Resmi açıklamayı okuyun

Neden HELBUS ?

HELBUS , Finlandiya'da 2012 yılında kurulan özel bir iş okulu. İngiltere'nin Northampton Üniversitesi ile olan ortaklığı sayesinde Northampton Üniversitesi tarafından verilen işletme ve yönetim alanında lisans ve yüksek lisans dereceleri sunuyor. Ayrıca, Birleşik Krallık'ın en büyük akreditasyon kuruluşu olan Pearson tarafından akredite edilmiş iki yıllık bir nitelik olan Yüksek Ulusal Diploma'yı da sunmaktadır. Bu iş eğitimi, Finlandiya'da tamamen teslim edilir ve size uluslararası iş alanında kariyer yapmak için gereken temel becerileri ve bilgiyi geliştirme fırsatı sunar. Uluslararası iş dünyasında bir kariyerle ilgileniyorsanız, web sitemizi keşfedin ve HELBUS size neler sunabileceğini düşünün!

Uluslararası yönelim

HELBUS programlar tamamen İngilizce olarak verilmektedir. Ziyaret eden eğitmenlerimiz on iki ülkedeki prestijli üniversitelerden geliyor ve sizi global olarak düşünmeye itecek. Öğrenciler derslerde aktif olarak yer alırlar, böylece iletişim ve sunum becerilerini geliştirir, işverenlerin değeri yüksek olur. HELBUS eğitmenlerinin% 80'inden fazlası doktora HELBUS ve hepsinin kendi uzmanlık alanlarındaki profesyonellerin yanı sıra çok çeşitli öğretim deneyimi vardır.

Bireysel odak ve verimli öğrenme metodolojisi

HELBUS nispeten küçük bir sınıf büyüklüğüne ve öğrenci oranına sahiptir. Öğreniminiz, öğrencilerin tam zamanlı lisans programında üç hafta boyunca tek bir konu üzerinde çalıştıkları modüler bir kurs yapısı ile optimize edilir. İlerleme sabittir ve bırakma oranlarımız geleneksel çalışma yöntemlerini kullanan okullardaki oranlardan daha düşüktür.

Küresel fırsatlara adım atmak

HELBUS , öğrencileri uluslararası iş dünyasında kariyerlerine hazırlar. Müfredat, 21. yüzyılda işverenlerin ihtiyaç duyduğu beceri ve bilgiyi vurgulamaktadır. Ek olarak, öğrenciler eleştirel düşünme, problem çözme ve etkileşim gibi önemli kişisel becerileri öğrenirler.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

HELBUS

MBA programında çalışmak, eleştirel düşünme ve araştırma becerilerinizi geliştirecek ve seçtiğiniz sektöre girerken sizi temel beceriler, güven ve yetkinlik ile donatacak ... [+]

HELBUS Finlandiya Helsinki'de özel bir işletme okulu. Northampton Üniversitesi (UoN) ile ortaklaşa olarak, Lisans ve Yüksek Lisans Derecelerine İşletme alanında hızlı ve heyecan verici bir Pathway sunar. Programlar tamamen İngilizce olarak öğretilirken Finlandiya'da verilmektedir. Öğrencilere uluslararası ticarette kariyer yapmak için gereken temel becerileri ve bilgileri geliştirme fırsatı sunarlar.

Ön deneyim MBA programı

Program UoN ve HELBUS ile ortak olarak verildiği için, HELBUS kabul edilen öğrenciler Finlandiya'daki tüm programı çalışsalar bile UoN öğrencisi olarak kabul edilecektir. MBA, İngiltere eğitim otoritesi QAA tarafından düzenlenen resmi bir lisansüstü (Yüksek Lisans) derecesidir. Programın Ekim ve Ocak aylarında başlaması 12 ay sürüyor ve haftada 2-3 gün Helsinki'de gerekli olması şartıyla, yalnızca tam zamanlı bir program olarak yürütülecek. Bu MBA 'ön-deneyim' olarak atandığından, yönetici düzeyinde iş deneyimi zorunlu değildir.... [-]

Finlandiya Helsinki
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Strömberginkuja 3
00380 Helsinki, Finlandiya