

Solvay Brüksel Ekonomi ve Yönetim Okulları, üç büyük uluslararası akreditasyonu alarak lider bir okul olma çabalarını taçlandırmayı umuyor - aynı zamanda Triple Crown: AMBA, EQUIS ve AACSB olarak da adlandırılıyor. İlerliyoruz: AMBA ve EQUIS tarafından akredite edilmiş durumdayız ve AACSB akreditasyonunu alma sürecindeyiz.

Bu neden bu kadar önemli? Önde gelen okullar akredite olduğundan, bu, akranlarının okulun araştırma ve eğitim programlarının uluslararası yüksek kalitesini tanıdığı anlamına gelir. Akreditasyonlar, bir okula , okulun benzersizliğini, vizyonunu, misyonunu ve hırslarını sunmasını sağlayan kalite standart bir çerçeve sağlar. Ve tabii ki, akreditasyonlar okul binalarının başarısına odaklanır. Akredite bir okul, hizmet veren bir okuldur. Bu kadar basit.

Bu akreditasyonlar tıpkı sıralamalar gibi küresel bir dünyada giderek daha önemli hale geliyor : yüksek kaliteyi iletiyorlar, bir sözün yerine getirilmesini sağlıyorlar ve bir okulun toplumla iyi bağlantılı olduğunu garanti ediyorlar . Akreditasyonlar, okulun açık hedeflere ve özlemlere sahip olduğunu ve okulun yalnızca yüksek kaliteyi sunma iradesine veya kararlılığına sahip olmadığını, aynı zamanda okulun kendisi tarafından tanımlanan ancak uluslararası akranları tarafından tanınan bu kaliteyi sağlamada gerçekten başarılı olduğunu göstermektedir.

142877_pexels-photo-1595391.jpeg

Konumlar

Brüksel

Address
Avenue Franklin Roosevelt 42
1050 Brüksel, Brüksel, Belçika

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: