Resmi açıklamayı okuyun

İşletme ve Ekonomi Maastricht Üniversitesi ekonomi ve uluslararası iş için Avrupa'nın önde gelen kurumudur. Biz yüksek kaliteli eğitim sağlamak ve çığır açan araştırma. Bizim okulun misyonu, eğitim ve uluslararası iş kariyerlerinde etkin ve sorumlu bir işlev ve avans yönetim bilgi ve uygulama bu fikirler üretmek için profesyonel eğitim büyür. Bu misyonu aracılığıyla biz ait olduğu topluma değer katmayı hedefliyoruz.

Birlikte Talent gelişmekte

Okulumuzda şiddetle gerçekleşecek öğrenmek için, biz katılımcıların deneyimlerini yansıtmak için yeteneğini geliştirmek ve eyleme yansımalarını çevirmek için hangi bir ayar oluşturmak gerektiğine inanıyoruz. Programlarımız küçük grup ortamlarında gerçekleşecek nedeni budur. kişisel gelişim için çok fazla zaman ayırıyorum. Bizim programları her yerinde eylem öğrenme projeleri entegre yüzden olmasıdır. Birlikte Maastricht yol yetenek geliştirme. Maastricht güzel şehir başlar ve yerlere götürür heyecan verici bir öğrenme yolculuğa bir bilet daha önce hayal bile edemezdim!

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yarı zamanlı MBA

Maastricht University, The MaastrichtMBA

MaastrichtMBA sorumlu liderlik odaklanan bir iki yıl part-time executive MBA programı. Bu bağlamda aktif kendinizi, ekibinize ve örgüt liderliğini becerilerini geliştirme ... [+]

sorumlu liderlerini oluşturma

MaastrichtMBA odaklanan bir iki yıl part-time executive MBA programı sorumlu liderlik. Bu bağlamda aktif kendinizi, ekibinize ve örgüt liderliğini becerilerini geliştirmek için sizi uyarır. Kişisel motivasyon, değerler, nitelikleri, zayıflıklar, liderlik görüş ve zorlukların farkında olma ile size bizim program süresince otantik ve sorumlu liderlik tarzı geliştirmek sağlar kendi beceri ve yeteneklerini daha derin ve daha iyi bir fikir, kazanç .

Öğrenmede lider

Bizim MaastrichtMBA ailesinin bir parçası haline kalitesi açısından sağlam bir teminat sağlar. AACSB, EQUIS ve AMBA: MaastrichtMBA önde gelen uluslararası kalite güvence kuruluşları tarafından akredite edilmiştir. Bu sözde Triple Crown akreditasyon Bizim araştırma ve eğitim yüksek kalite doğruladı ve diploma optimum değerini garanti eder. Tüm işletme okulları sadece% 1 dünya Triple Crown durumunu iddia edemez!... [-]

Hollanda Maastricht
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku