Resmi açıklamayı okuyun

Bir bakışta VIM

Yönetim Vishwakarma Enstitüsü (VIM) amiral gemisi Bansilal Ramnath Agarwal Charitable Trust B Okulu (bract) 'dir. VIM 2001 yılında kurulmuş ve son on yılda hızlı adımlar atmıştır.

VIM Maharashtra Hükümeti tarafından tanınan ve kalıcı Pune Üniversitesine bağlı, AICTE Yeni Delhi tarafından onaylanmıştır. Pune Üniversitesi hanesinin yıl tam zamanlı MBA programı - İki sunuyor. Aynı zamanda doktora programı sunmaktadır. Sertifikalı ve MBA Programı AY 2011'den beri Crisil tarafından "MH-A" olarak değerlendirilmiştir 2008 - Bu ISO 9001 olduğunu.

VİZYON:

mükemmel, esnek, zenginleştirme, yaşam boyu öğrenme deneyimleri ile insan sermayesini yaratarak işletme eğitiminin öncü kurumu olarak VIM geliştirmek.

MİSYON:

küreselleşmiş toplum için toplumsal bilinç, sorumluluk sahibi, girişimci, lider-yönetici geliştirmek. iş, endüstri, hükümet, kamu hizmeti ve toplumda mevcut rolleri, sorumlulukları ve zorlukları üstlenmeye hazır mezunları teşvik etmek. öğrenen ve bölgeye ilgili güncel ve gelişmekte olan bilgi ve uygulamaları yansıtan programları sunmak için. eğitim yönetimi, eğitim ve araştırma mükemmellik bir ekosistem kurumsallaştırmak ve sürekli yönetim bilginin sınırlarını genişletmek için. teşvik ve herkes için onuru, eşitlik, sosyal adalet ve insan haklarını koruyan bir yüksek öğrenim insan-merkezli, sonuç odaklı, sürdürülebilir, kurum olmak.

DEĞERLER:

Biz geliştirmek için çalışıyoruz ve tüm programları ve faaliyetleri için bağlam sağlamak için aşağıdaki değerleri sürdürmek zorundadır , Teşvik diyalog, karşılıklı öğrenme ve eleştirel düşünme, katılımcı ve deneyimsel olan Pedagoji ekip çalışması, işbirliği ve karşılıklı destek teşvik ortamı sağlanması. Rigour, yaratıcılık ve yenilik İfade ve kültürel, ideolojik ve entelektüel çeşitliliğin özgürlüğü için takdir ve saygı duymanın Mükemmellik öğretmenlik, uygulama, araştırma ve yayım genelinde arası bağlantıların yol açan çapraz fonksiyonel ve çok disiplinli bakış açıları Şeffaflık ve Hesap Verebilirlik

VIM @ Yenilikçi ve sonraki uygulamalar

toplumun ve işletmelerin karmaşık sorunlar sadece yenilikçi düşünce süreçleri ile ve kutu çözümleri dışında ele alınabilir. VIM anda, bizim işleyişi her yönüyle yenilik beslemek. En iyi ve sonraki uygulamaları uygulanması bizim için bir kültürdür.

Liderlik ve Yönetişim müfredat Zenginleştirme Öğrenme Süreçleri Öğretim Akademik Değerlendirme Ödüller & Tanınmalar Etik ve Değerler Topluluğa hizmet Eğitim ve Yerleşimler Kariyer Danışmanlığı Sanayi Bağlan Araştırma ve FDP Danışmanlık hizmetleri paydaş Odak Mezun İlişkileri

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Vishwakarma Institute of Management

"MBA programlarının kalitesi fakülte uzmanlık ve sanayi gücüne bağlamak bağlıdır. Temel itme değeri, bir iş ve sosyal bağlamda oluşturulan günümüz örgütsel dinamikler ve ... [+]

"MBA programlarının kalitesi fakülte uzmanlık ve sanayi gücüne bağlamak bağlıdır. Temel itme değeri, bir iş ve sosyal bağlamda oluşturulan günümüz örgütsel dinamikler ve yönetimsel etkileri doğasını takdir nasıl anlamak üzerindedir. VIM bakış açıları çeşitliliğini teşvik ve katılımı ile sağlanan place.You, kurumlar ile etkileşim canlı projelerde çalışan ve ways.Further fırsat çeşitli uygulamalı deneyim kazanma sayısız fırsatlar elde eder küreselleşen çalışmalarında liderlik pozisyonu için hazırlar çeşitli etkinlikler ve yarışmalar öğrencilerin ".

Dr. Shailesh Kasande, VIM

MBA Programı Amaçları küresel bir ortamda etkin bir liderlik sağlamak için gerekli bilgi, beceri ve gerekli doğru tutum kazandırmak için. ulusal öncelikler ile uyumlu Hint Ekonomi ve Toplum çeşitli sektörlerde önemli bir rol üstlenebilecek hale güçlü etik değerlere sahip yetkin yönetim uzmanları, geliştirmek Dinamik sosyo-ekonomik ve iş ekosisteminde etkin bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla proaktif düşünceyi geliştirebilme. ... [-]
Hindistan Pune
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku