Resmi açıklamayı okuyun

kayıt

Okul

danışmanlık faaliyetleri 40 yılı aşkın bir temel üzerine inşa Enstitü Roberto Miranda Kurumsal Eğitim kendi DNA davranışı etkili sonuçlar, teknik beceri ve onların takımlarının yetenekleri müşteri talebi ile şekillenen vardı.

Geleneksel okullar sertifikalar için ödenen iken, Roberto Miranda birçok farklı küresel şirketler önemli değişiklikler teşvik edebilen içeriği ulaştırmak için dava açıldı.

Bu hareket, yıllar boyunca, gerçek hayatta değişim ve öğrenci ve çalıştıkları şirketlerin başarısı hakkında getirmek mümkün etkili öğrenme sistemlerinin tam bir okul geliştirdi.

üzerinde

Öğrenme Sistemleri

öğrenci

Hazırlık modülleri

sınıftaki öğrenciler arasında bir bilgi önceden eşitleme olduğunu böylece sadece sorunlar ve ileri konular ile başa çıkabilirim sunulan programların içeriği, Okul, anahtar disiplinleri içine giriş için hazırlık modülleri sunmaktadır emin olmak için.

hazırlık modülleri online ya da yüz yüze testleri ile her disiplinde giriş için gerekli bir bilgi asgari düzeyde olanlar tarafından elimine edilebilir.

Ön Çalışmalar

Bazı sınıflar için öğrenme sürecini yararlanan, ele alınacak konuların hizalamak için yardımcı işlerin tamamlanmasından önce gereklidir.

FIT - Öğrenme Sheet Giriş

Her sınıf sanal ortamda mevcuttur ve Ipad öğrencilere doğrudan indirilebilir rekor öğrenme bir giriştir.

çip, aynı zamanda konu forma tanıtımı, bibliyografya önerilen sınıf (girdiler), ele alınacak konular okulun amacı bu konuyu ve ne öğretmek için hangi ne öğrencilere talimat amaçlamaktadır denilen sınıf (çıkışlar) sonra öğrenci bekliyor.

Öğrenme Sedimantasyon egzersiz

Odaya ne verildi Etkili öğrenme olarak tortulaşmış emin olmak için, öğretmenler İş Planı gelişmesine, araştırma içeren, MBA Okulu için benzersiz egzersizleri hazırlar.

Lider Grup - Gelişmiş Çalışma Grubu

Lider Grup Roberto Miranda Kurumsal Eğitim ileri çalışmalar grubudur. Dünya pazarının güncel olaylarla ilgili yabancı dilde münhasıran modülleri öğretti.

Bu grup, uluslararası öğretmen rehberlik altında tüm öğrencilere ve iş için erişilebilir.

sitede mevcuttur videolar, ses podcast ve diğer etkinlikler öğrenciler tarafından oluşturulan yuvarlak masa toplantıları grupları için temel ötesine gitmek ilgileniyor bulunmaktadır.

Menthoring

Öğrenciler, kendi emrinde iş, yaşam ve kariyer rehberlik rehberlere var. başarınız için randevu ve özel ilgi ile Toplantılar.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yarı zamanlı MBA

Roberto Miranda Educação Corporativa

izin vermeyin yaratıcılık bir müşteri bütçesi ile sınırlıdır. kendi yetenek ve yenilik kullanımına hiçbir sınırlama olduğu yerde bir evrende katılmaya hazır olsun. lüks p ... [+]

MBA Luxo® Mimarlık

izin vermeyin yaratıcılık bir müşteri bütçesi ile sınırlıdır. kendi yetenek ve yenilik kullanımına hiçbir sınırlama olduğu yerde bir evrende katılmaya hazır olsun. lüks pazarı için mimari dünya çapında bir gerçektir. senin özgüllüklerini, kendi malzemelerini, unsurlarını ve hammaddeleri bilir. Ve kesinlikle benzersiz projeler doğarlar her kavramlar üzerinde.

program Lüks Konakları ve Evleri projeleri Daireler ve Luxury Penthouses Lüks Sahil Evleri İskeleler ve Marinalar projeleri Villa, Çiftlik ve Çiftlik Haras, ve at eğitimi parçalar Helikopter, helikopter ve hava alanları Büyük oyun alanları Sinemalar, tiyatrolar ve ev otomasyonu müşterileri ve sözleşmeleri Çekilmesi projelerin ve işlerin yönetimi eserlerin teslimi Uluslararası uzantısı ... [-]
Brezilya São Paulo
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
3 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Roberto Miranda Educação Corporativa

etkinlik yönetimi, kendi anlayışı, planlama ve kusursuz yürütme, bilginin geniş bir yelpaze içerir. Bu program, karmaşık, benzersiz olaylar ve yüksek lüks yönetmek için g ... [+]

MBA - Etkinlik Yönetimi ve Luxo® ve Ceremonials

etkinlik yönetimi, kendi anlayışı, planlama ve kusursuz yürütme, bilginin geniş bir yelpaze içerir. Bu program, karmaşık, benzersiz olaylar ve yüksek lüks yönetmek için gerekli araçları ve uzmanlığı ile katılımcılara sağlar.

program Olay tasarımı Özel Kaynak Yaratma Montaj ve Altyapı Mimarlık ve Erişilebilirlik Güvenlik ve Lojistik Etkinlik Planlama Kompleksi Büyük Gösteri ve Müzik Etkinlikleri Spor Etkinlikleri Mega-Olaylar lüks ayinleri Protokoller ve diğer Kültürler lüks Düğün Profesyonel Yönetim Etkinlik şirketler Tarih, saat ve süresi Tip I - Kayıtlar Aç Başlangıç: 2017 11 Mart 09:00 dan 18:00 ayda 23h00 ve birine 19:00 dan Her Çarşamba (1) Cumartesi Süre: Üç (3) dönem Saat: 432 saat / a (Özellikle diğer ülkelerden gelen katılımcılar için) Tip II - Kayıtlar Açık Başlangıç: 2017 11 Mart Bir (1) hafta sonu 60 günde beş (5) gün her dönem sonunda bir dalma. Süre: Dört (4) yarıyıl Saat: 432 saat / a Yerel ... [-]
Brezilya São Paulo
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
3 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Roberto Miranda Educação Corporativa

girişimci ve küresel lüks misafirperverliği kendi bilgi gelişmekte ilgilenen profesyonellere yönelik. Paris'te Sao Paulo, Hotel Ritz, George V ve Plaza Athenee Hotel Fasa ... [+]

MBA - Ağırlama Luxo® Yönetim

girişimci ve küresel lüks misafirperverliği kendi bilgi gelişmekte ilgilenen profesyonellere yönelik. Paris'te Sao Paulo, Hotel Ritz, George V ve Plaza Athenee Hotel Fasano oluşan 15 sınıfları ile.

program lüks iş ortamı otel Lüks İnovasyon ve Girişimcilik Kalkınma Talentos® ve Beceriler Planlama ve Otel İmplantasyonu Luxury Hospitality projelerin uygulanması Pazarlama lüks Hospitality uygulanan Uluslararası pazarlama ve iş ağı Operasyon Yönetimi finansal yönetim örgütsel performans Sürekli İnsan Performans İyileştirme Tarih, saat ve süresi

Tip I - Kayıtlar Aç

Başlangıç: 2017 11 Mart Kayıt kadar 28 Şubat 2017 Biçim: 23h00 ve birine 19:00 arası her Pazartesi 09:00 dan 18:00 ayda (1) cumartesi. Süre: Üç (3) dönem Saat: 432 saat / a ... [-]
Brezilya São Paulo
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
3 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku