ILCI Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İlci

Diller ve Ticaret Uluslararası Enstitüsü (ILCI) özel bir yüksek öğrenim kurumudur.

2004 yılında kurulan, Institut de Langues ve Commerce International, 3 ya da 5 yılda Genel Yönetim, Uluslararası İşletme, Pazarlama, İletişim ve Dil alanlarında geniş bir yelpazede uzmanlaşmış programlar sunan bir Uluslararası İşletme Okulu ve Dil Enstitüsüdür.

ILCI, iş dünyasında, inovasyonda ve iletişime odaklanmış uluslararası bir ortamda çeşitlendirilmiş profilleri karşılayan bir İşletme Okulu'dur. Ayrıca, öğrencilerimizin inisiyatif alan ve çok kültürlü ekipler üzerinde çalışabilecek liderler olmak için Fransızca, İngilizce veya Çince dil becerilerini geliştirmelerini hedefliyoruz.

121320_pexels-photo-1374542.jpeg

ILCI'de çalışmak, kişisel hedeflerinize ve kariyer hedeflerinize ulaşma şansını sağlayacaktır.

  • Eğitim ekibinin hedefleri, mevcut performansı geliştirmek ve gelecekteki kişisel ve kariyer gelişimi için beceriler geliştirmek için mevcut becerileri geliştirmeyi amaçlar. Temel hedefimiz, öğrencilerin kariyer hedeflerini gerçekleştirmelerine, bir şirketi yönetme yeteneklerini geliştirmelerine ve önemli dijital yeniliklerle ilgili bilgi ve becerileri edinmelerine yardımcı olmaktır.
  • ILCI, Paris'teki (13. bölge) şehrin en büyük kütüphanesinden birinin yakınında bulunmaktadır. Tüm sınıflarımız, öğrenmeyi daha verimli hale getirmek için kurslarda en son teknolojiyi sağlayan etkileşimli panolarla donatılmıştır ve binalarımız Wi-Fi erişimine sahiptir, böylece öğrenciler internete ücretsiz erişebilir, kendi kendine çalışabilir ve ekstra pratik yapabilir.
  • ILCI'deki uluslararası çevre, her öğrencinin katılımına yardımcı olan, akademik başarıya ve karakter geliştirmeye yol açan davranışları güçlendiren ve ödüllendiren olumlu bir öğrenme ortamı sağlar. Öğretmenlerimiz, öğrenci bedenimizin öğrenmek ve büyümek için motive hissettikleri besleyici, pozitif çok kültürlü bir ortam sağlar.

Müdürümüzün Mesajı

Temel hedefimiz, öğrencilerimize ders çalışırken “eğlenmeleri” için en iyi öğrenme ortamını sağlamaktır.

ILCI'nin misyonu, her öğrencinin en uygun akademik ve kişisel potansiyele ulaşmasını sağlamaktır.

Sürekli değişen bir çalışma ortamında, teknolojiye ayak uydurmak akademik hedeflerin ve profesyonel kariyerin başarısı için esastır.

121321_pexels-photo-739407.jpeg

Fransa genelinde tanınan sertifikalar

ILCI, RNCP tarafından kaydedilen seviye I ve II programları sunmaktadır. RNCP - Répertoire National des Sertifikaları Profesyoneller - sertifikasyon, eğitimin kalitesini ve bir kurum tarafından verilen dereceleri garanti eder.

MBA Affaires Internationales, Unvan “RNP tarafından kaydedilen seviye I, eşdeğeri BAC 5 olan“ Seviye Yöneticisi Müttefikler Müteahhitleri ”.

Lisans Pazarlama Turistliği, Unvanı “Sorumlu du Pazarlama Turistiği”, RNCP tarafından II. Seviye, eşdeğeri BAC 3, ortağımız: EFHT tarafından tescil edilmiştir.

La CNCP: Komisyon ülke sertifikası mesleği

17 Ocak 2002 tarihli ve 2002-73 nolu Fransız sosyal modernizasyon yasası çerçevesinde kurulan mesleki sertifikalandırma ulusal komitesi, mesleki eğitimden sorumlu olan Fransız bakanın yetkisi altına alınmıştır.

Görevi:

  • Mesleki sertifikaların teklifini listeleyiniz (mesleki sertifikaların ulusal kaydı),
  • Ulusal sicilde listelenen sertifikalar ve Avrupa Birliği'ne üye devletlerde tanınan sertifikalar hakkında kişileri ve şirketleri bilgilendirmek,
  • Diplomaların ve yeterlilik belgelerinin tutarlılığını, tamamlayıcılığını ve yenilenmesini, yeterlilikler ve iş organizasyonundaki evrime uyarlamaları ile birlikte kontrol edin.

Neden ILCI seçmelisiniz

“Kararlı uluslararası olan okulumuz Fransa ve yurtdışındaki projenizi kurslar, stajlar, iş ziyaretleri aracılığıyla destekliyor… Nitelikli paydaşları sizi profesyonel projenizde yakından eğitmek için çağırıyoruz.

ILCI, çalışmalarınızın ve stajlarınızın sorunsuz ve başarılı bir şekilde devam etmesini sağlamak için yoğun destek ve tavsiyeler sunar. Profesyoneliz ve RNCP'ye kayıtlıyız. ”

Konumlar

Paris

Address
77 rue Dunois
75013 Paris, Île-de-France, Fransa

Paris

Address
4 rue Véronèse
75013 Paris, Île-de-France, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin