ISMS Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ISMS Bangalore

Önerilen dersler

Global MBA

Tam Zamanlı Süre - 2 yıl

İş İdaresinin Başı

Tam Zamanlı Süre - 2 yıl

Ücret İki yıl için 680 Lakhs

Küresel yönetim becerilerinizi geliştirin

ISMS Bangalore MBA ülkedeki en iyi programlardan biridir. Global MBA kursu, uluslararası ekipleri, işlevleri ve organizasyonları başarıyla yönetmek için gereken küresel siyasi ekonomi, liderlik, strateji, müzakereler ve kültürlerarası iletişim becerileri hakkında derinlemesine bir çalışma yapan iki yıllık kampüs programıdır.

MBA PGPM 3 Global Sertifikaları paketini içerir

 • Hollanda'dan Küresel İş Liderliği
 • Almanya'dan Canlı Projeler

Global MBA Programı

 • Küresel İş Liderliği Programı
 • Almanya'dan canlı projeler
 • Microsoft Amerika Birleşik Devletleri'nden ERP
 • MBA - Mysore Üniversitesi'ne bağlı
 • PGPM - Yönetimde Lisansüstü Program: Endüstriye Uyumlu
 • MBA PGPM: Uluslararası Sertifika 3 ile Çift Diploma

ISMS'de tüm öğrenciler hem MBA hem de PGPM programlarını eşzamanlı olarak tamamlarlar (İkili Sertifika için) ve Uluslararası Sertifika Kursları

Enstitü Hakkında:

ISMS Bangalore, Uluslararası akreditasyonlarla Hindistan'ın En İyi B Okulları arasındadır. ISMS Bangalore-Hindistan'ın En Global B Okulu ve Uluslararası Pozlama ve Yerleştirme En İyi B Okulu, On Yıl Ardından (2010) İnsan Yetkilendirmesi ve Bağış Güveni himayesinde başlatıldı. Amaç, Uluslararası Düzeyde Yüksek Kaliteli Yönetim Eğitimi vermektir. ISMS akademi ve girişimci dünya dünyası arasında bir konsorsiyum olarak kurulmuş bir İşletme Okuludur. Son on yılda zorlu çalışmalar bize çeşitli parametreler üzerinde övgüye değer sıralamaları verdi:

 • Uluslararası Programlar, ABD, Avustralya'dan akredite edilmiştir
 • Almanya'daki Kurumsal Canlı Projeler için Hindistan'da İlk B Okulu (Silicon Valley, ABD)
 • Uluslararası Poz için En İyi 14. Girişim
 • 4 Yıldızlı Küresel Program Okulu'na üye oldu
 • Mart 2015'te En İyi B Okulu seçildi Silikon Vadisi, ABD
 • Program için en iyi 24. En İyi B Okulu
 • Endüstriye Destek En İyi 25 Okulu Onaylı Program

ISMS B Okulunda MBA Programı:

Modern teori teorisini öğretir, öğrencileri uluslararası tecrübelere sokar ve iş dünyasındaki en iyi uygulamalara bağlarız. Programlarımıza gelen öğrenciler yönetim teorisi ve pratiğinden çok daha fazlasını öğrenir; hayatlarını ve organizasyonlarının başarısını değiştirebilecek yeni düşünce biçimlerini kazanırlar. Sadece ISMS, öğrencileri uçucu küresel pazarda lider olma becerileri ile donatıyor. ISMS, tipik işletme okulu müfredatının çok ötesine geçen Global MBA programı ile günümüzün birbirine bağlı Dünya Ekonomisinde iş yapma karmaşıklıklarında güncel ve güncel eğitim veren tutkulu ve deneyimli bir öğretim üyesidir. ISMS akademik deneyiminin her öğesi (ekip bazlı proje çalışması ve deneyimsel ve küresel öğrenme fırsatlarından vaka odaklı kurslara ve bağımsız çalışma), öğrencileri meraklı, yaratıcı iş geliştirme amacı taşıyarak düşündüklerinden daha ileri götürmek için tasarlanmıştır Liderler.

ISMS iki yıllık program, Avrupa ve ABD'den MBA PGPM 3 Global Sertifikalardan oluşan bir paket içeriyor

 • Hollanda'dan Küresel İş Liderliği
 • Almanya'dan Canlı Projeler
 • Microsoft Amerika Birleşik Devletleri'nden ERP

Üç Uluslararası Sertifika Programı

Küresel İş Liderliği Programı: İtalya, Hollanda, İsviçre'den

MBA ile birlikte GBL yapacaksın. Global görünümünü ve dünya çapındaki ağını genişletmek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Burada her modül, insanları sınırların ötesinde ve bir organizasyonun her kademesinde yönetmeye hazırlayan küresel bir perspektiften öğretilir. Bu program, geleneksel işletme derecesinin ötesine geçerek, küresel yönetim disiplinlerinde kapsamlı öğretim, ayrıca kültürlerarası iletişim, müzakereler ve uluslararası iş liderliği sunuyor

GBL, uluslararası ekiplerin, işlevlerin ve organizasyonların başarıyla yönetilmesi için gerekli küresel siyasi ekonomi, liderlik, strateji, müzakereler ve kültürlerarası iletişim becerilerinin derinlemesine incelenmesini sağlayan 80 kredi saatlik bir kampüs programı programıdır.

