Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

UAEU hakkında

Birleşik Arap Emirlikleri Üniversitesi (UAEU) BAE öncelikle kapsamlı bir üniversitedir. Geç Şeyh Zayed Bin Sultan Al Nahyan tarafından 1976 yılında kurulan, UAEU kapsamlı, gelişmekte olan araştırma ağırlıklı bir üniversite kaydolan yaklaşık 14.000 Emirlik ve uluslararası öğrenciler olduğunu. BAE'nin amiral gemisi üniversite olarak, UAEU İşletme Fakültesi ve İktisadi, büyük akademik birimlerin dahil olmak üzere dokuz yüksekokul aracılığıyla akredite, yüksek kaliteli lisans ve lisansüstü programları tam bir yelpazesi sunmaktadır. Seçkin bir uluslararası fakülte ile, state-of-the-art, yeni kampüs ve öğrenci destek hizmetleri bir dizi, UAEU BAE eşsiz bir yaşam-öğrenme ortamı sunmaktadır.

KMM'nin hakkında

Birleşik Arap Emirlikleri Üniversitesi İşletme ve Ekonomi (CBE) Koleji 1977 yılından bu yana kaliteli öğretim, araştırma ve hizmet güçlü bir geleneğe sahip iş programları teklif etti. CBE 1993 yılından bu yana stratejik planlama içine AACSB International tarafından belirlenen standartları dahil etti. Sonuç olarak, CBE Ortadoğu'da iş ilk üniversite 2000 yılında AACSB tarafından akredite edilmesi oldu. 2012 yılında, muhasebe programı AACSB tarafından izin verilen ayırt edici akreditasyon elde etti. Bugün, CBE işletme ve muhasebe hem de akredite Ortadoğu'da tek iş birimi olma küresel özelliğini taşıyor.

2015-2016 itibariyle CBE çeşitli 3.000 'den fazla lisans ve lisansüstü öğrencilerine destek 75'den fazla tam zamanlı fakülte ile dört akademik bölümler (Muhasebe, İşletme, Ekonomi ve Finans, ve İstatistik) ve 20 tam zamanlı personel içerir İngilizce öğretilen lisans programlarının. CBE muhasebe, ekonomi, finans ve bankacılık, girişimcilik binbaşı, insan kaynakları yönetimi ve geliştirme, pazarlama, tedarik zinciri yönetimi veya yönetim bilgi sistemleri ve istatistik yanı sıra iş idaresi Al Ain ana kampüsünde 10 lisans dereceleri sunmaktadır bu disiplinlerin ikisinin bir kombinasyonu. Master of Business Administration Abu Dabi, Al Ain, Dubai mevcuttur ve Profesyonel Muhasebe Master Abu Dabi'de sunulmaktadır. İşletme bir doktora da Abu Dabi mevcuttur.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

United Arab Emirates University, College of Business and Economics

BAE Üniversitesi'nde MBA programları web sitesine hoş geldiniz. Biz bunu yararlı ve bilgilendirici bulacağınızı umuyoruz. Bizim MBA Programı zaman HH Şeyh Nahayan Mabarak ... [+]

BAE Üniversitesi'nde MBA programları web sitesine hoş geldiniz. Biz bunu yararlı ve bilgilendirici bulacağınızı umuyoruz. Bizim MBA Programı zaman HH Şeyh Nahayan Mabarak Al-Nahayan Üniversite Başbakanın net, geniş kapsamlı bir vizyona dayalı 2001 yılında kurulmuş, diğer uluslararası üne sahip üniversiteler öğrenme bilimsel ve teknik koltuk ön planda karşılaştırılabilir UAEU yerleştirmek .

Küresel Liderlik ve Yönetim İşletme ustası başlaması BAE Üniversitesi ve üniversite misyonu ulaşma yolunda İşletme ve Ekonomi Koleji için önemli bir dönüm noktası olmuştur.

AACSB International tarafından akredite Programı - İşletme Advance Collegiate Schools Association, Birleşik Arap Emirlikleri nitelikli iş erkek ve kadınlar için gelişmiş bir lisansüstü yönetim eğitim vermektedir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dhabi Al Ain
Ağustos 2019
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku