ESP - School of Communication & Marketing

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ESP (Public Information Centre), Paris'te bulunan Reklamcılık, İletişim, Pazarlama ve Yönetim alanlarında yüksek öğrenim gören bir okuldur. 1927'den beri: ESP bu alanlarda deneyimli profesyonelleri eğitiyor ve iletişim kurumları, medya organizasyonları ve reklamverenlerle aktif olarak çalışıyor. ESP, (neredeyse 90 yıllık bir tecrübe) ile öncü bir okul, tanınmış uzmanlığıyla gurur duyuyor:

ESP, FRANSA'DA OLUŞAN İLETİŞİM OKULU

ESP'nin hızlı bir geçmişi: 20. yüzyılın başlarında ABD, Reklamcılık'ı icat etti. Bir grup Fransız uzman daha sonra Fransa'da reklamcılık bilgi birikimi geliştirmek için bir araya geldiler. O zamanlar: - İlk Fransız Reklam Ajansı olan PUBLICIS 1926'da kuruldu. - Fransa'daki Reklamcılığın öncü okul olan ESP, 1927'de kuruldu.

ESP SERTİFİKASYONLARI

Ulusal Sertifika: ESP, Fransız hükümeti tarafından sertifikalandırılmış, yüksek teknik eğitim veren özel bir okuldur. ESP, belirli mesleki beceriler için eğitim veren «mesleki» derece sunmaktadır. Buna göre, bu dereceler (Lisans ve Yüksek Lisanslar) hükümet kuruluşu RNCP (Ulusal Sertifika Sertifikası) tarafından onaylanmıştır. IAA Sertifikasyonu: Derslerin detaylı bir incelemesinden sonra IAA tarafından verilen uluslararası tanıma («Her ders, küresel iletişim endüstrisinin gerektirdiği Uluslararası olarak Tanınan bir öğretim kalitesini garanti eden titiz, kıyaslanmış IAA Eğitim Konseyi süreci aracılığıyla akredite edilmiş ve Bireysel Olarak Değerlendirilen Puanlamıştır) gelecek öğrencileri ve genç profesyonelleri için »). ESP, 1. SINIF ÖZEL OKULUNDA [SMBG EDUNIVERSAL SIRALAMA] 1927'den beri ESP, SMBG EDUNIVERSAL (2013/2014) tarafından "Paris'teki en iyi özel okul" unvanını kazanarak öncülüğünü sürdürdü. Bu Sınıflama üç temel kritere dayanmaktadır: eğitim mükemmelliği, maaş başlama (mezunların) ve öğrencilerin memnuniyet seviyesi.

Konumlar

Paris

Address
Ecole Supérieure de Publicité, de Communication et de Marketing
9 RUE LÉO-DELIBES

75116 Paris, Île-de-France, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin