Resmi açıklamayı okuyun

Bolton Üniversitesi 2008 yılından bu yana Winc RAK ile başarılı bir ortaklık olmuştur. programları Lisans ve Lisansüstü düzeyde mevcuttur. programları İngiltere ve yerel eğitmenler Bolton Üniversitesi UK bağlantı öğretmenler de izleme programları olacak tarafından verilmektedir. Öğrenciler aynı zamanda 'Moodle' olarak Üniversitesi online tesisine erişimine sahip olacaktır.

Kurslar

 • BA (Hons) İşletme Yönetimi
 • BA (Hons) Muhasebe
 • BA (Hons) İşletme Yönetimi (Top-Up)
 • BSc (Hons) İşletme Yönetimi (Top-Up)
 • BA (Hons) İşletme Yönetimi (HRM)
 • BA (Hons) İşletme Yönetimi (Pazarlama)
 • bsc (hons) iş yönetimi
 • BSc (Hons) İşletme Yönetimi (Top-up)
 • ba kanunu
 • MBA (Yüksek Lisans)
 • MBA (Top-up)
 • mba (yürütme)
 • Msc İnşaat Proje Yönetimi
 • bsc (hons) bilgisayar
 • bsc (hons) bilgisayar (kontör)
 • beng (hons) elektrik ve elektronik mühendisliği (gelişmiş ayakta)
 • Msc Bilgi Teknolojisi
 • mba
 • beng (hons) makine mühendisliği
 • Lisans psikolojisi
 • BSc (Hons) Adet Etüt ve Ticari Yönetimi

Bolton Üniversitesi

yaklaşık 11.000 öğrencisi gövdesi ile Bolton Üniversitesi tüm dünyanın en iyi alacak. Sen hiç kimse birçok kurs küçük öğretim grupları ile, anonim hissediyor ve modern, kompakt kampüs dayalı olacak, sen bir isim değil, sadece bir sayı olduğundan emin olabilirsiniz.

Bolton kendisi Manchester ve Liverpool büyük şehirlere yakın bir dost, gelişen bir şehirdir.

Bizim öğretim kalitesi sürekli Hükümetin kalite kontrol ajansı mümkün olan en yüksek derecelendirme kazandı ve bizim öğretim programlarının 30'dan fazla profesyonel akreditasyon var.

Kime 130 tutun Doktora derece 192 Akademik personeli bulunmamaktadır. Bu Akademik personel arasında doktora sahiplerinin 67.7% temsil eder.

Bizim Ethos

Bolton Üniversitesi ile ve pratik sorunları çözmek için insanların ve kuruluşların adına çalışan mesleki bilgi ve öğrenme için bir kamu kaynaktır.

Önemle öğrenme bireylerin ve toplumun dönüşümüne temel olduğuna inanıyoruz.

Biz, ticari, sosyal, kültürel ve ekonomik değişimin takip kalmak ve bizim derslerinde ve ortaklarımızla çalışmalarında etkisini dahil etmek bizim arzu amansız.

Biz başkalarının mükemmelliği kutlamak ve isteyerek üniversiteye ve ortaklıklar geri onların iyi uygulama getirmek.

Biz toplumun tüm unsurları tamamen bizim personel, öğrenciler ve ortak kuruluşlar arasında temsil gurur duyuyoruz.

Biz çeşitlilik ve değer farkını kucaklıyorum.

Biz tanımlanması ve bireylerin ve kuruluşların ihtiyaçlarının karşılanmasında uyum, titizlik ve esneklik gösterir.

Biz saygı ve profesyonellik, yenilikçilik ve uygulama odaklı bir yüksek öğrenim modeli oluşturmak isteyen ederken, geleneksel rol ve bilim adamlarının ve üniversitelerin başarıları değer.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Bu program BAE öğretilir. Executive MBA üst düzey yöneticiler olmaya hazırlanan profesyoneller için part-time programdır. Onun odak noktası üzerinde düşünmeye ve iş ve yö ... [+]

Bu program BAE öğretilir

A Yönetici MBA üst düzey yöneticiler olmaya hazırlanan profesyoneller için part-time programdır. Onun odak noktası üzerinde düşünmeye ve iş ve yönetim uygulamalarını geliştirmek için bilgi ve stratejik yönetim konularında anlayış geliştirilmesi üzerinde olduğunu. Program tam zamanlı iş talepleri ile dovetail için tasarlanmıştır.

ders hakkında

Ne olursa olsun çalışmak nasıl sanayi veya ticaret bölümü, Executive MBA ders problemleri ve işletmelerin karşılaştığı zorluklar ve kuruluşların bir eleştirel bir anlayış kazanıyor size yardımcı ve olası çözümleri belirlemek için analitik ve eleştirel fakülte ile donatmak olacaktır. Bu nitelikler prestijli işverenler tarafından aranır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri El Cezire Al Hamra
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MBA

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Bu program BAE öğretilir. İşletme (MBA) Yüksek Lisans iş iletişiminde bir lisans derecesidir. Ayrıca en nedeniyle iş ve yönetim insanlara değerinin dünyasında derece sonr ... [+]

Bu program BAE öğretilir

A İşletme Yüksek Lisans (MBA) iş iletişimi yüksek lisans derecesidir. Ayrıca en nedeniyle iş ve yönetim insanlara değerinin dünyasında derece sonra aranan biridir. MBA derecesi iş ve yönetim pozisyonlarında olanlar, yürütme ve yönetici pozisyonlarında özellikle yararlanabilir.

MBA programı, iş ve tüm ilgili yönleri hakkında değerli bilgiler verir. Sen iş stratejileri ve kavramları ve nasıl pratik yaşamda ve gün-gün iş operasyonlarında bu becerilerini kullanmak öğreneceksiniz. Bu kurs size ayrı tür uzmanlığa sahip olmayanlar sizi ayarlamak için yardımcı olacak gerekli liderlik ve ağ becerileri öğretir, ve seçtiğiniz alanda size bir lider yapabilir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri El Cezire Al Hamra
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Bu program BAE öğretilir. MBA Top-up zaten yönetiminde yüksek lisans yeterlilik sahip olanlar için hızlı bir pist programıdır. Bu programın temel unsurlarından MBA tez ol ... [+]

Bu program BAE öğretilir

A MBA Top-up Zaten yönetiminde yüksek lisans yeterlilik sahip olanlar için hızlı bir parça programıdır. Bu programın temel unsurlarından MBA tez olduğunu.

Adayların tam bir takvim yıldan az iki trimesterde, üzerinde tam zamanlı çalışma olacak. Onlar en az iki yıllık iş deneyimi ve HE7 en az 100 kredilik bir seviye 7 nitelik gerekir.

Öğretme ve öğrenme yöntemleri çeşitli öğrenci ihtiyaçlarına bir dizi karşılamak ve hedefleniyor öğrenmeye erişim sağlamak; , öğrencilerin arasında katılımı genişletmek dışlanma kaçınarak ve akademik ve işyeri arenada öğrenci becerilerini geliştirmek. Kullanılan yöntemler şunlardır: dersler; atölyeler; öğreticiler (grup ve bireysel) ve konuk konuşmacılar.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri El Cezire Al Hamra
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku