Nyenrode Business University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Nyenrode hakkında


Nyenrode Business Universiteit, öğrencilerimizi ve katılımcılarımızı sorumlu liderler olmaları için teşvik ederek sürdürülebilir bir gelecek için çalışır. Bunu, onlara akademik teori, pratik ilgi ve kişisel gelişim kombinasyonunu sunarak yapıyoruz . Nyenrode'de teoriyi tartışmayı, ikna etmeyi ve uygulamaya çevirmeyi öğreniyorsunuz.

Nyenrode, 1946'da ticari ve ticari olarak kurulan Hollanda'daki tek özel üniversitedir. Biz her zaman uluslararası odaklıyız. Nyenrode iki ikonik konumda bulunur: Amsterdam ve Breukelen.

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam, şehrin göbeğindeki 'De Vijf Keizers' (Beş İmparator) adlı tarihi blokta yer almaktadır. Bu ayrıcalıklı konum, iş dünyası ve akademi arasındaki yeni bağlantıları teşvik ediyor; iddialı ulusal ve uluslararası hedeflerimize katkıda bulunmak. Nyenrode, ilk 20 Avrupa İşletme Okulu olmayı hedeflemektedir. Üniversitenin Amsterdam'daki genişlemesi bu hırsla derinden bağlantılı.

Nyenrode Business Universiteit Breukelen, merkezinde, on üçüncü yüzyıldan kalma bir kalenin bulunduğu tarihi bir arazide yer almaktadır. Ana kampüsümüz, sorumlu liderlerin gelişiminde topluluk ve ağ oluşumunun önemini vurgulamaktadır.

Nyenrode, yoğun akademik eğitimin yanı sıra işletme, yönetim, muhasebe, kontrol ve mali hukuk alanlarında kısa ve uzun vadeli programlar sunmaktadır. Bu alanlarda ayrıca bilimsel araştırmalar yapıyoruz.

Misyon

Nyenrode, sorumlu liderleri şekillendirerek topluma hizmet ediyor

Bizimle geçirdiğiniz süre boyunca, sizi bir dünya vatandaşı ve bir toplum lideri olarak geleceğe hazırlama becerilerini geliştiriyorsunuz. Kendi eylemlerinizin sorumluluğunu alan ve çevrenizin bilincinde olan biri oldunuz. Bu, kurumunuz ve bir bütün olarak toplumunuz için sizin için sürdürülebilir katma değer yaratır.

Nyenrode'deki bir eğitim yalnızca bilgi alışverişinden fazlasını sağlar, ayrıca size yeni beceriler kazandırır ve kişisel gelişiminize yardımcı olur. Nyenrode'de bir eğitim, yaşam için bir ödüldür.

Vizyon

Üst düzey öğrenci ve kuruluşların tercih edilen ortağı Nyenrode, küresel bağlantıları olan ilk 20 Avrupa eğitim ve araştırma topluluğudur.

Konumlar

Breukelen

Address
Straatweg 25, 3621 BG Breukelen
3621 Breukelen, Utrecht, Hollanda

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar