Resmi açıklamayı okuyun

Neden EDHEC

Girişimciler için ve

Lille, Nice, Paris, Londra ve Singapur'daki kampüslerden faaliyet gösteren EDHEC, Finans Yüksek Lisansı için dünya çapındaki ilk 15 Avrupa işletme okulundan biridir. Tamamen uluslararası ve doğrudan iş dünyasına bağlı olan EDHEC, eğitim ve araştırma alanındaki mükemmelliğin girişimciliği ve yaratıcılığı teşvik etmek için inovasyona odaklandığı bir işletme okulundan ziyade bir iş okulu. Doğuştan gelen ve iş dünyasına adamış işletmeler için EDHEC, girişimciyi hayata geçiriyor, çalıştıkları her yerde başarılı işletmeleri yeniden şekillendirebiliyor ya da üretebiliyor.

EDHEC, gerçek bir fikir laboratuarı olarak işlev görür ve işletmeler tarafından değer verilen yenilikçi çözümler üretir. Okulun öğretim felsefesi, ödüllü araştırma faaliyetlerinden ilham alarak “yaparak öğrenme” üzerine odaklanır.

Bizi Ayrıran Bir Zihniyet

Girişimciler tarafından yaratılan ve EDHEC, bir asırdan fazla süredir işin temel değerlerini somutlaştırdı.

Amacımız, işletmelerin başarısının anahtarlarını, yeni nesil yöneticilere ve girişimcilere iletmek, şirketlerin ekonomiye ve bir bütün olarak topluma olumlu etki edebilecekleri inancını yaymaktır.

Bağımsızlık

Son 110 yıldır bağımsızlığını koruyacağına inanan EDHEC, kalkınmasını finanse etmek ve yönlendirmek için kendi kaynaklarına güvenmektedir. Aynı zamanda akademik ve bilimsel stratejisinde tam otonomi uygular.

pragmatizm

1906 yılında kurulduğundan beri EDHEC, pragmatizm ve iş odaklı bir öğretim yaklaşımı üzerine ününü oluşturmuştur. İşletmenin temel araçları, bilgisi ve davranışları, nesil nesillere aktarılır.

Non-konformizm

Olağandışı modeli, programlarının içeriği ve araştırmasının değeri ile EDHEC, farklılıklarını besler, öğrencileri ve öğretmenleri kutunun dışında düşünmeye ve liderlik niteliklerini geliştirmeye teşvik eder.

Girişimci ruh

İş dünyasına yönelik bir işletme okulu olan EDHEC, oyunun kurallarını değiştirebilecek takımları ve projeleri kendilerine daha fazla emanet edecek hızlı düşünme, yaratıcı ve becerikli girişimciler ve yöneticilerin nesnelerini eğitiyor.

Açık fikirlilik

İşletmedeki etkililik, benzersiz olmasından kaynaklandığından, EDHEC, çeşitliliği ve kültürler, profiller, uygulamalar ve disiplinlerin öğretim ve operasyonlarındaki bir kombinasyonuna büyük önem vermektedir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

EDHEC Business School

Edhec Executive MBA, Avrupa'nın en iyi işletme okullarından birinin üçlü onaylı bir programıdır. Profesyonel bir dönüşüm deneyimi yaşamak isteyen deneyimli yöneticiler, g ... [+]

Edhec Executive MBA , Avrupa'nın en iyi işletme okullarından birinin üçlü onaylı bir programıdır. Profesyonel bir dönüşüm deneyimi yaşamak isteyen deneyimli yöneticiler, girişimciler ve üst düzey yöneticiler için tasarlanmıştır. Paris Opera veya Lille'de bulunan 16 aylık yarı zamanlı program, yönetici seviyedeki becerilerinizi pekiştirmenize, öz farkındalığınızı ve liderlik becerilerinizi arttırmanıza ve kuruluşunuzun bugünün zorlu ve sürekli performansındaki performansını artırmak için küresel görünümünüzü geliştirmenize olanak sağlayacak değişen iş ortamı.

İş Kurmak için İnsanları İnşa Etmek

EDHEC Executive MBA, iş dünyası için iş hayatının gerçek zorluklarına uygulamalı bir yaklaşımla ciddi akademik girdiyi birleştirerek işiniz için tasarlanan dengeli bir programdır. Bu nedenle, programı işletme gereksinimlerinin bir kombinasyonunu sunacak şekilde tasarladık. ve hedeflerinize göre değeri ve deneyimi en üst düzeye çıkarmak için kişiselleştirilmiş öğrenme.... [-]

Fransa Paris Roubaix
Şubat 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
16 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Global MBA

EDHEC Business School

EDHEC Global MBA hayatını değiştiriyor: ilgili işletme eğitimini paha biçilmez bir insan deneyimiyle karıştırarak kariyeriniz, hayatınız ve çevreniz üzerinde derin bir et ... [+]

Gerçek dünyadaki bir işletme eğitimi kazanmak ve kariyerinizi geliştirmenize, hızlandırmanıza veya değiştirmenize yardımcı olacak uluslararası bir bakış açısı geliştirmek istiyorsanız, Fransa'nın güneyinde bulunan Nice'deki EDHEC Global MBA programı sizin için ideal bir seçim olabilir.

10 aylık program boyunca, dünyadaki her kıtadaki diğer katılımcıları paylaşma, öğrenme ve bağlantı kurma olanağına sahip olacaksınız - tipik olarak, çok çeşitli ve seçkin uluslararası bir fakülte ile birleştirilen 30 farklı milletten yaklaşık 100 öğrencimiz var. gerçekten küresel deneyim. Özel izler ve size özel projeler dahil olmak üzere kişiselleştirilmiş seçenekler, programınızın 3 ay sürmesini sağlayarak programı profesyonel hedeflerinize göre uyarlamanıza olanak tanır.... [-]

Fransa Güzel Paris Roubaix
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

EDHEC BUSINESS SCHOOL – MAKE AN IMPACT

Address
393, Promenade des Anglais - BP3116 06202 Nice Cedex 3 - France
Güzel, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Fransa
Address
16-18 Rue du 4 septembre, 75002 Paris, France
75002 Paris, Île-de-France, Fransa
Address
Avenue Gustave Delory, 24
59057 Roubaix, Hauts-de-France, Fransa