Resmi açıklamayı okuyun

efbl-300x201a

Banja Luka Üniversitesi 7 Kasım 1975'te kurulmuştur ve bugün 39 yıl sonra Banja Luka Üniversitesi'nde 16 fakülte ve 52 lisanslı eğitim programı bulunmaktadır.

Bologna süreci, bazı eğitim fakülteleri Bologna reformunu daha erken başlatmış olmasına rağmen, 2006/2007 öğretim yılında resmi olarak tüm eğitim programlarında başlamıştır. Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerinin yanı sıra konuların değerlemesi ve öğrencilerin toplam iş yükü için AKTS sistemi üç döngü çalışma sistemi de tanıtıldı.

Banja Luka Üniversitesi'nin fakültelerinin yanı sıra üniversite rezidanslarının çoğu, iki kampüste bulunan restoranlar, dinlenme merkezleri, bilgisayar merkezleri, öğrenci kulüpleri ve kafeteryalar gibi birçok tesisin bulunduğu bölgedeki en güzel nehir yakınında bulunmaktadır. Ülke - nehir Vrbas - ve şehir merkezinden yürüyerek birkaç dakika.

Banja Luka Üniversitesi, amfi tiyatrolar, sınıflar, okuma odaları ve kütüphaneler, laboratuarlar ve bilgisayar odaları gibi çeşitli boyut ve şekillere sahiptir.

Banja Luka Üniversitesi Ekonomi Fakültesi Srpska Cumhuriyeti ekonomik kalkınmasının omurgasını temsil eden modern, gelişmiş, ilerici ve açık bir Fakültedir.

Şubat 2014'te Banja Luka Üniversitesi Ekonomi Fakültesi, varlığının ve çalışmasının 39. yıldönümünü kutladı.

efbl2-200x300a

Banja Luka Üniversitesi Ekonomi Fakültesi, ana faaliyet konusu bilimsel öğretim ve bilimsel araştırma olan yüksek öğrenim kurumudur ve bugün şu başarıları ve değerleri sunmaktan gurur duyuyoruz:

 • Gelenek ve modernlik.
 • Modern bir müfredatın yanı sıra Avrupa'da ve dünyada bu tür en iyi eğitim kurumlarını modelleyen öğretim yöntemleri ve öğrenci değerlendirmesi (Banja Luka'daki Ekonomi Fakültesi, SC ve BH'deki Bologna Deklarasyonu hükümlerinin uygulanmasının öncüsüdür) .
 • Öğretim görevlileri, öğrettikleri alanda seçkin uzmanlar ve başarılı iş adamlarıdır - bu nedenle benzersiz bir bilim ve uygulama bileşkesine sahibiz.
 • 4000 m2'nin üzerinde geniş alan kapasitesi, öğretim ve ders dışı etkinliklerin rahat ve sürekli uygulanmasını sağlar.
 • Fakülte'nin mimari engelleri yoktur ve panoramik bir asansör ile engelli öğrencilerin amfi tiyatrolara ve sınıflara erişmelerini sağlar.
 • Üst düzey teknik ekipman (yeni bilgisayarlar, projektörler, dizüstü bilgisayarlar, tarayıcılar, internet bağlantısı vb. Ile bilgisayar sınıfları).
 • Ekonomi Fakültesi Öğrenci Birliği, AIESEC ya da işbirliği yaptığımız bazı kuruluşlar vasıtasıyla çeşitli seminerler, eğitimler vb. Için yurt dışına çıkma imkânı.

Fakültenin amaçları:

 1. Modern bir öğretim sürecinin, sektörün gereksinimleriyle uyumlu ve Bologna sürecinin tüm hükümleri uyarınca sürekli olarak yerine getirilmesi.
 2. I, II ve III döngüsü çalışmaları için Avrupa kalite standartlarının tanıtılması.
 3. Ana hedefin gerçekleştirilmesini sağlayacak personel ve maddi koşulların sağlanması.
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

University of Banja Luka

Tamamen İngilizce olarak öğretilen UNIBL Uluslararası MBA Programı, kariyerlerinde önemli bir değişiklik yapmak isteyen deneyimli profesyoneller için özel olarak tasarlan ... [+]

İşletme Yüksek Lisans MBA

Tamamen İngilizce olarak öğretilen UNIBL Uluslararası MBA Programı, kariyerlerinde önemli bir değişiklik yapmak isteyen deneyimli profesyoneller için özel olarak tasarlanmış son derece talepkar bir programdır. Ders içeriği ve kişisel ve mesleki gelişim üzerine odaklanma, katılımcılara yeni vizyon ve yeni hırslar sunar. Buna ek olarak, her MBA katılımcısı, kariyer ve yaşam deneyimlerinin sürekli payı olduğu için programa zengin bilgi getiriyor.

MBA çalışma programının hedefleri Mezunlarının firmalardaki karmaşık problemlere en iyi çözümleri önermelerine ve bilimsel yöntemlerin uygulanması yoluyla organizasyonel performansın geliştirilmesine olanak sağlamak Işletme yönetimi alanında en iyi uzmanları oluşturmak için gerekli olan becerileri geliştirmek MBA katılımcılarının uluslararası ağını kurmak ... [-]
Bosna ve Hersek Banja Luka
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
Majke Jugovića 4
78 000 Banja Luka
Republic of Srpska, Bosnia and Herzegovina

Banja Luka, Republika Srpska, BA