Zagreb School of Economics and Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Zagreb School of Economics and Management Hırvatistan'ın gelecekteki ekonomik ve ticari uzmanlarını eğitmekte ve Hırvatistan'daki çağdaş ekonomik ve ticari meselelerde düşünce ve tartışma merkezi haline geldi. 1200'den fazla lisans öğrencisi, 150'yi aşkın lisansüstü öğrencisi ve 2800'den fazla mezunuyla ZSEM topluluğu sürekli büyüyor. 2013'te ZSEM , ilk Hırvat AACSB akredite işletme okulu oldu ve böylece bu prestijli akreditasyonu elinde tutan dünyanın işletme okullarının% 5'lik seçkin grubuna katıldı. Zagreb School of Economics and Management 2017 Eduniversal Dünya Konvansiyonu'nda Doğu Avrupa'daki en iyi 3 ticaret okulunun arasında kısa süre önce ilan edildi.

ZSEM fakültesi, dünyanın dört bir yanından tanınmış profesörler, araştırmacılar ve uzmanları içerir. Çoğu zaman, profesörlerimiz Hırvatistan'ın ulusal medyasında yer alır ve birçok öğretim üyesi Hırvatistan'ın önde gelen şirketleri ve kamu kurumlarında üst düzey görevlerde bulunur (Hırvat Ulusal Bankası, Hırvat Telekom, Ericsson Nikola Tesla, vb.).

Dünyanın dört bir yanındaki 130'dan fazla ortak üniversite ile, lisansüstü öğrencileri de dahil olmak üzere pek çok ZSEM öğrencisi, ek ücret ödemeden yurtdışında bir dönem geçiriyor. Ayrıca, ZSEM , her yıl giderek daha fazla uluslararası değişim öğrencisi ağırlıyor ve yıllık Uluslararası Yaz Okulu'na ev sahipliği yapıyor.

Konumlar

Zagrep

Zagreb school of economics and management

Address
Zagreb School of Economics and Management
Jordanovac 110

10000 Zagrep, Hırvatistan
Telefon
+385 1 2354 010

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

AACSB Accredited