Resmi açıklamayı okuyun

MODUL Üniversitesi'nin ev kampüsü, hepsi Avusturya okullarında veya üniversitelerinde eğitim gören 23 Nobel Ödülü sahibi ülke olan Avusturya'dadır. Avusturya, uluslararası kalite ölçütü ve ekonomistler, müzisyenler, besteciler, otelciler ve gerçekten de ekonomi ve işletme bilim adamları ve sürdürülebilirlik araştırma ve geliştirme için altın standart olarak bilinir.

MODUL markası eğitimde 100 yılı aşkın mükemmellik demektir. 1908 yılında kurulan MODUL Koleji, dünya çapında turizm ve konukseverlik eğitiminde en uzun geleneğe sahip mesleki eğitim okulu. 2007'den beri, MODUL Üniversitesi Viyana, uluslararası yönetim, yeni medya teknolojisi, kamu yönetimi, sürdürülebilir kalkınma ve turizm ve konukseverlik yönetimi alanlarında üstün eğitim (BBA, BSc, MSc, MBA ve PhD çalışma programları) sunmaktadır.

MODUL Üniversitesi Viyana, Avusturya'nın önde gelen uluslararası özel evrensiyeti olarak kabul edilmektedir ve Avusturya'daki en büyük özel eğitim sağlayıcısı olan Viyana Ticaret ve Sanayi Odası'na aittir. Üniversite kampüsü, Avusturya'nın başkentinin muhteşem manzarasını sunan manzaralı bir tepe olan Kahlenberg'de yer almaktadır.

Eylül 2016'da ve Avusturya eğitiminde neredeyse yüz yıllık bir mirastan sonra, MODUL eğitimi, 10 Ekim 2016'da MODUL University Dubai açılışı ile birlikte, BAE'de yeni bir ev-dış-ev buldu.

Dubai Yatırımları'nın bir yan kuruluşu olan MODUL University Dubai , Avusturya'daki ana şubesinin - MODUL Üniversitesi Viyana'nın, en çok alıntılanan araştırma için dünyanın en iyi 25 üniversitesi arasında yer aldığını ve araştırmasının üstün kalitesini pekiştirdiğini duyurdu. yetenekler ve uzmanlık.

Güz 2016'da, MODUL Üniversitesi kampüsünü Orta Doğu'daki ilk ve tek Avusturya üniversitesi olarak finanse etti. Dubai'nin kalbinde yer alan kampüs, Uluslararası Yönetim ve Turizm ve Otelcilik Yönetimi, Sürdürülebilir Kalkınma Yüksek Lisans programında lisans programları sunmaktadır. , Yönetim ve Politika yanı sıra Turizm önemli seçenekler ile MBA programları

Dubai Yatırımları PJSC ve DACH Danışmanlığı tarafından kurulan MODUL University Dubai , işletme, turizm, konukseverlik, sürdürülebilirlik, kamu yönetimi ve yeni medya teknolojileri, girişimcilik, liderlik ve inovasyonun yanı sıra bir vakıf programı ve mesleki eğitimde 360 ​​derece yüksek eğitim dereceleri sunmaktadır. -dersler.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

MODUL University Dubai

Master of Business Administration (MBA), özellikle kariyerlerini ilerletmek isteyen endüstri profesyonelleri için tasarlanmış bir karma öğrenme programıdır. ... [+]

MBA Genel Bakış

Master of Business Administration (MBA), özellikle kariyerlerini ilerletmek isteyen endüstri profesyonelleri için tasarlanmış bir karma öğrenme programıdır.

Stratejik analiz ve planlama, disiplinlerarası beceriler, değer tabanlı yönetim ve eleştirel düşünme üzerine yoğunlaşır.

Öğrenciler, insan kaynakları yönetimi, organizasyonel davranış, muhasebe ve finans, pazarlama ve operasyonlar, inovasyon ve girişimcilik gibi temel iş disiplinlerindeki bilgilerini geliştireceklerdir.

Kutu dışı düşünme mevcut sınırları ve düşünce kalıplarını zorlar.

MODUL University Dubai MBA eğitimi

Karma öğrenim programıViyana ve Dubai arasındaki Rotasyon ProgramıAylık haddeleme girişleriAyda bir kez kampüste 2 ila 4 günDersler İngilizce öğretilirUzmanlaşmak için 3 majör çift anadal seçeneği18 aylık çalışma süresi... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku