Resmi açıklamayı okuyun

Geçtiğimiz 40 yıl boyunca, Erasmus Üniversitesi Rotterdam İşletme Okulu , Avrupa'nın önde gelen işletme okullarından biri olarak ününü kesin olarak belirlemiştir.

'Küresel', işletme eğitimi için önemli bir tanımlayıcı haline gelmeden çok önce, RSM'nin öğrencileri, öğretim üyeleri ve personeli, küreselleşen dünyanın çeşitliliğini yansıtıyordu.

Tıpkı ev sahibi ülkemiz gibi dünyanın en tanınmış uluslararası ticaret ülkelerinden biri olan RSM, Avrupa'nın en uluslararası ve yenilikçi işletme okullarından biri olarak statüsünü güçlendirerek genişlemeye ve uluslararasılaşmaya devam etti.

RSM kendine özgü bir entelektüel kültür sunar. Liderliğin entelektüel ve pratik bir mücadelenin bir kombinasyonu yoluyla öğretilebileceğine inanıyoruz. Farklı ekiplerde çalışırken karşılaşılan zorlukların iş dünyasında yaratıcı yeni yaklaşımlar geliştirdiğine inanıyoruz. Çok uluslu şirketlerle karşılıklı, destekleyici bir ilişki yaşıyoruz. Ticari uygulama ve araştırma konularında esnek, geniş ve bazen de ikonoklastik bir zihniyeti teşvik ediyoruz.

Bu belirgin yaklaşım, RSM'nin dünyanın en büyük ve en üretken yönetim fakültelerinden birisinin yanı sıra, en üst düzey programlardan oluşan bir portföy oluşturmasına yardımcı oldu.

18626_IMG_0011.jpg

RSM Yaklaşımı

RSM'de liderlik gelişimi, entelektüel ve kişisel potansiyelin gerçekleşmesi ile ilgilidir. Burada, entelektüel olarak en üst düzey akademik içerikten ve en keskin iş düşünürleri yönetimi altında olacaksınız: kuruluşlar için çalışan yılların deneyimini ve kendi araştırmalarından edindiği bilgileri kullanan fakülte. Bize meydan okuyacaksınız: gerçekleri sunuldukları gibi sorgulamak ve varsayımları eleştirel olarak değerlendirmek. Ve kendinize meydan okuyacaksınız: Sınırlarınızı aşmak, sınırları aşmak, davranışlarınızı ve başkalarının davranışlarını gerçekte neyin etkilediğini keşfetmek.

Önde gelen fikirleri iş dünyasında olağanüstü sonuçlara dönüştürebilmek için gerekli becerilerin geliştirilmesi eylem gerektirir. Tüm programlar, öğrencilere şirket ilişkilerinden stajlardan gerçek danışmanlık projelerine, uluslararası seyahatlere ve kulüplere ve öğrenci tarafından yönetilen konferanslara katılımına kadar gerçek veya benzetilmiş iş ortamlarında fikirlerini yerine getirme olanağı sağlar.

RSM'de çeşitlilik sadece değer vermekle kalmaz, aynı zamanda teşvik edilir ve geliştirilir. Eşsiz bir şekilde açık ve işbirliğine dayalı bir ortamda, yeni düşünme yöntemlerini, fikirlere meydan okuma ilhamını ve nihayetinde iş dünyasında kendi potansiyelinizi geliştirme potansiyelini keşfetme alanını bulacaksınız.

18627_IMG_0435.jpg

Gerçekler

Avrupa'nın en büyük uluslararası işletme okullarından biri olan RSM, program portföyü, hizmetler ve akademik faaliyetlerle geniş bir uluslararası geleceğe ve mevcut lider kitleye ulaşmaktadır.

Personel ve öğretim üyeleri, kurumsal misyonumuz doğrultusunda hem iş eğitimine hem de bilgi yaratmaya sürekli yeni yenilikler getirmektedir:

RSM mission

RSM'de şu iddiada bulunmaktan gurur duyuyoruz:

 • İşletme ve yönetim eğitiminde 40 yıldan fazla deneyim.
 • Avrupa'nın en iyi 3 araştırma tesisinden biri.
 • Avrupa'nın en iyi işletme okulları arasında tutarlı bir sıralama.
 • Triple Crown akreditasyonu ile dünya genelinde% 1 okulların arasında bir yer.
 • Her yıl 1200'ün üzerinde yöneticinin eğitimi.
 • 7.500 lisans ve lisansüstü öğrencisi.
 • Dünyada 29.000 mezun aktif.
 • Dünyanın en büyük ve en çok alıntı yapılan işletme fakültesi fakültelerinden biri: 250 kıdemli araştırmacı ve 100 doktora öğrenciler.
 • 30 araştırma merkezi ve girişimi.
 • 100 ortak okul.

18628_rotterdambynight.jpg

Program dili:
 • Ingilizce
 • Flemenkçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

1 Yıllık MBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Uluslararası MBA, size özgeçmişinizde yeni bir hattan daha fazlasını sunuyor. Size dünyanın herhangi bir yerinde, istediğiniz kariyer için profesyonel bir pasaport verir. ... [+]

Neden Rotterdam MBA?

Hollandalı düşüncenin kariyerinizi ilerletmesine izin verin.

Uluslararası MBA , size özgeçmişinizde yeni bir hattan daha fazlasını sunuyor. Size dünyanın herhangi bir yerinde, istediğiniz kariyer için profesyonel bir pasaport verir.

İş dünyasında başarılı olmak, gerçekleri bilmekten fazlasını gerektirir. Küresel bir bakış açısı, yenilikçi bir yaklaşım, eleştirel bir zihin ve işbirliği ve sürdürülebilirliğe odaklanır. RSM'de her sınıfı bu değerleri göz önünde bulundurarak tasarlıyoruz.

Bu iş yapmanın Hollandalı yolu. Fakültelerimizi ve MBA mezunlarımızı yıllardır trendler, pazar vardiyaları ve iş manzaraları önünde tutuyor. Ve Avrupa'da ve tüm dünyada kişisel ve profesyonel başarıyı sürdürmeye devam ediyor.... [-]

Hollanda Rotterdam
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

EMBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Geleceğinizi oluşturmak, buzzwords ve kartvizitlerden daha fazlasını gerektirir. Yükselişte bir yönetici olarak, tam olarak ne demek istediğimizi biliyorsun. ... [+]

Hareket halindeki liderler için kariyerinizi RSM'de ilerletin.

Geleceğinizi oluşturmak, buzzwords ve kartvizitlerden daha fazlasını gerektirir. Yükselişte bir yönetici olarak, tam olarak ne demek istediğimizi biliyorsun. Başarı büyük fikirler ve parlak liderlik gerektirir. Uzun vadede değer yaratan sürdürülebilir kararlar vermeye odaklanarak eleştirel bir göz alır. Büyük hamleler yapmaya hazır olan güçlü bir profesyonel ağı gerektirir - ve sizinkileri yapmanıza yardımcı olmaya isteklidir. Bunlar, yüzyıllardır dünya çapında parlak kariyer yapan, zamana saygı duyan Hollandalı değerlerdir. Ve RSM'de, bu türden değerli düşünceden doğrudan kazanacaksınız - bu, uluslararası iş dili olan İngilizce'de öğretilen yarı zamanlı Executive MBA'in her yönüne aşılanmış durumda. Hollanda'daki değerlerin Avrupa'da uluslararası bir iş eğitimine nasıl uygulanacağının etkisini nasıl artıracağını ve kariyerinizin mümkün olabildiğinden daha fazla ilerlemesini nasıl sağlayacağını öğrenin. Erasmus Üniversitesi Rotterdam İşletme Okulu'nda keşfedeceğiniz şey budur.... [-]

Hollanda Rotterdam
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
22 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Global Executive OneMBA, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'da bulunan beş önde gelen işletme okulundan eşit girdi ile tasarlanmış tek Executive MBA programıdır ... [+]

Neden RSM Küresel OneMBA?

Beş Okul. Dört Kıta. OneMBA. Global Executive OneMBA, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'da bulunan beş önde gelen işletme okulundan eşit girdi ile tasarlanmış tek Executive MBA programıdır. Üst düzey yöneticiler ve profesyoneller için tasarlanan bu prestijli 21 aylık modüler program, dünyanın en önemli ekonomik bölgelerinin lensleri aracılığıyla iş deneyimini yaşamanızı sağlayarak, bilgisini, liderlik yeteneklerini, küresel ağları ve uluslararası deneyimini geliştirmesinde eşsiz bir konuma sahiptir. iş olduğu yerde, olduğu gibi.

İngilizce öğretilen ve beş üst düzey işletme okulundan eşit girdi ile tasarlanan bir müfredatCoğrafi olarak dağıtılmış 100 yöneticiden oluşan bir sınıf içinde küresel takım çalışmasıDört farklı kıtada düzenlenen dört haftalık küresel konutlarGelişmiş ekonomileri gelişmekte olan pazarlarla birleştirmekYüksek talep pozisyonlarında yöneticiler için tasarlanmış esnek, yarı zamanlı bir formatSponsor firmalara net katma değer sağlamak için tasarlanan projelerAvrupa OneMBA kohortu ile Rotterdam'da 11 yerel yerleşim yeriBir Bakışta Program... [-]
Hollanda Rotterdam
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
21 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

RSM MBA alumni stories:

RSM Corporate video

Highlights of the Full-time MBA

Global Executive OneMBA – European residency

Location address
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, Güney Hollanda, NL
Social Media