Resmi açıklamayı okuyun

The University Of Georgia , Gürcistan'ın Tiflis kentinde bulunan, Avrupa Yüksek Öğretim Bölgesi (EHEA), Bologna İzleme Grubu - BF UG , Kopenhag Deklarasyonu (üye gelişimi için temel) üyesi olan, üst düzey, en büyük özel bir eğitim kurumudur. Avrupa'daki eğitim ve öğretim için karşılıklı kalite güvence çerçevesinin oluşturulması), ENIC-NARIC Ağı ( AB'nin akademik tanınması ve hareketliliği ); Hindistan'da MCI, İran'da MSRT tanıma, Türkiye'de Yok ve benzeri eğitim entegrasyonları ve anlaşmaları var. Bu ve üniversitenin agresif araştırma düzeyi, üniversite performansını bölgede çok öne çıkarıyor ve derece ve diplomalar dünya çapında akredite olmuş ve AB ve ABD'de oldukça kabul edilebilir.

UG , Kafkasya bölgesindeki en iyi eğitim altyapısını ve yüksek eğitim standartlarını edinmeyi başarmıştır. Bugün UG , her öğrencinin kişisel gelişimine adanmış bölgesel eğitim kurumlarının önde gelen rütbesindedir, böylece yalnızca uzmanlık eğitimi almış profesyoneller olarak mezun olmakla kalmaz, aynı zamanda gerçek dünyanın zorluklarını üstlenmeye de hazırdır. The University Of Georgia modern bilgisayar teknolojileri ve en yeni laboratuarlarla donatılmıştır. Teorik bilgiler doğrultusunda, öğrenciler pratik deneyim kazanma ve çeşitli teknik ve bilimsel ekipmanlarla çalışma fırsatına sahiptir. Bizim fakülte, yaratıcı ve coşkuyla öğretmeye adamıştır ve genç profesyonellerin halka gösterilen taahhüdü ile yetiştirmelerine yardımcı olmaktadır. Uluslararası öğrenciler için The University Of Georgia şu anda bu alanlarda programlar sunmaktadır:

 • İşletme (Lisans);
 • İşletme Yüksek Lisansı (Yüksek Lisans);
 • Mühendislik / IT (Lisans);
 • Bilişim Mühendisliği (Yüksek Lisans);
 • İngiliz Filolojisi (Lisans);
 • Hemşirelik (Lisans);
 • Eczacılık (Lisans);
 • Diş Hekimliği (Tek Çevrim)
 • Genel Tıp (Tek Çevrim)
 • Uluslararası Ticaret Hukuku Yüksek Lisans Programı (Yüksek Lisans);
 • Eğitim Yönetimi Yüksek Lisansı (Yüksek Lisans)

UG , kültürler arası farkındalığa sahip olan farklı topluluğu ile gurur duymaktadır. Dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlıyor, uluslararası bir ambiyansa sahip bir bilgi merkezi yapıyor. Uluslararası öğrenciler, tam teşekküllü öğrenci hayatı ve kariyer geliştirme olanakları dahil olmak üzere eşit fırsatlara sahiptir. UG , sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik eder ve aktif olarak spor ve zindeliği uygulamak için mükemmel bir altyapı sunar. Öğrenciler çeşitli açık ve kapalı spor stadyumlarının yanı sıra tenis kortlarına ve iyi donanımlı bir fitness merkezine de erişebilirler. UG öğrencileri kulüp kurma ve hayata geçirme fikirlerini hayata geçirme ve heyecan verici etkinliklerde bulunma fırsatına sahiptir. Öğrencilerin potansiyellerini tam olarak anlamalarına ve The University Of Georgia unutulmaz anları tecrübe etmelerine destek verilir. Günümüzde üniversite, öğrencilerine modern olanaklar ve pratik eğitimin yanı sıra kaliteli bir eğitim kazanabilecekleri öğrenme ortamı sunma onuruna sahiptir. Üniversitemizde edinilen bilgi ve beceriler sadece Gürcistan'da değil, uluslararası iş piyasasında da başarılı bir kariyer garantisidir. Prosedürler ve kabulle ilgili diğer bilgiler, The University Of Georgia resmi web sitesinde bulunabilir - www. UG .edu.ge.

John Dastouri ve Profesör Bahman Moghimi'ye bir e-posta göndererek de ek bilgi edinilebilir.

J.Dastouri @ UG Edu.ge.

B.Moghimi @ UG .edu.ge

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

The University Of Georgia

İşletme Yüksek Lisans (MBA) programının temel amacı, uluslararası ve yerel işgücü piyasalarının gereksinimlerine dayanan, modern multidisipliner teorik bilgi ve yaratıcı ... [+]

Programın hedefleri:

İşletme Yüksek Lisans (MBA) programının temel amacı, uluslararası ve yerel işgücü piyasalarının gereksinimlerine dayanan, modern multidisipliner teorik bilgi ve yaratıcı ve pratik becerilerle donatılmış rekabetçi ve yüksek nitelikli İşletme profesyonelleri sağlamaktır. Eğitim programının temel amacı, bağımsız olarak araştırma yapabilen, yaratıcı düşünebilen, işletme ilkeleri ve teorileri hakkında derin ve sistematik bilgiye sahip, stratejik alternatifleri değerlendiren, kurumlar ve çevrenin eleştirel analizini yapabilen işletme uzmanları hazırlamaktır. ve belirli iş stratejileri geliştirmek ve planlamak, hem tüm şirket düzeyinde hem de belirli iş süreci seviyelerinde finansal muhasebe yapmak. Programın tamamlanmasıyla mezunlar bankalar, sigorta, pazarlama, finans ve diğer özel ve kamu sektörü kuruluşlarında üst düzey yönetici pozisyonlarında çalışabilecekler. Ayrıca kendi şirketlerini kurabilecek ve onları verimli bir şekilde yönetebilecekler.... [-]

Gürcistan Tbilisi
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Georgia
Address
77a, M. Kostava str.
0171 Tbilisi, Tbilisi, Gürcistan
web sitesi
Telefon
+995 322 55 22 22