Resmi açıklamayı okuyun

Yarının Girişimciliğini Desteklemek

ISME yaratıcı düşünce ve tasarım odaklı yenilikçiliğe odaklanan devrim niteliğinde akademik bir ekosistemdir. Öğrencilere daha fazla şey yapmaları ve girişimci akıllarına meydan okumalarına yardımcı olmak için yatırım yapıyoruz.

Son teknolojiye sahip tesislerimiz, sektöre yakınlık ve güçlü uluslararası ittifaklar ile, öğrencilere başarı için en iyi şansı sunuyoruz.

ISME, inovasyonunuzu ve ultra modern şirketinizi güçlendirmek için bir ekosistem, akademik program, inkübatör ve uzman ekosistemi geliştirdi. Her yıl öğrenciler, deneyimli öğretim üyeleri ve mentor ağları grubumuzun vizyoner fikirlerini hayata geçirmeleri için teşvik edilmektedir.

ilham vermek

Akademik müfredatımız, atölyelerimiz ve bot kamplarımız aracılığıyla, öğrencilerin başlangıçlarını başlatmak için girişimcilik becerileri ve inovasyon bilgisi ile donatılmasını sağlıyoruz.

tasarlamak

ISME'de 3 adet niş başlangıç ​​hızlandırıcısı, Google ve Microsoft gibi ortaklar, yatırımcı ağı ve başarılı bir iş başlatmak için diğer kaynaklar gibi harika kaynaklara erişim bulacaksınız.

Tutuşturmak

Deneyimli öğretim üyeleri ve danışmanlardan oluşan geniş ağımız, öğrencilerin yenilikçi fikirlerini ve iş girişimlerini geliştirmelerine ve test etmelerine yardımcı olmaktadır.

Akademik Felsefemiz

Eşsiz akademik programımız, iş temellerini deneyimsel öğrenme ve günümüz ekonomisi ile ilgili bir “liderlik” zihniyeti ile harmanlar.

Yenilikçi müfredat sunarak, İşletme ve Girişimsel Led Öğrenme (BELL) yaklaşımına dayalı lisans ve lisansüstü programlar sunuyoruz.

Bir İş Merkezinin Enerjisi

Mumbai'nin kalbinde, Aşağı Parel İnovasyon Bölgesi'nde yer alan ISME, yeni başlayanlar ve şirket eylemlerinin merkezinde yer almaktadır.

Endüstriye geniş kapsamlı maruziyet ve kendi inkübatörlerine erişim ile ISME, girişimci motoru mümkün kılmaktadır.

Stratejik Kentsel Konumda İkonik Kampüs

Merkezi İş Bölgesi'nde yer alan ultra modern bir kampüs ve Aşağı Parel, Mumbai'nin İnovasyon hotspot'unda, öğrenmesi, etkileşime girmesi, işbirliği yapması ve dönüşümü için özenle seçilmiş şık mekanlarla bir araya geldi.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Indian School of Management & Entrepreneurship

“Bu programın amacı katılımcıları ilgili yönetim, iş ve liderlik becerileri ile buluşturmak, böylece inovasyonu, sürdürülebilirliği ve verimliliği teşvik etmektir. ... [+]

“Bu programın amacı katılımcıları ilgili yönetim, iş ve liderlik becerileri ile buluşturmak, böylece inovasyonu, sürdürülebilirliği ve verimliliği teşvik etmektir.

ISME Hakkında

ISME, profesyonel profesyoneller hakkında bilgi edinmek ve geliştirmek için değil, aynı zamanda hızlı hareket eden rekabetçi dünyada kayda değer bir değişim yaratan seçkin liderler olarak ortaya çıkmak için onları empoze etmek için kurumsal profesyoneller için bir çözümdür. ISME fikir ve işbirliği için bir dayanak noktasıdır ISME geçtiğimiz günlerde Hindistan'ın Pathbreaking Urban Innovation Ekosistemi'nden biri olan 'Economic Times En İyi Eğitim Markaları 2018' ödülünü kazandı.... [-]

Hindistan Parel
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Indian School of Management & Entrepreneurship

Program, Öğrencileri Veri Çağında yeni fırsatları keşfetmeye ve bunlara dalmaya yönlendiriyor; ... [+]

ISME Hakkında

ISME, hedefi en üst düzeyde bilgi sunmak ve dünyanın zorluklarına karşı yenilikçi çözümler üretmek olan yeni bir çağ eğitim kurumudur. Corporate Mumbai'nin kalbinde yer alan ISME, öğrencilerini girişimcilere, değişim yapıcılara ve yenilikçilere dönüştürmeye yatırım yapıyor.

WNS hakkında

WNS, akıllı süreçler, içgörüye dayalı karar verme yoluyla iş dönüşümü sağlayan üst düzey bir danışmanlık İş Süreçleri Yönetimi şirketidir.

PG DSE Hakkında

Program, Öğrencileri Veri Çağında yeni fırsatları keşfetmeye ve bunlara dalmaya yönlendirmektedir.

Endüstri işbirlikleri, dünyaca ünlü fakültesi ve ilham verici olanakları ile program, veri bilimleri alanında bir düşünce lideri olma yolunda kariyerinizi hızlandıracaktır. Programın odak noktası, eleştirel düşünme yetenekleri, yaratıcı kenarı ve tasarım zihniyetine sahip veri girişimcileri ve veri bilimcileri yaratmaktır.... [-]

Hindistan Parel
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Indian School of Management & Entrepreneurship

Kariyerinizi yönetim ve girişimcilikte ilerletmek mi istiyorsunuz? En yeni yönetim araçlarını ve çerçevelerini kuruluşunuza, başlangıç ​​girişiminize veya aile şirketiniz ... [+]

Bir Fırsatlar Dünyası

Kariyerinizi yönetim ve girişimcilikte ilerletmek mi istiyorsunuz? En yeni yönetim araçlarını ve çerçevelerini kuruluşunuza, başlangıç ​​girişiminize veya aile şirketinize uygulamayı istekli misiniz?

Mancınık Zamanın! ISME'deki PGMBE, yönetim, finans, strateji ve girişimcilik gibi dört kritik konuda dinamik bir bilgi ve beceri karışımı sağlayan 11 aylık bir programdır. ISME'nin deneyimli fakültesi, kurumsal ve global bağlantıları, en gelişmiş altyapısı ve merkezi konumu size olağanüstü bir avantaj sağlayacaktır. Bu kurs, öğrencilerin yaratıcılıktan tam olarak yararlanmasına, girişimcilik girişimleri, aile işletmeleri ve kurumsal yerleşimler yoluyla sosyal ve ekonomik faydalar sağlamasına olanak tanır.... [-]

Hindistan Parel
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
11 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

ISME Campus Virtual Tour