University of Cape Town Graduate School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için yaklaşan sanal bilgi oturumlarımızdan birinde bize katılın. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

University of Cape Town Graduate School of Business Enstitüsü (GSB) , EQUIS (Avrupa İşletme Geliştirme Vakfı), AACSB (Ortaklık ve Kuruluşlar Derneği) tarafından verilen prestijli üç katlı akreditasyon ile Afrika'daki bir avuç işletme okullarından biri olarak uluslararası ünvanıyla bilinir . Advance Collegiate Schools of Business), ve AMBA (MBA Birliği).

Gelişmekte olan pazarda beş yıldan fazla tecrübeye sahip en iyi okul olan GSB , sosyo-politik ve ekonomik bağlamıyla ilgilenmekle yükümlüdür. Öğretme, öğrenme ve araştırma, daha ekonomik, mütevazi, daha adil ve daha entegre bir kıta oluşturulmasına yöneliktir. Okul, Allan Gray Değerler Odaklı Liderlik Merkezi, Bertha Sosyal Yenilik ve Girişimcilik Merkezi, Girişimcilik Geliştirme Akademisi Raymond Ackerman ve MTN Çözüm Uzayı gibi girişimler aracılığıyla bu amaçları desteklemek için kaliteli burs ve güçlü ortaklıklar üzerine sürekli yatırım yapıyor. .

Üstün rütbeli akademik programlarımız, mesleki bilgiyi hassaslaştırmak, liderlik kabiliyetini geliştirmek ve bireylere finansal olarak sağlam, uzun vadeli kalkınma çözümleri için yenilikçi yeni fikirler geliştirmek için gerekli olan becerileri ve güven verilecek şekilde yapılandırılmıştır.

Teklifimiz şunları içermektedir:

  • Lisansüstü Yönetim Uygulamaları Diploması (PGDip)
  • İşletme Yüksek Lisans (MBA)
  • Yönetim Yüksek Lisans Yönetim Yüksek Lisans (EMBA) konusunda uzmanlaşmış
  • Kalkınma Finansmanı Yüksek Lisans (MCOM)
  • Kapsamlı Yenilikte uzmanlaşmış Felsefe Ustası (MPHIL)
  • İşletme Doktorası (PhD)

Konumlar

Cape Town

Address
GSB International Relations
Breakwater campus
8 Portswood Road
V&A Waterfront

8000 Cape Town, Batı Kap, Güney Afrika Cumhuriyeti

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin