Resmi açıklamayı okuyun

SAMK'A HOŞGELDİNİZ!

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK), Satakunta bölgesinde, Finlandiya'nın batı kıyısında yer almaktadır. Her yıl kampüste okuyan toplamda 6.000, yurtdışında 200'den fazla uluslararası öğrenci bulunmaktadır. Bize katılmaya hazır mısın? SAMK, Sağlık ve Refah, Lojistik ve Denizcilik Teknolojisi, Hizmet Ticareti ve Teknolojisi fakültelerinde lisans ve yüksek lisans derecesi sunmaktadır.

YEPYENİZ KAMPÜSÜ

Satakunta bölgesindeki en büyük şehirlerde kampüsümüz var.

SAMK-kampüs Pori, toplu taşıma merkezinin yanında, Pori şehir merkezinde yepyeni bir tesistir. Yeni kampüs, Finlandiya'daki en modern öğrenme ortamıdır. Modern ve çok yönlü kampüs iş, sağlık ve sosyal hizmetler, teknoloji ve turizm alanlarında eğitim vermektedir.

SAMK kampüsü Rauma yakın zamanda yenilenmiştir ve limana yakın bir konumdadır. Kampüs, deniz teknolojisi, uluslararası ticaret ve lojistik konularında çok yönlü ve uluslararası bir çalışma merkezidir.

Şehirler geniş ve güvenli yaşam koşulları, çok sayıda yeşil tabiat ve boş zaman etkinlikleri için mükemmel fırsatlar sunuyor. Şehirler, gerekli tüm hizmetleri sunacak kadar büyük, aynı zamanda rahat ve samimi bir atmosfere sahip olacak kadar küçük.

52620_SAMK052016166.jpg

EN İYİ EĞİTİM

SAMK, eğitim kalitesiyle tanınır: lisans derecesine göre mezun olan öğrencilere göre, SAMK, Finlandiya'da uygulamalı bilimlerin en iyi öğretim üniversitesidir. Ek olarak, SAMK’daki yüksek lisans öğrencileri genel olarak çalışmalarından çok memnunlar. Anket Finlandiya Kültür ve Eğitim Bakanlığı tarafından yapıldı.

SAMK'IN PROFİLİ VE VİZYONU

SAMK, kendisini endüstriyel bir yüksek öğretim kurumu olarak göstermektedir.

SAMK'nın profili, alanın ihtiyaçlarına dayanmaktadır ve SAMK, endüstriyel yeniden yapılanmayı destekleyen eğitim, araştırma, inovasyon ve geliştirme faaliyetlerine odaklanmaktadır. Satakunta bölgesi çok yönlü bir ekonomik ve endüstriyel yapıya sahiptir. Bu nedenle, SAMK gelecekte bile teknoloji, işletme ve yönetim ile sosyal ve sağlık bakımı alanlarında araştırma ve kapsamlı çalışma programları sağlamak zorundadır.

Vizyonumuz, tüm SAMK öğrencilerinin işe alınmasıdır.

Öğrencilere, bölgenin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş eğitim, istihdam piyasasıyla kapsamlı işbirliği ve girişimci bir tutum ile istihdam için mümkün olan en iyi beceriler sağlanmaktadır.

Rakamlarla SAMK

 • Şehirler: 4
 • Kampüsler: 4
 • Derece öğrencileri 2017: c. 5,500
 • Şehirler başına düşen öğrenci sayısı 2017: Pori 3, 622, Rauma 1,344, Huittinen 454 ve Kankaanpää 111
 • Uluslararası öğrenciler: c. 350
 • Açıköğretim öğrencileri: c. 1,100
 • Çalışanlar 2016: c. 400, Doktora veya Licentiate dereceleri ile: 71
 • Lisans programları: 19
 • Yüksek lisans programları: 9
 • İngilizce programlar: 10
 • Lisans derecesi 2016: 953
 • Yüksek lisans dereceleri 2016: 83
 • Dereceler tamamen ödüllendirildi: 18.000'den fazla
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Satakunta University of Applied Sciences

Mesleki ve akademik hayatınızda ilerlemenin bir yolunu mı arıyorsunuz? İşletme Yönetimi ve Girişimcilik yüksek lisans programı, çalışma hayatı ile yakından ilişkilidir. ... [+]

Yüksek lisans 90 AKTS 20 Alın İş İdaresinin Başı

Uygunluk

Başvuru şartlarıLisans derecesi, bir üniversite veya uygulamalı bilimler üniversitesi tarafından verilir.Minimum 40 ECTS kredilik işletme çalışmaları.BBA ya da orta öğretim sonrası üç yıllık ilgili çalışma tecrübesi.Yeterli İngilizce becerileri. Önemli tarihler

Başvuru süresi: 13 Mart - 3 Nisan 2019 Giriş sınavı: Online giriş sınavları Çalışmalar başlar: Sonbahar 2019

İşletme Yönetimi ve Girişimcilik Uzmanı

Yeni stratejik düşünce, yeni iş kavramları, mükemmel ağ oluşturma ve liderlik becerileri küresel iş ortamında yüksek talep görüyor. İşletme Yönetimi ve Girişimcilik (BME), stratejik yönetimde ve işletme operasyonlarının geliştirilmesinde ihtiyaç duyulan yetkinlikleri geliştirir. Odak noktası küçük ve orta ölçekli işletmeler, özellikle uluslararası iş faaliyetleri üzerinedir. BME ayrıca çalışma hayatı ve yüksek öğrenim arasındaki uluslararası ağ oluşumunu desteklemektedir. Gelişmiş profesyonel çalışmalar, örneğin strateji çalışması, stratejik pazarlama, iş süreçleri, inovasyon ve değişim yönetimi ile kültürler arası ekip çalışması ve liderliği içerir.... [-]

Finlandiya Pori Rauma
Ağustos 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

President of SAMK tells why you should come to Finland to study

Location address
Tiedepuisto Campus
Tiedepuisto 3

Pori, 28601 FI
Location address
Tiilimäki Campus
Maamiehenkatu 10

Pori, 28601 FI
Location address
SAMK Campus Rauma
Satamakatu 26
Suojantie 2 (Merimäki)

Rauma, 26101 FI
Location address
Kuninkainen Campus
Risto Rytin katu 70

Huittinen, 32701 FI
Location address
Fine Arts Campus
Paasikivenkatu 24

Kankaanpää, 38701 FI
Location address
Finland Online, FI
Social Media