Almanya'dan Kurumsal Canlı Projeler

Almanya'dan Canlı Projeler: Bu Gerçek İş Projesi, çevrimiçi eğitim, İş Süreçleri, Transkriptler, saha ziyaretleri, üst düzey toplantılar ve yerel işletmelerle sunumlardan oluşan belirli bir bölgede ve odaklanmış bir iş alanındaki öğrenme deneyimleridir. , kültür liderleri bölgede iş yapmayı benzersiz yapan şeyleri öğrenmek için benzersizdir.

Almanya Projeleri sizi İş Süreçleri Mühendisliği ve yazılım bilgisi ile donatır

ERP Eğitim: Microsoft Sertifikalı Danışmanlar tarafından alan adı tabanlı eğitim ellerinde

Anahtar ERP modülleri: Öğrencilere, en yaygın ERP modüllerinden bazıları, ürün planlama, malzeme satın alma, stok kontrolü, dağıtım, muhasebe, pazarlama, finans ve insan kaynakları için olanları kapsar. Bir işletme, arka ofis etkinliklerini ve görevlerini yönetmek için genellikle aşağıdakileri içeren farklı modüllerin bir kombinasyonunu kullanır:

Dağıtım süreci yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, fiyat ayarlama, doğruluğu artırma, daha iyi proje planlamayı kolaylaştırma, çalışan yaşam döngüsünü otomatikleştirme, kritik iş prosedürlerini standartlaştırma, gereksiz görevleri azaltma, işletme ihtiyaçlarını değerlendirme, muhasebe, düşük satın alma maliyetlerini azaltma, insan kaynakları ve bordro yönetme .ERP modülleri, bir organizasyonun yöneticilerine, tedarik zinciri, tedarik, envanter, finans, ürün Yaşam döngüsü, projeler, insan kaynakları, müşteri ilişkileri, iş zekası ve bir işletmenin kritik diğer bileşenlerini bir dizi birbirine bağlı yönetici gösterge tablosu aracılığıyla izlemek ve yönetmelerinde yardımcı olur.

ISMS, Kalite Eğitimi'nin

01: DÜŞÜK PAYLAŞILDI. KÜRESEL OLARAK TANINMIŞ

ISMS MBA The Pioneer, The Sun Dergisi, Silicon Valley 2015 Bschool Anketi tarafından en iyi 24 (2012-2014) seçildi. ISMS Business School , Güney Hindistan'da ilk ve ABD, Avustralya ve Yeni Zelanda üzerinden en yaygın tanınan MBA Programı akreditasyonlarını almak için seçilmiş birkaçı arasında.

02: ULUSLARARASI SERTİFİKALAR

2 Yıllık titiz ve yoğun bir programla, ISMS MBA, Phillips, Hollanda'dan Global İşletme Liderliği Programı ve Yenilik Yönetimi ile MBA Derecesi almanızı sağlayan, en iyi MBA derecesine hızlı bir yol kat eder.

03: ERP PAKETLİĞİ İLE KÜRESEL Mba

Öğrenciler toplam kişilik geliştirme modülü ile birlikte beş katma değerli Program ile Global MBA Program Paketi seçebilirler.

04: ÖĞRENİM FAKÜLTESİ

ISMS Business School katılımcılar, Hindistan genelindeki 20 deneyimli öğretim üyesinden çekirdek, ziyaret ve ek olarak bilgiler elde etti. Bu öğretim üyeleri, önde gelen üniversitelerden doktoralı alanlarıyla ilgili en iyi akademisyenler, işletme danışmanları ve araştırmacılardır.

05: ÇEŞİTLİLİK ÖĞRENME

25'den fazla Eyaletten ve çeşitli eğitim geçmişlerinden seçilmiş yüksek kalibreli bireylerden birinin parçası olacaksınız. Küresel bir iş ortamında etkin bir lider olmak için ufkunuzu genişletin ve yeni perspektifler edinin.

06: ULUSLARARASI CANLI PROJELER

Tüm MBA katılımcıları, çeşitli endüstri sektörlerinden gelen sponsor bir şirketle "canlı" bir danışmanlık projesinde çalışacaklar. Fakülte denetçilerinin rehberliğinde, piyasa fırsat analizinden endüstrinin en iyi uygulama kıyaslama ve müşteri istihbaratına kadar uzanan gerçek dünya projelerine sınıf dersleri uygulayacaksınız.

