Indian School of Management & Entrepreneurship

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yarının Girişimciliğini Desteklemek

ISME yaratıcı düşünce ve tasarım odaklı yenilikçiliğe odaklanan devrim niteliğinde akademik bir ekosistemdir. Öğrencilere daha fazla şey yapmaları ve girişimci akıllarına meydan okumalarına yardımcı olmak için yatırım yapıyoruz.

Son teknolojiye sahip tesislerimiz, sektöre yakınlık ve güçlü uluslararası ittifaklar ile, öğrencilere başarı için en iyi şansı sunuyoruz.

ISME, inovasyonunuzu ve ultra modern şirketinizi güçlendirmek için bir ekosistem, akademik program, inkübatör ve uzman ekosistemi geliştirdi. Her yıl öğrenciler, deneyimli öğretim üyeleri ve mentor ağları grubumuzun vizyoner fikirlerini hayata geçirmeleri için teşvik edilmektedir.

ilham vermek

Akademik müfredatımız, atölyelerimiz ve bot kamplarımız aracılığıyla, öğrencilerin başlangıçlarını başlatmak için girişimcilik becerileri ve inovasyon bilgisi ile donatılmasını sağlıyoruz.

tasarlamak

ISME'de 3 adet niş başlangıç ​​hızlandırıcısı, Google ve Microsoft gibi ortaklar, yatırımcı ağı ve başarılı bir iş başlatmak için diğer kaynaklar gibi harika kaynaklara erişim bulacaksınız.

Tutuşturmak

Deneyimli öğretim üyeleri ve danışmanlardan oluşan geniş ağımız, öğrencilerin yenilikçi fikirlerini ve iş girişimlerini geliştirmelerine ve test etmelerine yardımcı olmaktadır.

Akademik Felsefemiz

Eşsiz akademik programımız, iş temellerini deneyimsel öğrenme ve günümüz ekonomisi ile ilgili bir “liderlik” zihniyeti ile harmanlar.

Yenilikçi müfredat sunarak, İşletme ve Girişimsel Led Öğrenme (BELL) yaklaşımına dayalı lisans ve lisansüstü programlar sunuyoruz.

Bir İş Merkezinin Enerjisi

Mumbai'nin kalbinde, Aşağı Parel İnovasyon Bölgesi'nde yer alan ISME, yeni başlayanlar ve şirket eylemlerinin merkezinde yer almaktadır.

Endüstriye geniş kapsamlı maruziyet ve kendi inkübatörlerine erişim ile ISME, girişimci motoru mümkün kılmaktadır.

Stratejik Kentsel Konumda İkonik Kampüs

Merkezi İş Bölgesi'nde yer alan ultra modern bir kampüs ve Aşağı Parel, Mumbai'nin İnovasyon hotspot'unda, öğrenmesi, etkileşime girmesi, işbirliği yapması ve dönüşümü için özenle seçilmiş şık mekanlarla bir araya geldi.

Konumlar

Parel

Address
400013 Parel, Maharashtra, Hindistan