Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Swiss Hospitality Group (SHG), misafirperverlikte uzmanlaşmış uluslararası bir gruptur. SHG'nin 3 bölümü var:

  • SHG İsviçre Eğitimi
  • SHG İsviçre Otelleri
  • SHG İsviçre Danışmanlığı

Böylece SHG, Swiss Hospitality deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde otel ve okulları en yüksek standartlarda yönetmektedir.

SHG Swiss Hospitality Group, Hospitality'de uzmanlaşmış bir gruptur. Bu nedenle, otel öğretmek için birkaç okulumuz var.

Uluslararası Akreditasyonlar

Tanıklık

“Okulda kendimi çok sevindim ve baktım. Öğretmenler sınıfta anlayışımız ve öğrenmemiz söz konusu olduğunda çok dikkatli. Her derste, bazı ifadeleri kabul etmediğimiz ve kendi fikirlerimizi geliştirebileceğimiz konusunda tartışma şansımız vardır. ”

SESİLYA S.MBA Öğrenci

Bizimle iletişime geçin

Email: admissions@SHGLyon.comSHG Lyon - Uluslararası Ağırlama Okulu
Genel Merkez: Kat 27, WTC, Tur Oxygène, 10-12 Boulevard Vivier Merle, 69003 Lyon

Kampüs: 45, Rue Sainte-Geneviève, 69006 Lyon

Telefon: 33 (0) 4 72 53 53 19

Saatler
Pazartesi-cuma: 08: 00-17: 30; Cumartesi - Pazar: Kapalı
Program dili:
  • Ingilizce
  • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

SHG Lyon

Kesinlikle, Fransa ve dünyada en iyi MBA Derecesi Hospitality Management alanında lider olmak. Yönetmen olmak için her bölümde eğitim alacaksınız. ... [+]

genel bakışSüre: 2 yılİngilizce ve Fransızca olarak mevcuttur

Kesinlikle, Fransa ve dünyada en iyi MBA Derecesi Hospitality Management alanında lider olmak. Yönetmen olmak için her bölümde eğitim alacaksınız.

SHG Lyon , Fransa'da misafirperverlik alanında bir ilk okuldur. Amacımız, öğrencileri misafirperverliğin en iyi liderleri olmaya hazırlamaktır.

Degerlerimizİsviçre KalitesiUluslararası ÇevreDisiplintitizlikPratik Öğrenme DeneyimiSHG Lyon MBA konseptimizIHM MBA Yılı 1işOkuldaki iş ve ağırlama kurslarının bir kombinasyonu (Süre: 6 ay)Ücretli stajÜlkede veya dünya çapında lüks bir otelde (Süre: 6 ay)IHM MBA Yıl 2işOkuldaki iş ve ağırlama kurslarının bir kombinasyonu (Süre: 6 ay)Ücretli stajÜlkede veya dünya çapında lüks bir otelde (Süre: 6 ay)Lyon'daki kampüsümüzde... [-]
Fransa Lyon
Bilgi iste
Ingilizce,Fransızca
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
SHG Lyon

Uluslararası firmalarda her yıl ücretli staj imkanı sunan Fransa'daki tek Uluslararası İşletme Yönetimi MBA'sinden biri. ... [+]

genel bakışSüre: 2 yılİngilizce ve Fransızca olarak mevcuttur

Uluslararası firmalarda her yıl ücretli staj imkanı sunan Fransa'daki tek Uluslararası İşletme Yönetimi MBA'sinden biri.

Nitekim, SHG Lyon Uluslararası İşletme Yönetimi öğretiminde tanınmış öğretmenlerle akademik derslerin yanı sıra, okulumuz her yıl uluslararası şirketlerde 6 ay boyunca ücretli stajyerlik hizmeti de görmektedir. Bu nedenle, öğrencilerimiz çalışmalarında iş tecrübesi edinirler.

İş dünyasında uluslararası lider ol. Yönetici olmak için uluslararası işlerde eğitileceksiniz.

SHG Lyon , Fransa'da iş konusunda uzmanlaşmış özel bir okuldur.

Degerlerimizİsviçre KalitesiUluslararası ÇevreDisiplintitizlikPratik Öğrenme DeneyimiSHG Lyon MBA konseptimizUluslararası İşletme Yönetimi MBA Yılı 1İş KurslarıOkulda iş kursları ve Vaka Çalışmaları kombinasyonu (Süre: 6 ay)Ücretli stajÜlkedeki veya dünyadaki firmalarda (Süre: 6 ay)Uluslararası İşletme Yönetimi MBA Yıl 2İş KurslarıOkulda iş kursları ve Vaka Çalışmaları kombinasyonu (Süre: 6 ay)Ücretli stajÜlkedeki veya dünyadaki firmalarda (Süre: 6 ay)Lyon'daki kampüsümüzde... [-]
Fransa Lyon
Bilgi iste
Ingilizce,Fransızca
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku