Resmi açıklamayı okuyun

Projemiz

La Défense İş Bölgesi'nin kalbinde ideal bir konumda yer alan Pôle Universitaire Léonard De Vinci, dört okulda 5500'den fazla öğrenciyi işverenler tarafından tanınan dereceleri veren bir araya getirmektedir: Mühendislik Enstitüsü (ESILV), Yönetim Okulu (EMLV) , İnternet Enstitüsü

Eşsiz Bir Enine Yaklaşım

Pôle Universitaire Léonard de Vinci'deki okullar, farklı uzmanlıkları harmanlayan, öğrencilerin multidisipliner ekiplerde (yöneticiler, mühendisler, tasarımcılar) çalışmalarına olanak tanıyan çapraz pedagojik bir yaklaşım geliştirdiler; bu arada çalışmalarında ilerleme kaydedildi ve dijital bilgi kazandı. Çok okullu bir inkübatör tarafından desteklenen bu organizasyon, girişimcilik, finans ve dijital pazarlamada iki derece olma imkânı sunar.

Avrupa'daki en büyük ticaret bölgesinin merkezinde bulunan Léonard de Vinci okulları profesyonelleşmeye önem veriyor ve temel amacı, öğrencilerin başarılı profesyonel entegrasyonudur.

Sosyal Açik Mindness ve Profil Çeşitligi

Sosyal açık fikirlilik, spor ve kültür herkes için Pôle'in kurucularıdır. Bu değerler, programlarda olduğu kadar kabul prosedürleri sırasında da geçerlidir. Pôle, engelli öğrencileri programlarımızda ağırlıyor ve yardımcı oluyor.

Öğrenci servisi

Pôle Léonard de Vinci, öğrencilerin hırslarına katkıda bulunan olağanüstü pedagojik olanaklara sahiptir. Öğrenciler ayrıca kişisel bir çevrede pedagojik ve müfredat dışı etkinlikler sırasında rehberlikten yararlanırlar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

1 Yıllık MBA

Leonard de Vinci Group

Dijital Pazarlama stratejisinde MBA, öğrencilere dijital sektörde başarılı bir kariyer elde etmek için gerekli becerileri vermeyi amaçlamaktadır. MBA temel dersler dijita ... [+]

Dijital Pazarlama stratejisinde MBA, öğrencilere dijital sektörde başarılı bir kariyer elde etmek için gerekli becerileri vermeyi amaçlamaktadır. MBA temel dersler dijital pazarlama ve iletişim odaklanır: dijital ve sosyal medya pazarlama stratejisi, Web pazarlama, çapraz kanal pazarlama, dijital iletişim, Nesnelerin interneti e-iş.

Okulun web sitesinde daha fazla bilgi edinin:

Genel amaç

Günümüzde MBA mezunları kariyerlerinde görev çeşitliliği, entelektüel meydan okuma ve iş-yaşam dengesini önceliklendirir.

Dijital Pazarlama Stratejisinde MBA, öğrencilere dijital sektörde başarılı bir kariyer yapmaları için gerekli becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır.... [-]

Fransa Paris
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pôle Universitaire Léonard de Vinci
Address
12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 Paris, Île-de-France, Fransa
web sitesi
Telefon
+33 1 41 16 70 86