07: KÜRESEL İŞ LİDERLİĞİNE ODAKLI

İki Yarıyıl boyunca entegre edilmiş bir kurs olan Leading People Globally programının bir parçası olun. Belirsizliği kucaklayan, belirsizliği kabul edebilen ve kuruluşların ve pazarların çeşitli özelliklerini kabul edebilen liderleri yetiştiriyoruz.

08: ULUSLARARASI MARUZ KALMA

İş Bulma Misyonları (BSM) olarak da bilinen isteğe bağlı uluslararası geziler ve dünya genelinde birçok B Okuluyla değişim programları ve yaz programları.

09: BÜYÜK VE ÇEŞİTLİ ALÜMYN AĞ

Global MNC'lerin Hindistan'da üst sıralarda yer alan bir ISMS Mezunları ailesinin bir parçası olun. Mezun etkinliklerine katılabilir ve kariyer gelişiminize ve ötesine faydalı ve faydalı bulacağınız ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

10: EN İYİ KURUMSAL AĞIN BİRLİĞİNDEN.

ISMS'de pedagoji Bangalore:

Vaka tabanlı öğretim, ISMS'deki temel öğretim yöntemleridir - ve işbirliği felsefemize uygun - ekip projeleridir.

Aktif Etkileşim teşvik edilir, böylece geleneksel konferanslar açık tartışmalara dönüşebilir. Ve tartışmalar, profesörler ve akranlar arasında yüz yüze görüş bildirmesine neden olabilir.

Rol oynama ve benzetimler, sorun çözme oturumlarıyla dikkatleri paylaşıyor. Ya da öğrencilerin yaşam deneyimlerini düşünmeleri ve liderlik tarzlarının kaynağını tartışmaları istenebilir.

Sert öz analiz, liderlik gelişimine ISMS yaklaşımının özünde yer almaktadır. İş arkadaşları ve diğer öğrencilerin geri bildirimlerini öğretim ve akran koçluğu ile birleştiren öğrencilerimiz, geleneksel vaka öğretim yönteminin sağlayamayacağı görüşleri kazanır.

Bağımsız çalışma Bir fakülte üyesinin yönlendirmesi altında öğrenciler kendi çıkarlarını keşfederler ve kendi mesleklerine özel önemi olan yeni bilgiler yaratırlar. ISMS'deki format, öğretim ve diğer akademik çalışmalar ne olursa olsun, düşünce liderleri fakültemizin merkezindedir. Her biri MBA programında öğretir; bu da doğrudan en iyiden öğrenmen anlamına gelir. Küçük sınıfımız, sizi bir birey olarak tanımaları anlamına gelir.

Avrupa öğrenci değişimi programı, ISMS Bangalore'dan gelen öğrencilerin yurtdışındaki kurumlarının ortak kurumlarından birine projeleri tamamlamak, yurtdışına bir dönemlik yapmak, Endüstriyel ziyaretler veya herhangi bir kültürler arası faaliyette bulunmak için gittiği bir programdır.

Bir öğrenci değişim programı uluslararası seyahat içerebilir ancak mutlaka öğrencinin kendi ülkesinin dışında eğitim görmesini gerektirmez.

Avrupa değişim programlarımız, öğrencilere başka bir ülkenin tarihini ve kültürünü yaşayan farklı bir ülkede ve çevreyle çalışma fırsatı sunuyor.

ISMS Bangalore'de "değişim" terimi, bir ortak kurumun bir öğrenciyi kabul ettiğini, ancak mutlaka öğrencilerin değişiminde bulunduğu diğer kurumdan bir muadili bulması anlamına gelmediği anlamına gelir. Değişim öğrencileri, bir ev sahibi aile veya bir hostel, apartman dairesi veya öğrenci yurdu gibi belirlenmiş bir yerde yaşıyor.

ISMS Öğrenci değişimi programı, katılımcıların diğer kültürlerin anlayışını ve hoşgörüsünü artırmanın yanı sıra dil becerilerini geliştirmeye ve sosyal ufuklarını genişletmeye yardımcı olur. Küresel ekonomi genişledikten sonra öğrenci değişimleri de arttı. Değişim öğrencisi, genellikle ev sahibi ülkede 4 haftalık bir süre kalır ve uluslararası öğrenciler veya yurtdışında eğitim gören öğrenciler, ev sahibi ülkede birkaç ay kalabilirler.

Öğrencilerimiz ziyaret etti: Singapur, Fransa, Almanya, Avusturya, İtalya ve Hollanda.

ISMS B Okulunu Danışmanlık Okulu

ISMS'deki "Mentorluk, menteeye açık ve karşılıklı tanımlı öğrenme hedeflerine ulaşılmasına yardımcı olmak için karşılıklı sorumluluk ve hesap verebilirliği paylaşan öğrencilerimiz arasındaki işbirliğine dayalı bir öğrenme ilişkisi olduğuna inanıyoruz. Danışmanlık, bireylere gelişme veya geçiş aşamalarında yardımcı olmak için kullanılır ve süreklilik arzeden ancak belirli bir süre boyunca sürer. Akıl hocalığı ilişkisi her iki taraf için de bir gelişme fırsatı sağlar ve dolayısıyla karşılıklı yarar sağlayabilir.)

Danışmanlık, başkasının kişisel ve mesleki gelişimini desteklemek için bir kişinin bilgi, beceri, bilgi ve bakış açısını paylaştığı gelişimsel bir ortaklıktır. Hepimizin normal yaşantımızın ve eğitim tecrübesinin dışında olduğu bir içgörüye ihtiyaç vardır. Danışmanlığın gücü, işbirliği, hedef başarısı ve sorun çözme için benzersiz bir fırsat yaratmasıdır. Mentorluğun kişiselleştirilmiş yapısı, sizinle en çok ilgilenen konuları ve konuları öğrenmeye karar verebileceğiniz anlamına gelir.

ISMS Bangalore'de Mentorluk Bireysel Gelişimini Nasıl Destekliyor?

Danışmanlık amacı, bireysel gelişimin hem kariyer hem de kişisel işlevlerle aşağıdaki şekillerde desteklenmesidir:

Kariyer Fonksiyonları

ISMS Bangalore'daki Yerleşimler : ISMS Yerleşimlerinde, programlarımızın ana gücü, ISMS Yerleştirme Hücresi, sanayi kuruluşu bağlantısını güçlendirmek için özel olarak oluşturulmuştur ve operasyonlarında çok benzersizdir. Yerleştirme yardımı sağlar ve öğrencilere hizmetleri destekler. Ayrıca, öğrencilerden en iyi yeteneği ortaya çıkarmak için akademik, kariyer, iş, ileri çalışmalar, ekstra ve birlikte-müfredat etkinlikleri, spor, oyun, festivaller, Sanayi-Arayüz etkinlikleri vb. Alanlarda öğrencilere danışmanlık da dahildir. Yerleştirme rekoru son beş yılda çok hızlı bir artış kaydetti.

Önceden yerleştirme eğitim programları, kurum içi eğitimcilerin yanı sıra endüstri uzmanlarından oluşur. Öğrencilerin kişiliklerini şekillendirebilecek ve endüstrinin ihtiyaçlarına uygun hale getirebilecek çeşitli meslek organlarından ve diğerlerinden gelen eğitimcilerimizi seçiyoruz. Endüstrilerden yöneticiler kariyer rehberliği programını ve ön yerleştirme eğitim programını organize eder ve yerleştirme hücresi öğrencileri boş alanlar hakkında günceller. Öğrenciler ayrıca, başarının önemli noktaları hakkında bilgilendirilmektedir. Örneğin, Infosys ve Deloitte, öğrencilerin İngilizce sınavlarında başarılı olmasını ısrarla talep ediyor; Mahindra Satyam, öğrencilerin Yetenek ve Sebep Hazırlama Eğitim ekipleri tarafından kampüsün ziyaret edilmesi ve öğrencileri seçme süreci hakkında eğitmelerinde ısrarcı tutuyor ve mülakatları etkili bir şekilde karşılayacak şekilde eğitiyor. Bu sömestrede, yerleştirme öncesi çalıştaylar ve röportaja özgü becerilerin kazandırılması da sağlanmaktadır. Tüm yerleşim süreci boyunca, ISMS yönetimi, kişilik gelişimi, akademik ilerleme ve pratik öğrenmeye ilişkin her küçük detayın halledilmesini sağlar. Öğrenciler dördüncü yarıyıla ulaştıklarında kampüs röportajına ve yerleştirmeye hazır olurlardı.

Bu nedenle, tüm öğrenciler kuruluşundan bu yana iyi ödeme paketleri ile iyi şirketlerde yerleştirilir. 2016 yılında, 17 yılda, 4. sömestr tamamlanmadan önce yılda ortalama 4.50 L yerleşim% 100 olarak gerçekleşti.

Pansiyon İmkanları:

Geniş odalarda yatak, çalışma masası, sandalye, almirahs, mutfak, dinlenme odası, kahvaltı için ortak kafeterya, öğle ve akşam yemeği.

Ayrıca Wi-Fi, 24 saat güvenlikli güvenlik hizmetleri ve temizlik tesisleri

Konumlar

Bengaluru

Address
ISMS B School
Kanakpura Main Road

560062 Bengaluru, Karnataka, Hindistan