Resmi açıklamayı okuyun

113073_rsz_adobestock_108525020.jpg

Nyenrode hakkında


Nyenrode Business Universiteit, öğrencilerimizi ve katılımcılarımızı sorumlu liderler olmaları için teşvik ederek sürdürülebilir bir gelecek için çalışır. Bunu, onlara akademik teori, pratik ilgi ve kişisel gelişim kombinasyonunu sunarak yapıyoruz . Nyenrode'de teoriyi tartışmayı, ikna etmeyi ve uygulamaya çevirmeyi öğreniyorsunuz.

Nyenrode, 1946'da ticari ve ticari olarak kurulan Hollanda'daki tek özel üniversitedir. Biz her zaman uluslararası odaklıyız. Nyenrode iki ikonik konumda bulunur: Amsterdam ve Breukelen.

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam, şehrin göbeğindeki 'De Vijf Keizers' (Beş İmparator) adlı tarihi blokta yer almaktadır. Bu ayrıcalıklı konum, iş dünyası ve akademi arasındaki yeni bağlantıları teşvik ediyor; iddialı ulusal ve uluslararası hedeflerimize katkıda bulunmak. Nyenrode, ilk 20 Avrupa İşletme Okulu olmayı hedeflemektedir. Üniversitenin Amsterdam'daki genişlemesi bu hırsla derinden bağlantılı.

Nyenrode Business Universiteit Breukelen, merkezinde, on üçüncü yüzyıldan kalma bir kalenin bulunduğu tarihi bir arazide yer almaktadır. Ana kampüsümüz, sorumlu liderlerin gelişiminde topluluk ve ağ oluşumunun önemini vurgulamaktadır.

Nyenrode, yoğun akademik eğitimin yanı sıra işletme, yönetim, muhasebe, kontrol ve mali hukuk alanlarında kısa ve uzun vadeli programlar sunmaktadır. Bu alanlarda ayrıca bilimsel araştırmalar yapıyoruz.

Misyon

Nyenrode, sorumlu liderleri şekillendirerek topluma hizmet ediyor

Bizimle geçirdiğiniz süre boyunca, sizi bir dünya vatandaşı ve bir toplum lideri olarak geleceğe hazırlama becerilerini geliştiriyorsunuz. Kendi eylemlerinizin sorumluluğunu alan ve çevrenizin bilincinde olan biri oldunuz. Bu, kurumunuz ve bir bütün olarak toplumunuz için sizin için sürdürülebilir katma değer yaratır.

Nyenrode'deki bir eğitim yalnızca bilgi alışverişinden fazlasını sağlar, ayrıca size yeni beceriler kazandırır ve kişisel gelişiminize yardımcı olur. Nyenrode'de bir eğitim, yaşam için bir ödüldür.

Vizyon

Üst düzey öğrenci ve kuruluşların tercih edilen ortağı Nyenrode, küresel bağlantıları olan ilk 20 Avrupa eğitim ve araştırma topluluğudur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

Nyenrode Business University

Nyenrode Executive MBA iki yıllık bir programdır. Bir yönetici, lider veya girişimci olarak katılmayı seçersiniz, çünkü olabileceğiniz en iyi liderle kendinizi geliştirme ... [+]

Giriş

Nyenrode Executive MBA iki yıllık bir programdır. Bir yönetici, lider veya girişimci olarak katılmayı seçersiniz, çünkü olabileceğiniz en iyi liderle kendinizi geliştirmek istiyorsunuz. Executive MBA programımız, programın ana teması olan Kişisel Liderlik Gelişim Yolculuğunuz boyunca liderlik etkinizi artırmanıza yardımcı olur.

Program, yedi tanesi Nyenrode kampüsünde ve üçü yurtdışında olmak üzere yoğun bir haftalık modüllerden oluşuyor. İş, yönetim ve liderlik konusundaki görüşlerinizi genişletmek için benzer düşünen bir grup profesyonelce çalışıyor ve çalışıyorsunuz; kendiniz hakkında yeni şeyler keşfedeceksiniz; nitelikleriniz, tutkularınız, tarzınız ve kişiliğiniz hakkında.... [-]

Hollanda Breukelen
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nyenrode Business University

Her gün sıkı tarihler, değişen bölümler ve sınırlı bütçelerle yoğun bir ortamda çalışıyor musunuz? Sen tek değilsin. BT'nin kuruluşlar üzerindeki etkisi büyük ve artıyor. ... [+]

Neden İşletme Yüksek LisansıDijital Liderlik

Her gün sıkı tarihler, değişen bölümler ve sınırlı bütçelerle yoğun bir ortamda çalışıyor musunuz? Sen tek değilsin. BT'nin kuruluşlar üzerindeki etkisi büyük ve artıyor. Çok fazla yatırım toplar, ancak bunlar her zaman istenen sonuçları vermez ve örgütsel gelişim süreçleri genellikle uzun ve karmaşıktır. Bununla birlikte, BT ayrıca yeni organizasyon yapıları ve iş modelleri sağlar; Ortaklarla ağlar geliştirmek, müşterilerle daha sıkı ilişkiler kurmak, etkileşimli bağlantılar kurmak ve işletmelerde daha az hiyerarşik katmanlar oluşturmak.

BT artık ayrı bir departman değil, bir organizasyonun stratejisinin bir parçası ve bu nedenle rekabette öne geçmek için liderlik ve girişimcilik talep ediyor. Başarılı bir geleceği garanti etmek için BT ile İşletme arasındaki boşluğu kapatıyor musunuz?... [-]

Hollanda Breukelen
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nyenrode Business University

Modüler Executive MBA ile kendi MBA'inizi oluşturabilirsiniz. Bir işte çalışın ve emelleriniz üzerinde çalışın. Tam bir MBA ile MBA unvanını seçin veya bilginizi hızlıca ... [+]

Giriş

Modüler Executive MBA ile kendi MBA'inizi oluşturabilirsiniz. Bir işte çalışın ve emelleriniz üzerinde çalışın. Tam bir MBA ile MBA unvanını seçin veya bilginizi hızlıca yükseltmek için bir veya birkaç modülü izleyin.

Seçtiğiniz parça ne olursa olsun, Nyenrode'deki Modular Executive MBA ile kişisel ve profesyonel gelişiminiz üzerinde çalışacak ve kontrolünüzde kalacağınız.

Kendi MBA'ini yarat

Size üç özel uzmanlık arasından seçim yapma esnekliği sağlayarak bir veya daha fazla modülü takip edebilirsiniz. İlginize, zaman yatırımınıza ve hırsınıza bağlı olarak şunları seçebilirsiniz:

Tam MBA (en az 2 uzmanlık modülü, 6 çekirdekli modül, uluslararası çalışma gezisi ve MBA tezi dahil)arzunuzun bir veya birkaç ayrı modülüKişisel ve esnek MBA10 modül içeren kendi MBA'inizi yapılandırınKişisel ve mesleki gelişime özel dikkatraylar... [-]
Hollanda Breukelen
Açık Kayıt
Ingilizce,Flemenkçe
Yarı zamanlı
3 - 7 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Nyenrode Business Universiteit, A Reward for Life