Resmi açıklamayı okuyun

d

Hanken Eğer

Hanken ekonomi eğitimde tecrübe ve araştırma, 100 yılı aşkın bir lider, uluslararası akredite bir üniversitedir. Araştırma, uluslararası yüksek standart ve tüm eğitim temelidir. Hanken iş sektörü ve 60 farklı ülkede faaliyet gösteren 12.000 mezunları aktif mezunlar ağı ile yakın bir işbirliği vardır. Okul Helsinki ve Vaasa hem de faaliyet göstermektedir.

Hanken araştırma gücü dört seçilmiş alanlarda özel profil ile, beş kurumlarda yapılır. Birçok durumda, bizim araştırmacılar mutlak teknolojisini temsil etmektedir. iş dünyası ile iyi bir işbirliği üniversitenin etkileşim ortağı programı içerir ortak araştırma hem de yansır ve aynı zamanda bizim bağış aldıkları destek.

Hanken derece ayrılmaz bir parçası olarak yurt dışında bir konaklama tanıttı Finlandiya'da ilk üniversitedir. Öğrenciler yurt dışında bir değişim veya staj giderek yaşam için kendi uluslararası ağ oluşturmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Hanken de hem de uluslararası bağlantılı bu yaşam boyu rehber çalışmaları nüfuz ve işgücü piyasasında Hankenalumnernas uluslararası iyi bir pozisyon katkıda biridir. Mezunlarımızın sayesinde, Hanken dan onunla olsun ağ kırık ama genişledi ve üniversite mezun olduktan sonra da devam bağlı değildir garanti.

kolej Hanken uluslararası araştırma mükemmellik ve rekabetçi eğitime destek vermek uluslararası akreditasyonları, sağlam bir mali temel ve değerli ulusal ve uluslararası ağlar yansıyan küresel üne sahip sağlam bir temel olduğu gibi. Biz akademi ve endüstri ortaklarımızı değer ve kaliteli bir eğitim almak ve anlamlı mesleki ve kişisel ağlar kurmak mümkün bizimle araştırmacılara ve öğrencilere kendimizi adamak.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Fince

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

Hanken School of Economics

Hanken Executive MBA, Helsinki, Finlandiya merkezli uluslararası akredite bir programdır. Bu programı bitirdikten sonra, herhangi bir iş ortamında etki yaratmak için içgö ... [+]

Hanken EMBA ile etki yaratın

Hanken Executive MBA, Helsinki, Finlandiya merkezli uluslararası akredite bir programdır. Bu programı bitirdikten sonra, herhangi bir iş ortamında etki yaratmak için içgörü ve araçlara sahip olacaksınız.

Programımız, stratejik karar verme ve liderlik becerilerinizi güçlendirmenize, böylece kendinize, kuruluşunuza ve müşterilerinize ve diğer paydaşlara değer yaratmanıza olanak tanır.

Hanken Executive MBA, İngilizce olarak iki yıllık yarı zamanlı bir yönetici eğitim programıdır. Diyaloğun, yüz yüze etkileşimin ve ilişkilerin gücüne inanıyoruz: Gruptaki bireyi tanıyoruz, gruplarımız küçük ve öğretim üyelerimiz ve deneyimli öğretim üyelerimiz programımıza büyük önem veriyor.... [-]

Finlandiya Helsinki
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Masters Degree Student in Corporate Governance at Hanken School of Economics

Masters Degree Student in Intellectual Property Law at Hanken School of Economics

Masters Degree Student in Economics at Hanken School of Economics

Hanken School of Economics
Address
Arkadiankatu 22
FIN-00101 Helsinki, Finlandiya
web sitesi
Telefon
+358 9 431331