Resmi açıklamayı okuyun

A Manchester Üniversitesi Ortadoğu Merkezi 2006 yılında Dubai Bilgi Parkı'nda açıldı ve 2.000 part-time MBA öğrencisini destekledi. Üniversitenin uluslararası ağı içinde en büyük ve en hızlı büyüyen merkezdir.

Manchester Üniversitesinin işletme okulu dünyanın en iyi işletme okullarından biridir ve Manchester Üniversitesi Ortadoğu Merkezi Dubai'de, bölgedeki 2.000'den fazla Global Part-time MBA öğrencisine destek sağladığı Üniversitenin uluslararası ağındaki en büyük ve en hızlı büyüyen yönetici merkezdir.

İşletme okulunda ayrıca 2.500 civarında mezunun bulunduğu bir bölgesel topluluk var ve daha geniş iş dünyasını zenginleştirmeye yardımcı olmak için profesyonel ağ fırsatları yaratmak için aktif çalışıyor.

Orta Doğu'da, University of Manchester, bir dizi yüksek lisans ve yönetici eğitim programlarına ek olarak, üniversitenin öğretim üyeleri tarafından yürütülen araştırma ve danışmanlık projelerine ek olarak, deneyimli çalışma profesyonelleri için dünya çapında yarı zamanlı MBA sunmaktadır.

Üniversite, CIMA, ACCA, IMA ve PMI gibi mesleki kuruluşların yanı sıra UKTI, İngiliz İşletme Grubu ve İngiliz İş Dünyası Merkezi de dahil olmak üzere İngiltere'deki kuruluşlarla çok sayıda işbirliği içinde çalışmaktadır. Buna ek olarak Manchester Üniversitesi, Stratejik Yetenek Ortaklığı programı aracılığıyla kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla bir dizi ortaklık kurdu.

Akademik programlarının yanı sıra The University of Manchester, ücretsiz ve kamuya açık en iyi fakülte liderliğindeki 'Misafir Konuşmacı Serileri' kapsamında bir dizi işle ilgili temaları içeren master classlara ev sahipliği yapıyor.

Manchester Üniversitesi İşletme Fakültesi, Orta Doğu Merkezi'nin 2016 yılında 10. yıldönümünü kutlamak için bölgenin GCC'deki Yaratıcılık ve Yenilikçilik alanındaki ilk araştırmalarına başladı.

Ekonomik büyüme alanı

Sağlam bir iş altyapısı, sağlıklı ve gelişmekte olan bir iş ortamı, hükümet tarafından desteklenen beceri geliştirme alanları ve bir dönem boyunca ekonomik büyümeyi sürdürmenin zorluklarıyla uğraşan işletmeler, Dubai ve bölge ekonomik büyümenin bir alanı olmaya devam ediyor Ekonomik değişim.

Robert-Bock-87.041

Dinamik ve canlı şehir

Dubai, Manchester'la pek çok benzerliği paylaşıyor; Her ikisi de dünyayı büyük etkiye dönüştüren dinamik ve canlı şehirlerdir. Manchester ilk sanayi devriminin kalbinde idi ve halen bugün bir araştırma, yenilik ve öğrenme merkezi; Dubai, 21. yüzyıl bilgi merkezli yeni ekonomi dalgalarının ön planda.

Yönetici eğitim tesisleri

Bilgi merkezi olan Block 2B'de bulunan Dubai Bilgi Parkı'nın Ortadoğu merkezi, Manchester Üniversitesi'nden öğrenci ve misafir öğretim üyelerine çalışma, kütüphane ve derslik olanakları sağlamaktadır; Manchester Üniversitesi bölgesel ekibi için ofis alanı bulunmaktadır. Üniversiteden gelen fakülte tarafından gerçekleştirilen oldukça interaktif ve yoğun atölye çalışmaları da dahil olmak üzere tüm öğrenci etkinliklerini koordine eder ve destekler. Merkezdeki yeni genişleme, öğrencilere yönelik olanakları da artırmıştır.

Mezunlarımız ve mezunlarımız

Ortadoğu bölgesindeki MBA mezunlarından memnunuz. 2009'da mezun olduktan sonra, Manchester Üniversitesi Mezunları Derneği-Ortadoğu Üniversitesi'ni başlattılar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Global MBA

The University of Manchester Middle East Centre

Başından itibaren bir lider olarak size odaklanan bu dünya standartlarında, uluslararası part-time MBA programı üzerinde özlemleri kaldırın. Uluslararası finans girişimci ... [+]

Başından itibaren bir lider olarak size odaklanan bu dünya standartlarında, uluslararası part-time MBA programı üzerinde özlemleri kaldırın. Uluslararası finans girişimcilik itibaren son düşünme yararlanabilir ve bugünün rekabetçi pazarda ayrı koyacaktır becerilerini bilemek olacak. Yararları

En küresel kuruluşlar, diğer kültürlerin deneyime sahip ve sınırları boyunca yönetebilirsiniz çok kültürlü bir ortamda gelişirler küresel yöneticileri, istiyorum. Fırsat var olacaktır:

Yukarı veya kariyer değiştirmek için genel yönetim becerilerini geliştirmek Küresel merkezlerde atölye alarak uluslararası iş anlayış genişletin Akademisyenler, sektör uzmanları ve iş liderleri bir uluslararası üne ekibinden öğrenin Kritik kararı uygulayın ve liderlik göstermek - bütün bunlar geçerli rolüne uygulanabilir Vb AstraZeneca, New York Mellon Bankası, IBM, KPMG, PWC ve Siemens seviyor küresel yöneticileri ile çalışmak Bizim özel part-time Kariyer Hizmet yararlanın Atölyeler ... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Q&A with Frances Johnson by AMEinfo

https://www.youtube.com/watch?v=RjYriI46PdA

Location address
The University of Manchester
Middle East Centre
Office F116 , Block 2B,
Dubai Knowledge Park,
PO Box 502907

Dubai, Dubai, AE