Goa Institute of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Enstitü

Batı Ghats'da bulunan Goa Institute of Management , tepelerde bir çekilme ile çağdaş yönetim bilgisinin bir örneği haline geldi. Süreleri takip ederek ve sürdürülebilir kalkınma ve etik iş uygulamaları için yaşamak için ihtiyaç duyduğu değerleri yansıtmak için mükemmel bir uyum.

Goa Institute of Management (GIM) misyonu, sürdürülebilir bir iş için ve Hindistan ve dünya için kapsayıcı bir toplum için bilgi ve lider yetiştirmek ve Goa'ya güçlü ve sürekli bir bağlılık sağlamaktır. Enstitü, hızla ilerleyen teknolojiden, değişen ekonomik bir tabandan ve küresel pazardan kaynaklanan ekonomik, sosyal ve organizasyonel zorluklara yetkin ve özgül bir şekilde yanıt vermek için yöneticileri eğitmeye gayret eder.

Ülke

Hindistan, sağlıkta sayısız fırsatlarla yenilik ve girişimcilik için bir sıcak yataktır. En küçük elde tutulan EKG kiti ve AI tarafından yönlendirilen son teknolojiye kadar Arvind Göz Bakımı gibi uyuşturucu yenilikleri; Dünyanın en büyük sağlık sigortası planından çeşitli alternatif tıp sistemlerinin uygulanmasına kadar, Hindistan kendini sağlık yönetimi konusunda eğitilmek için eşsiz bir yer olarak sunuyor.

Program kısa bir zaman dilimi içinde alan bilgisi bilgisi işaretinin bir ününü kazanmıştır. Katılımcıların, hastaneleri, sağlık merkezlerini, ilaç fabrikalarını, perakende eczaneleri ve Goa'daki STK'ları ziyaret ettiği Sağlık Uzmanınızı Tanıma (KYHP) gibi aktivitelerle, program teori ve pratiğin mükemmel bir birleşmesidir. Bu, öğrencilerin halk sağlığı sistemlerinde yer alan sorunları gözlemlemelerini ve yönetim öğrenmelerinden çözümler sunmalarını sağlar. HCM öğrencileri birçok kez gerçek yaşam problemini çözmüş ve devlet sağlık sistemlerinde bir işaret oluşturmuştur. Bu arada, GIM, kampüste iddialı bir inkübasyon merkezi kurmak için seçilen Hindistan'daki 13 kurumdan biridir.

Konumlar

Panaji

Address
Goa Institute of Management, Poriem, Sattari
403505 Panaji, Goa, Hindistan

Akreditasyonlar

AACSB Accredited