COPPEAD Graduate School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

COPPEAD Graduate School of Business Federal Rio Üniversitesi COPPEAD Graduate School of Business Enstitüsü, Rio de Janeiro, dünya çapında mükemmelliği ile tanınan bir işletme okuludur.

Başlıca ekonomik zorluklar göz önüne alındığında, Brezilya'nın bilgi ve yönetim eğitiminde, şirketlerin çağdaş rekabet ortamlarında ve kuruluşlar arası işbirliklerinde başarılı olmaları için gerekli bileşenlerin ilerlemesine ihtiyaç duyacak.

COPPEAD'de araştırma ve bilgi tüm faaliyetlerin merkezi eksenleridir. Bu nedenle, öğrenciler, şirketler ve diğer piyasa oyuncuları ile olan günlük etkileşimlerde, ürettiğimiz bilgiler sınıftaki teslimatımızın doğasını ve toplumla etkileşimi yönlendirir. Misyonumuz ve vizyonumuzun ve topluma katkımız olduğuna inandığımızın temeli budur.

Görev beyanı

COPPEAD Graduate School of Business , lisansüstü işletme eğitimi ve araştırmalarında mükemmeliğe adamıştır. Bir devlet üniversitesinin bir parçası olarak, hem yerel hem de küresel ortamda yüksek performans gösterebilen mevcut ve gelecekteki iş liderlerine ve bu alandaki yenilikçi bilgileri yayan ve yaratabilecek yeni fakültelere eğitim vererek Brezilya'nın gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. iş.

Vizyon

COPPEAD, Brezilya'da iş ve yönetim okumak isteyen öğrenciler için ilk tercih olmayı amaçlamaktadır.

Merkezi Değerler

Merkezi değerlerimiz Mükemmellik, Dürüstlük ve Brezilya Hizmetidir.

Mükemmellik: Bu bizim özümüzdür; büyümemize, araştırmamıza, fakülte işe alımımıza, yeni programların tasarlanmasına, diğer eylemlerimize rehberlik eden şeydir.

Bütünlük: COPPEAD'ın değerleri arasında yönetim mesleğinde etik ve sosyal açıdan sorumlu davranışların tohumlanmasını içerir. Dürüstlüğün, Okulun misyonunu yerine getirmesinin ve Brezilya'ya daha iyi hizmet etmesinin en iyi yolu olduğunu anlıyoruz.

Brezilya’ya Servis: COPPEAD, Brezilya’da üçüncü, Rio de Janeiro’da da bir Doktora Programı sunan ilk okuldu; Brezilya'da uluslararası bir Tam Zamanlı MBA standardı sunan ilk şirket oldu ve Brezilya'da İşletme ve Yönetimde Yönetici Eğitimde öncü oldu. Ülkemizi geliştirmek için insanlar ve örgütler geliştirmeliyiz.

1973 yılında kurulan COPPEAD, uluslararası akreditasyona sahip Brezilya federal sisteminin (UFRJ) bir parçası olan tek Brezilya işletme okulu. Full-Time MBA programımız ücretsizdir ve Latin Amerika'daki tek kişi Financial Times Full-Time Global MBA programlarında dünyanın en iyi işletme okulları arasındadır.

sıralamalar

En İyi 100 Finansal Zaman

Finansal Zamanlar Global MBA Sıralaması Top 100 listesinde 11 kez listelenmiştir.

En İyi 100 Finansal Zaman

Executive MBA Financial Times Executive MBA Sıralamasında ilk 100'de iki kez listelenmiştir.

Brezilya'da 1º MBA

2016 yılında Você S / A tarafından Brezilya'da en iyi MBA seçildi.

Akreditasyonlar, Sertifikalar ve Dernekler

127063_logos.png

Rio de Janeiro Federal Üniversitesi

Rio de Janeiro Federal Üniversitesi 1920 yılında kuruldu ve Brezilya'daki ilk ve en büyük federal üniversitedir. Ülkedeki ve Latin Amerika'daki eğitim ve araştırmadaki en büyük mükemmeliyet merkezlerinden biri olan üniversitenin misyonu, Brezilya toplumuna insan bilgisinin evrensel bir şekilde egemenliğini sağlamak, yaygınlaştırmak, geliştirmek, uygulamak ve yaymak için araçlar sağlamaktır. bir dönüşüm kuvveti gibi davranır.

Konumlar

Rio de Janeiro

Address
Rua Pascoal Lemme, 355
Cidade Universitária
Rio de Janeiro - RJ

21941-918 Rio de Janeiro, Rio de Janeiro Eyaleti, Brezilya