Resmi açıklamayı okuyun

İş ile meşgul. Seninle ilgilenmek.

Değişen ve zorlu zamanlarda geliştirmek ve başarılı olmak için öğrencilerimizi araçlar ve niteliklerle donatmak istiyoruz.

Hakkımızda

1945 yılında kurulan Henley Business School, İngiltere'deki ilk işletme okulu olup Avrupa'nın en eski ve en saygın okullarından biridir.

Financial Times ve The Economist tarafından sürekli olarak dünyanın en iyi 50 işletme okulu arasında yer alıyoruz. Ayrıca, fakülte ve üretimimizin kalitesi ve kabiliyeti için üçlü akredite olmak üzere, dünyadaki ilk% 1 olan çok az işletme okulu arasındayız.

Henley Business School, yüksek öğrenme standartlarını belirleyen titiz, zorlu ve kariyer odaklı programlar sunar. İşyerinde hemen uygulanabilir olan teşvik edici kavramlar ve yeni düşünceler sunulur. Dahası, bilgiyi gerçek hayattaki durumlara uygulama yeteneği kazanacaksınız. Sonuç somut, anlamlı ve kalıcı olacaktır.

Reading Üniversitesi'nin bir parçası olarak Henley, dünya çapında ilk 200 üniversiteye giren bir akademik kurumda faaliyet göstermektedir.

Bizim hırs

Bireyleri, açık bir şekilde düşünen ve güvenle ve inançla hareket eden mükemmel profesyoneller ve seçkin iş liderleri olmaları için güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Gücümüz yaklaşımımızda yatıyor. İnsanların kendilerini ve sorumluluklarını daha iyi anlamalarını sağlarken aynı zamanda başarılı bir işletme teorisini ve uygulamalarını harmanlıyoruz.

Her zaman yaptığımız ve tanındığımız her şeyi geliştirmek istiyoruz:

  • Gerçekten uluslararası bir işletme okulu olmak
  • Öğrenme deneyimimizin mükemmelliği
  • Birinci sınıf araştırma ve düşünme
  • Toplum ve sorumluluk anlayışımız
  • Ağlarımızın gücü
  • Endüstri ile ilişkilerimizin genişliği ve derinliği

İlgi çekici, odaklı ve farklı bir işletme okulu olacağız.

119881_pexels-photo-1249158.jpeg

İstediğiniz Lider Olun

Öğrencilerimizi iş dünyasında güncel, konuyla ilgili ve doğru olan şeylerle ilgili daha derin ve geniş bir anlayışla donatıyoruz - ve böylece onların yetenekli ve sorumlu lider olmalarını sağlıyoruz.

En yeni teorileri, bilgileri ve uygulamaları birleştirerek, öğrencilerimizin olabilecekleri en iyi olmalarına yardımcı olmak için tutkulu bir kararlılıkla. Hepimiz işle ilgiliyiz ama dahası, hepimiz seninle ilgileniyoruz.

Her birimizin farklı motivasyonları ve eşsiz yetenekleri vardır. Henley'de, içindeki gerçek ve daha yetenekli insanın kilidini açarak potansiyelinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için işimizi yapıyoruz. Size zorlukların üstesinden gelmek ve hedeflerinize ulaşmak için güven, beceri ve odak sağlamak için her seviyede sizinle birlikte çalışacağız.

Henley Deneyimi

“Henley Tecrübesi, bilginin gelişimini, kişisel becerilerin ve davranışların en son teknolojiye sahip öğrenme ve öğrenme ortamları ile toplumda servet yaratma rolünün sadece az değil, herkesi daha iyi hale getirdiğine dair güçlü inancı mirasını birleştiriyor. Her düzeyde ortaya çıkan değerler ve tutumları, yetenekleri kadar kendileri hakkında söyleyen ve yaşamın her yürüyüşünde daha iyi bir gelecek inşa etmeye katkıda bulunan insanlardır. ”

Profesör John Board, Dekan, Henley Business School

Kişisel Gelişim

Dengeleme işinin, ev, çalışma ve kariyerin karmaşıklığını kabul eden bütüncül bir yaklaşım benimsiyoruz. Henley'de okurken yüksek düzeyde kişisel desteğe ek olarak, koçluk, ağ kurma, mentorluk ve işe alım kaynakları dahil olmak üzere kariyer hedeflerinize yardımcı olacak hizmetler mevcuttur. Bir kişi-yaklaşımı benimseyen Henley, yeteneklerinizi sorumlu, ilkeli ve girişimci bir lider olarak geliştirmeye odaklanır.

Güçlü ilişkiler

Henley'deki ilişkiler sadece öğrenciler ve katılımcılar arasında değil, kişisel seyahatinizi destekleyen fakülte ve personel ile de kurulur. Öğretim üyelerimizin çoğu uluslararası üne sahiptir ve kendi alanlarında yaygın olarak yayınlanmaktadır. Kadromuz medyaya düzenli olarak katkıda bulunan ve birçoğu uluslararası lider kuruluşlar için çalışmış, profesyonel deneyim zenginliği getiriyor. Çoğu zaman kariyerinizde fark yaratabilecek bu ilişkiler ve çoğu kişinin Henley deneyimini bu kadar zengin bulmasının nedeni budur.

Henley'deki ilk gününüzden itibaren, her sektörden ve her tecrübe ve kıdem seviyesinden global bir profesyonel ağının bir parçasısınız. Mezunlar grubumuz 150'den fazla ülkeden 70.000'den fazla üyeye sahiptir ve ağ oluşturma potansiyeli ve kariyerinizi ve eğitiminizi ilerletmek için en son düşünce, haber ve fırsatları takip etme şansı sunar.

Araştırma ve Uzmanlık

Öğretim üyelerimizin birçoğu uluslararası üne sahiptir ve kendi alanlarında geniş çapta yayınlanmakta ve akademik ve uygulamalı araştırmalar yapmaktadır. Akademisyenlerimizin büyük bir kısmı uluslararası kuruluşlara en üst düzeyde lider ve danışman olarak deneyimlerinden yararlanmaktadır. Henley'deki araştırmalar hem saf hem de uygulamalıdır ve altı akademik alanda ve uluslararası tanınmış 24 araştırma merkezinde ve bilgi merkezinde yürütülür. Uluslararası hükümet ve kuruluşlarla yakın bir şekilde çalışıyoruz ve küresel araştırma gündemini benzersiz bir alanda geniş bir alanda yönlendirmeye yardımcı oluyoruz.

150 araştırma liderliğindeki öğretim üyesi, yaygın olarak yayınlanmış akademisyenler ve düzenli olarak ulusal medyada yer alan uzmanlardan alıntı yapan Henley Business School'daki öğretim üyeleri dünya lideridir. Bazıları, öğrettikleri endüstrilerdeki uygulayıcılardır ve öğrencilerimize iş görüşlerine ve uzmanlıklarına gerçek zamanlı erişim sağlar.

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

Üçlü Akredite İşletme Okulu

AMBA, EQUIS ve AACSB gibi önde gelen İngiltere, Avrupa ve ABD akreditasyon kurumlarından üçlü akredite statü sahibi olmak için dünyadaki 88 işletme okulunun 1'i olmaktan gurur duyuyoruz.

Üçlü akredite statümüz, bizi dünyadaki işletme okullarının ilk% 1'ine yerleştirir ve öğrencilerimize, program üyelerimize ve birlikte çalıştığımız organizasyonlara, kurslarımızın ve fakültemizin kalite ve yüksek standartlarına dair güvence sağlar.

Akreditasyon kuruluşlarının her biri, işletme eğitimi standartlarını yükseltmek için mevcuttur ve her biriyle öğrenme deneyimleri, fakülte ve araştırma gibi konuları kapsayan sıkı bir süreçten geçiyoruz.

AACSB

"AACSB lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde işletme ve muhasebe programları için uluslararası kabul görmüş, özel bir akreditasyon sağlar. AACSB Akreditasyon Standartları, ortaöğretim sonrası eğitimcilere işletme programları boyunca mükemmellik ve sürekli iyileştirme sağlama konusunda zorlamaktadır.

Akreditasyon süreci, bir okulun misyonunun, fakülte niteliklerinin ve müfredatının kapsamlı bir incelemesidir ve süreç öz değerlendirmeler, akran değerlendirmeleri, komite incelemeleri ve derinlemesine stratejik planların geliştirilmesini içerir. Akreditasyon, öğrencilerin mezun olduklarında etkin lider olmaları için hazırlık yaptığı çalışma alanıyla en alakalı materyalleri öğrenmelerini sağlar. ”

EQUIS

“EQUIS'in EFMD'nin misyonu ile bağlantılı temel amacı, dünya çapında yönetim eğitimi standardını yükseltmektir.

EQUIS kurumları bir bütün olarak değerlendirir. Araştırma, e-öğrenme birimleri, yönetici eğitimi sunumu ve toplumun tanıtımı dahil olmak üzere, sadece derece programlarını değil, kurumun tüm faaliyetlerini ve alt birimlerini de değerlendirir. Kurumlar öncelikle yönetim eğitimine ayrılmalıdır.

EQUIS, yüksek akademik kalite ile iş dünyası arasındaki yakın etkileşimin sağladığı profesyonel alaka düzeyi arasında bir denge arar. EQUIS tarafından akredite edilen kurumlar, faaliyetlerinin tüm boyutlarında sadece yüksek genel kaliteyi değil, aynı zamanda yüksek derecede uluslararasılaşmayı da göstermelidir. ”

AMBA

"Akreditasyon, MBA sonrası üniversitelerin küresel lisansüstü yönetim eğitiminde standart geliştirme konusundaki kararlılığının temelindedir.

Sıkı değerlendirme kriterlerimiz, sadece öğretim, müfredat ve öğrenci etkileşimi konusunda en iyi standartları gösteren en yüksek kalibreli programların MBA Derecesi akreditasyonuna ulaşmasını sağlar.

Akredite programların en yüksek standartta olması gerektiğine ve lisansüstü yönetim eğitiminde değişen eğilimleri ve yeniliği yansıtması gerektiğine inanıyoruz. ”

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

Henley Business School Finland

Günümüzün küresel bağlantılı iş dünyası daha geniş bir perspektif, yeni beceriler ve farklı düşünme yolları gerektirir. Henley Executive MBA (EMBA) - Global, günümüzün ka ... [+]

Pratik. Küresel. Yüksek lisans.

Global Executive MBA, liderlik ve yönetim becerilerini geliştirmek için hırslı, yoğun ve deneyimli yöneticiler için tasarlanmıştır.

Executive MBA (EMBA) - Küresel

Günümüzün küresel bağlantılı iş dünyası daha geniş bir perspektif, yeni beceriler ve farklı düşünme yolları gerektirir. Henley Executive MBA (EMBA) - Global , günümüzün karmaşık ve hızlı hareket eden küresel ekonomisinde çalışmanın zorluklarını ve fırsatlarını ele almaya hazır seçkin iş liderleri geliştirmek için tasarlanmıştır. Güçlü, sorumlu ve uyarlanabilir liderler geliştirir.

Öğrenmenizi mevcut küresel ve ilgili örgütsel konulara bağlayarak, Henley'in küresel EMBA'sının faydaları, kişisel olarak ve daha genel olarak şirketinize önemli bir YG sağlayacak şekilde açıkça ölçülebilir.... [-]

Finlandiya Helsinki
Mart 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
21 - 27 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Pohjoisesplanadi 35 E
00100 Helsinki, Finlandiya