Resmi açıklamayı okuyun

ESIC İşletmesi112995_pexels-photo-1451447.jpegrawpixel.com / Pexels

görünüm

Eğitim ve araştırma, bilgi ve kültüre teşvik etme yoluyla, toplumun gelişmesi ve gelişmesine kendini adamış ve profesyonellerin bütüncül oluşumunu teşvik etmek.

Misyonumuz

- Yönetim çalışmalarında - herhangi bir düzeyde - herhangi bir faaliyet alanında tam sorumluluk, etkinlik ve verimlilikle şirketler ve organizasyonlar oluşturabilecek ve bu alanlarda performans gösterebilecek profesyonelleri yetiştirmek.

- Toplumda iş dünyasında etik değerlere ve rasyonelliğe odaklanan, akademik dünya ile iş dünyası arasında iletişim kanalları yaratan ve öğrencilerimizin iş mesleğini artıran bir kültürü yaygınlaştırın.

- İşletme ve Pazarlama alanında bilimsel ve teknik araştırmayı teşvik etmek, sadece Okulda geliştirilen çalışmaları teşvik etmekle kalmayıp, aynı zamanda toplumdaki araştırma eylemleri düşüncesini bir bütün olarak dağıtarak.

değerler

  • Bütün kişiyi düşünün.
  • Kişi dengeyi taşır.
  • Yaşam formu.
  • Kişi kendini topluma sokmuş olarak algılar.
  • Toplumun üyeleri arasında kurulan ilişkilerle karakterize demokratik bir şekilde toplumda sorumluluk alabilecek yetkin kadın ve erkekleri yetiştirmek.
  • Etnik, kültürel ve sosyo-ekonomik durumdan bağımsız olarak özellikle en çok ihtiyacı olanlara açık ve özenli olmak.
  • Topluma taahhüt.
  • Üniversite kalitesinde bilimsel titizlik aramak.

ESIC'de iş dünyasına ve yeni teknolojilere bağlı üç eğitim alanımız var.

Mezuniyet alanı

Bütünleştirici bir eğitim sağlayan kalite ve iş gerçekliğine dayalı bir eğitim projesi.

ESIC mezunu iş zorluklarını başarı garantisi ile karşılayabilecek.112994_pexels-photo-1496192.jpegrawpixel.com / Pexels

Lisansüstü Alan

ESIC'in lisansüstü programları, iş sorumluluğu ve işe adanmışlığı ile birlikte yüksek teknik kabiliyete sahip, stratejik, yönetimsel düzeyde işletme liderleri oluşturur. Bu yaklaşım mevcut rekabetçi piyasaya belirgin bir katılımla sonuçlanmaktadır.

İcra alanı

Yönetici Eğitimi alanında, şirketin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış geniş bir program, açık ve / veya eğitim teklifi bulunmaktadır.

Entegre Eğitim Hizmetimiz. Yönetici ve çalışma ekiplerinin mesleki gelişimini artıran programlar üretir.

Diğer eğitim çeşitleri

Uluslararası İşletme Okulu olarak, yalnızca araştırmaya değil aynı zamanda ekonomik, işletme, pazarlama ve yönetim becerilerinin yaygınlaştırılmasına izin veren ünlü yazarların kitaplarını, kılavuzlarını ve yayınlarını sunuyoruz.

Program dili:
  • Portekizce
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

ESIC Business & Marketing School

İşletme Yönetimi Executive MBA - EMBA, kuruluşlarında iş kaynaklarının karar vermesi ve yönetimi ile karakterize işlerini yürüten deneyimli uzmanlara ve üst yönetimde ben ... [+]

İşletme Yönetimi Executive MBA - EMBA , kuruluşlarında iş kaynaklarının karar vermesi ve yönetimi ile karakterize işlerini yürüten deneyimli uzmanlara ve üst yönetimde benzer ve tamamlayıcı işlevler yapan profesyonellere yöneliktir.

Odaklanan eksiksiz bir eğitim programı:

Çevre anlayışı ve stratejik kalkınmanın yönlerini birleştiren üst yönetimin stratejik düşünceleri;Teknolojik ve insan "anahtar" faktörlerinin etkisi;Gelişimi yönetimin uluslararası yönlerini içeren finansal teknikler ve muhasebe bilgi sistemleri;Üst yönetimde bulunması gereken işle ilgili düşünceleri içeren Stratejik Pazarlama Perspektifi;Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan ürün ve hizmetler üreten süreçler ve operasyonlar ve şirkette çalışan meslek gruplarına yansımaları;Genel yöndeki faaliyetin merkezi eksenini oluşturan yönetsel becerilere yaklaşımı bütünleştirmek.amaç... [-]
Brezilya Curitiba
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
600 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ESIC Business & Marketing School

Proje Yönetiminde Executive MBA - EMBAP, proje alanında deneyimli ve / veya ilgilenen yönetici profesyonellere yöneliktir. Kurs yönetimini anlamak için harika bir temel s ... [+]

Proje Yönetiminde Executive MBA - EMBAP , proje alanında deneyimli ve / veya ilgilenen yönetici profesyonellere yöneliktir. Kurs yönetimini anlamak için harika bir temel sağlarlar ve yöneticinin rolünü tartışırlar. 5. baskısında güncellenen PMBOK Rehberinin rehberliğindedir.

amaç

Proje yönetimi için gerekli olan kavramları ve terminolojileri anlamanın yanı sıra, katılımcılar şunları yapabilecektir:

Proje yöneticisinin rolünü verimli bir şekilde oynayabilir;Özel durumlarda yaratılan durumları teşhis etmek ve analiz etmek, yeterli çözümler sunmak;Çalışma ekiplerini yönetin, onları motive edin, yeterli iletişim, liderlik vb.Karar verme sürecini çevik ve verimli kılan projeleri organizasyonun işlevsel alanlarıyla bütünleştirmek;Projeleri karmaşık ve dinamik ortamlarda yönetmek için yenilikçi yöntemler kullanın.Öğrenci Profili... [-]
Brezilya Curitiba
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
600 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku