CEIBS Africa

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

CEIBS hakkında

Çin Avrupa Uluslararası İşletme Okulu (CEIBS) Çin'in önde gelen uluslararası iş okuludur. Okul Çin hükümeti ve Avrupa Komisyonu arasında bir anlaşma çerçevesinde 1994 yılında kurulan özerk olmayan pro t ortak girişimidir. Şanghay'ın finansal hub, Pudong, en büyük kampüsünde merkezi, CEIBS da Çin'in siyasi başkenti Pekin'de bir kampüse sahiptir. İş Lorange Enstitüsü, Zürih Avrupa'nın kalbinde CEIBS 'temelidir. Sınıflar aynı zamanda Accra, Gana'nın hareketli başkenti olarak, güney Çin'deki Shenzhen, CEIBS 'yerlerde sunulmaktadır. CEIBS MBA, Küresel EMBA ve yönetici eğitim programları için üst seviye küresel dereceleri elde etmek için ilk Asya-tabanlı iş okul ve uluslararası tanınan EQUIS akreditasyon kazanmak için Çin'de ilk iş okuludur.

Müdür Mesajı

CEIBS Küresel EMBA Çin Derinlik ve Küresel Genişlik dengeler ve size Çin'in en büyük iş okul mezunları topluma erişim yerken global ağını genişletmek için sınırsız potansiyel sunmaktadır 18 aylık bir öğrenme yolculuktur. ve yüksek elde sınıf Öğrenme ve dünya standartlarında öğretim bir ekip size kariyer ve bir sonraki seviyeye organizasyon almak gerekir dünya çapında bilgi sağlayacaktır.

Konumlar

Akra

China Europe International Business School (CEIBS) Africa

Address
China Europe International Business School (CEIBS) 5, Monrovia Road, East Legon, Accra Ghana Mobile: +233 544349483 Email: ahenry@ceibs.edu
Akra, Büyük Accra Bölgesi, Gana

Şanghay

Address
Şanghay, Şanghay, Çin Halk Cumhuriyeti

Zürih

Address
Zürih, Zürih, İsviçre
Telefon
undefined

Akreditasyonlar

EFMD Equis Accredited