Leonard de Vinci Group

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Leonard de Vinci Group Hoşgeldiniz

Léonard de Vinci Grubu, Paris'te bulunan çok saygın bir özel yüksek öğrenim kurumudur . De Vinci, yüksek kaliteli, akredite derece veren üç okuldan oluşur : EMLV (İşletme Okulu), ESILV (Mühendislik Enstitüsü) ve IIM (Web Tasarım ve Multimedya Okulu ). Bu kampüste öğretilen benzersiz dersler dizisi disiplinlerarası ve kültürlerarası bir atmosfer yaratır.

Kampüs

Avrupa'daki en büyük ticaret bölgesinin merkezinde bulunan Léonard de Vinci okulları profesyonelleşmeye önem veriyor ve temel amacı, öğrencilerin başarılı profesyonel entegrasyonudur.

Modern kampüs, Avrupa'nın en büyük ticaret bölgesi olan La Défense'in kalbinde, Grande Arche yakınında yer almaktadır. Hareketli şehir merkezinde bulunan de Vinci Campus, iş dünyasına yakın bir bağlantı kurma konusunda eşsizdir. Kampüs, modern heykeller, alışveriş merkezleri, sinemalar, kafeler ve restoranlar dahil olmak üzere birçok ilgi çekici yerle çevrilidir. Binalar güvenli ve yüksek güvenliklidir. Kampüs, her şeyden önce, öğrenme merkezine, FabLab'a, spor salonlarına, restoranlara ve çok sayıda rekreasyon erişimine ek olarak modern teknolojik kaynakların (çevrimiçi kurslar, veritabanları, wifi) ve geleneksel konferans salonları ve dersliklerinin birleşimi için öğrenme için en uygun yerdir. alanları.

Sosyal Açik Mindness ve Profil Çeşitligi

Sosyal açık fikirlilik, spor ve kültür herkes için Pôle'in kurucularıdır. Bu değerler, programlarda olduğu kadar kabul prosedürleri sırasında da geçerlidir. Pôle, engelli öğrencileri programlarımızda ağırlıyor ve yardımcı oluyor.

Öğrenci servisi

Pôle Léonard de Vinci, öğrencilerin hırslarına katkıda bulunan olağanüstü pedagojik olanaklara sahiptir. Öğrenciler ayrıca kişisel bir çevrede pedagojik ve müfredat dışı etkinlikler sırasında rehberlikten yararlanırlar.

Eşsiz Bir Enine Yaklaşım

Pôle Universitaire Léonard de Vinci'deki okullar, farklı uzmanlıkları harmanlayan, öğrencilerin multidisipliner ekiplerde (yöneticiler, mühendisler, tasarımcılar) çalışmalarına olanak tanıyan çapraz pedagojik bir yaklaşım geliştirdiler; bu arada çalışmalarında ilerleme kaydedildi ve dijital bilgi kazandı. Çok okullu bir inkübatör tarafından desteklenen bu organizasyon, girişimcilik, finans ve dijital pazarlamada iki derece olma imkânı sunar.

Konumlar

Paris

Pôle Universitaire Léonard de Vinci

Address
12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 Paris, Île-de-France, Fransa
Telefon
+33 1 41 16 70 86

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin