Tampere University Of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tampere Üniversitesi ve Tampere Teknoloji Üniversitesi 1 Ocak 2019'da birleşecek. Tampere Üniversitesi Tampere University Of Applied Sciences ile birlikte yeni vakıf temelli Tampere Üniversitesi, Tampere University Of Applied Sciences teknoloji, sağlık ve toplumdaki rekabet avantajları ile yeni bir yüksek öğrenim topluluğu oluşturacak.

TAMK Hakkında

Tampere University Of Applied Sciences , çalışma hayatına ve RDI işbirliğine yönelik bir yüksek öğrenim kurumudur. Güçlü yanlarımız multidisipliner eğitim, yaratıcılık ve güçlü bir uluslararası boyuttur.

Introduzing TAMK

TAMK , çeşitliliği ve çok disiplinli eğitimi ile karakterizedir. Tüm eğitim ve gelişim projelerinde, farklı alanlarda yetkinlikler cesur ve yaratıcı bir şekilde bir araya getirilmiştir.

Tampere University Of Applied Sciences , Finlandiya'daki en büyük uygulamalı bilimler üniversitelerinden biridir.

Uygulamalı bilimler üniversitelerinin mevzuatına göre, UAS'ın temel görevi, çalışma hayatı için profesyonel uzmanlığa öncülük eden yüksek öğrenim sağlamaktır. Ayrıca, uygulamalı bilimler üniversitesi, uygulamalı araştırma ve geliştirme yaparak ve sanatsal uğraşlar gerçekleştirerek ve teşvik ederek bölgedeki ekonomik ve kültürel gelişmeyi desteklemelidir.

TAMK eğitimsel karşılığı, özellikle iyi olma ve sağlık, iş ve sanayi üretimine odaklanarak, öğrenmeyi ve yaratıcılığı teşvik etmeye özel önem vermektedir.

Neden Finlandiya?

Büyüleyici zıtlıklar diyarı

Finlandiya, barış ve sessiz arazi, göller ve ormanlar, kar ve buz, sisu ve sauna.

Ünlü dört mevsim, Midnight Sun ve kış karanlığı, şehir ve kırsal, sıcak sauna ve buz gibi soğuk buz yüzme gibi büyüleyici kontrastlar diyarı.

Bize güvenin, dört mevsimin tümüne şahit olmak istersiniz, çünkü hepsi gerçekten eşsizdir. Şaşırtıcı gece yarısı güneşi ile güzel, yemyeşil bir yaz var; renkli, gevrek sonbahar; mükemmel bir beyaz kış harikalar diyarı ve nihayet - ışığın sözü ve doğanın uyanışı: bahar.

Yüksek kaliteli eğitim

Uluslararası eğitim sistemlerinde, Fin sistemi sınıfın en iyisi! 2012 yılında dünyada en iyi sırada yer aldı (Öğrenme Eğrisi, Pearsons).

Fin yüksek öğrenim kurumları ağırlıklı olarak Eğitim ve Kültür Bakanlığı tarafından finanse edilmektedir ve öğretim kalitesi dikkatle denetlenmektedir. Yüksek öğretim kurumları, müfredat ve öğretim alanlarında toplumun, iş dünyasının ve endüstrinin ihtiyaçlarına tepki gösterir.

Çalışma danışmanlığı için çok çaba harcanır ve öğrenciler öğretmenler, öğretmenler ve öğrenci danışmanları tarafından çalışmalarına rehberlik eder. Yüksek öğrenim imkanları ve öğrenme ortamları, öğrenci motivasyonunu ve çalışma sürecinin etkinliğini desteklemektedir.

Finlandiya yükseköğretim kurumlarının kalite kontrol sistemleri, Finlandiya Eğitim Değerlendirme Merkezi tarafından düzenli olarak denetlenmektedir .

Dünyanın en iyisi?

Uluslararası ülkelerde olumlu şeylerin karşılaştırılması Finlandiya, diğer İskandinav ülkelerinin yanında en çok tercih edilen ülkeler arasındadır.

Finlandiya 6 Aralık 1917'de bağımsız bir devlet oldu. Finlandiya halkı neredeyse yüz yıldır ülkelerinin inşasıyla uğraşıyor ve kararlar veriyor.

Finlandiya'nın dünyanın en iyisi olduğunu biliyor muydunuz? Sözümüze güvenmeyin - kendiniz görün: İstatistikler Finlandiya

Avrupa Komisyonu ödülleri ve etiketleri

TAMK bir verilmiştir Yükseköğretim Erasmus Charter verir (Eche) TAMK 2014-2020 Avrupa Komisyonu, Erasmus Programına katılmak için. Bu Şartı kabul ederek, TAMK , Programın temel ilkelerini ve şartlarını ve ayrıca ECHE başvurusunda temsil edilen Erasmus Politikası Bildirimini (EPS) izlemeyi taahhüt eder.

TAMK ayrıca Avrupa Komisyonu tarafından 2013 - 2016 Diploma Eki Etiketine de layık görülmüştür.

Dereceler ve uzatma çalışmaları

Pratik, profesyonel yüksek eğitim mi arıyorsunuz?

TAMK , eğitim dili ve öğrenmenin İngilizce olduğu geniş bir çalışma repertuarı sunar. İngilizce dil eğitimi, yüksek lisans ve mesleki öğretmen eğitimi sunuyoruz. Ayrıca kendi çalışma alanlarındaki diğer profesyonellerle ağ oluştururken, mesleki yetkinliklerini genişletmek isteyen çalışma hayatında olan insanlar için uzatma çalışmaları da yapıyoruz.

Daha fazla oku

Borsa ortakları ve hareketlilik programları

Yabancı üniversitelerle yaklaşık 350 değişim anlaşması var. Bu ortak üniversitelerle de çok sayıda proje çalışması yapıyoruz. Sen "seçerek SoleMOVE sisteminde ortak üniversiteler bulabilirsiniz TAMK kurumlarının listesinden" ve ardından ekranın üst kısmındaki gezinme çubuğundan "Yurtdışı Değişim Noktaları ve Öneriler" tıklayarak. SoleMOVE'a git.

TAMK Sınır Tanımayan Erasmus, Nordplus, Kuzey-Güney-Güney, Birinci, Eğitim İşbirliği Çin Programı ve Fen dahil olmak üzere birçok hareketlilik programlarına katılmaktadır. Bu programlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Finlandiya Ulusal Ajansı CIMO ve Avrupa Komisyonu'nu ziyaret edin . TAMK hareketlilik programları TAMK Proje TAMK bulunabilir.

Uluslararası stratejik ortaklar

TAMK , üç uluslararası yüksek öğrenim kurumu, Hollanda Hanze Uygulamalı Bilimler Üniversitesi , Groningen ve Lahey Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve aynı zamanda bir Alman Münih Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ile kapsamlı işbirliği yapmaktadır.

TAMK , bu üç uygulamalı eğitim fakültesi üniversite ile beş yıllık stratejik ortaklık anlaşması var.

Konumlar

Tampere

Tampere University Of Applied Sciences TAMK

Telefon
+358 3 245 2111