Resmi açıklamayı okuyun

1

Aros Business Academy - Mini MBA ve eğitim

Kitlesel olarak üretilen liderlik eğitimlerine bir son vermeyi hedefliyoruz ve bunun yerine sizin ve işyeriniz için fark edilebilir bir değişiklik yaratan Mini MBA liderlik eğitimlerini tasarlıyoruz.

Uluslararası Mini MBA
Size tam çevrimiçi Mini MBA olan Uluslararası Mini MBA sunuyoruz.

Bize düşkün olacağından eminiz
Muhtemelen geri döndüğünüz ve işe geri döndüğünüzde çok heyecanlı liderlik eğitimine katıldınız. Fakat bu eğitimin ne kadarı sizin için kalıcı bir değişim yarattı? İstatistikleri takip ederseniz, çok azdır. Aros Business Academy , bu değişimi yaratma konusunda tutkuluyuz - bu nedenle, bir Mini MBA'de zaman geçirmeniz mantıklıdır ve bu yüzden sizi gönderen işyerini anlamlandırır. Bunu hem büyük hem de küçük ölçülerle yaratıyoruz - bazıları da tamamen sizin için görünmez.

Neden Mini MBA seçmelisiniz?
Önce Mini MBA'nin MBA olmadığını belirleyelim. Tabii ki, biri söylemek cazip. "Mini" kelimesi oldukça açık bir şekilde, bir MBA'in kısa, yoğunlaştırılmış ve basitleştirilmiş versiyonu ile uğraştığımızı söylüyor. Mini MBA genellikle altı ay sürerken, MBA genellikle iki yıl sürer. Bir Mini MBA yönetimindeki bilgi ve araçlarını geliştirmeye ihtiyaç duyan çalışanlara yöneliktir ancak Yönetimde bir MBA veya Diploma (zaman, para ya da eğimden dolayı) almaya niyetli değildir - en azından şu anda. Kapsamlı yönetim tecrübesi ile lider olabilir ve bir sonraki adımı atmak ve gelecekte yönetim pozisyonunu işgal etmek isteyenler olabilir.

En önemli şey, kendi alanlarına aşık olan yetenekli (gerçekten yetenekli) öğretim görevlileridir.
Mini MBA'lerimizde kalifiye bir eğitmen olmak için, hiç şüphesiz profesyonel liderlik uzmanlığına sahip olmalısınız. 40'tan fazla öğretim görevlisi olan, belli ki, aynı zamanda kendi alanlarında önde gelen uzmanlar arasında yer almaktadır. Ama biz onlardan daha fazlasını istiyoruz! Ne öğrettikleri konusunda tutkulu olmaları gerekir, böylece katılımcıları sonuna kadar meşgul edebilirler. Ve sonra, SİZİNİNİZE meydan okumayı görebilecek ve maddeyi tam olarak SİZE bağlayabilecek yetenekli kolaylaştırıcılar olmalıdır. Belki de öğrencilerimizin% 97.9'u, Mini MBA'i kendileri için ayarlamada “iyi” ya da “çok iyi” olduğuna inanıyorlar. Gurur duyduğumuz bir rakam, çünkü elde edilmesi kolay değil. Aros Mini MBA ve ABA Mini MBA olmak üzere iki Mini MBA programı sunuyoruz. Ayrıca Mini MBA'i Almanya'da da sunuyoruz (Deutschland) .

Mini MBA'in sorunlarınıza ve zorluklarınıza göre özelleştirileceğine söz veriyoruz.
Aros'ta, aynı eski malzeme ile rutin çalışmasına karşı çok fazlayız. Eğer teori, günlük yaşamınızda karşılaştığınız problemlerin perspektifine giriyorsa ve vakalarınız işinizle ilgiliyse, Mini MBA'ınızdan en iyi şekilde yararlanacağınıza inanıyoruz. Bu nedenle, Mini MBA başlangıcından önce öğrenim konusunda kısa bir e-kurs alacaksınız. Ve size varsayımlarınız ve zorluklarınızla ilgili bir anket göndereceğiz, böylece eğitmen ve uzmanlarımız kurs materyalini tam ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Danimarkalı

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Aros Business Academy

Uluslararası Mini MBA, muhtemelen dünyanın en iddialı Mini MBA'sidir. Liderlik-eğitim programı size yönetimde son verirken klasik MBA disiplinleri tanıtır. ... [+]

Uluslararası Mini MBA (çevrimiçi)

ABA Mini MBA, muhtemelen Danimarka'daki en iddialı Mini MBA'dir. Liderlik-eğitim programı size yönetimde son verirken klasik MBA disiplinleri tanıtır. Ayrıca, üyeliğin otomatik olarak özel derslere, master sınıflarına ve ağ etkinliklerine ücretsiz erişim sağlayacağınız ABA Liderler Kulübüne de üye olacaksınız.

ABA Mini MBA almak için en iyi 6 neden!

Önde gelen yönetim uzmanlarıyla işbirliği içinde geliştirilmiş son derece iddialı bir Mini MBA kazanacaksınız.Yoğun eğitim günleri, e-öğrenme, alıştırmalar ve final sınavından oluşan 6 aylık bir liderlik eğitimi alacaksınız.Liderlik eğitimi sizi klasik MBA disiplinlerine tanıtır ve gelecekteki yönetim hakkında ek bilgi sağlar.Özel ABA Liderler Kulübüne üye olursunuzMüfredat, saygın yazarlardan ve araştırmacılardan tamamen edebiyattan ibarettir! Ayrıca, esas olarak Danimarka'daBir lider olarak kişisel gelişiminize odaklanan bir Mini MBA alacaksınız.... [-]
Danimarka Copenhagen
Açık Kayıt
Ingilizce,Danimarkalı
Yarı zamanlı
1 - 6 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Aros Business Academy

Mini MBA, klasik MBA disiplinlerine gireceğiniz bir lider olarak bakış açınızı genişletmeniz için bir fırsattır. Yönetimde önde gelen düşünürlerden biri olan Profesör Ste ... [+]

Uluslararası Mini MBA (çevrimiçi)

Profesör Steen Hildebrandt, MBA disiplinleri boyunca size rehberlik etsin Profesör Steen Hildebrandt, yönetim söz konusu olduğunda muhtemelen Danimarka'nın en ünlü ismi. Bu nedenle, Aros Mini MBA'yi tasarlamamızın kendisi olduğu tesadüf değildir.

Hildebrandt yapı taşlarını döşedi, ana içeriği seçti ve en yetkin eğitmenlerden bazılarını seçti. Birlikte, hem profesyonel hem de pratik yönetim bilgisi veren ve kişisel gelişiminizi lider olarak sağlayan iddialı bir öğrenme süreci tasarladık.

Mini MBA nedir? Mini MBA , klasik MBA disiplinlerine gireceğiniz bir lider olarak bakış açınızı genişletmeniz için bir fırsattır.... [-]

Danimarka Copenhagen
Açık Kayıt
Ingilizce,Danimarkalı
Yarı zamanlı
1 - 6 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Aros Business Academy
Address
Aros Business Academy | Fredericiagade 15
1310 Copenhagen, Danimarka