Resmi açıklamayı okuyun

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam (' VU Amsterdam '), 1880 yılında kurulan uluslararası bir araştırma üniversitesidir. Üniversite, dünyanın dört bir yanından 24.000'den fazla öğrenciye Bachelor's, Master ve PhD seviyelerinde 170'den fazla İngilizce dersi vermektedir. 84 milletten öğrenci ve personel dinamik bir uluslararası akademik topluluk yaratır.

VU Amsterdam , dünyanın en çok kültürlü şehirlerinden biri olan Hollanda'nın en büyük öğrenci yoğunluğuyla Hollanda'da ve İngilizce'nin ikinci dilin konuşulduğu VU Amsterdam yer almaktadır. Kampüs, Hollanda'nın 700'den fazla şirkete ev sahipliği yapan en dinamik ve hızlı büyüyen iş bölgelerinden biri ile çevrilidir.

4.088'i uluslararası olmak üzere 24.000'den fazla öğrencisi olan VU Amsterdam , toplumsal ve bilimsel öneme sahip problemler üzerine son teknoloji araştırmalar yapmaktadır. Araştırma ve eğitim alanında dört disiplinlerarası tema ile ayrılıyoruz: İnsan Sağlığı ve Yaşam Bilimleri, Sürdürülebilirlik Bilimi, Bağlantılı Dünya ve Toplum Yönetişimi. Bir öğrenci olarak bu, bilimsel disiplinlerin sınırlarının ötesine bakmanıza ve daha iyi bir dünya için somut çözümler aramanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, VU Amsterdam , kültür, mahkumiyet, milliyet veya önceki eğitimde çeşitliliği, inovasyon kaynağı olarak görür. ve ilerleme ve dolayısıyla özel güç olarak.

Eğitim kalitesi

Vrije Universiteit Amsterdam (VU), öğretiminin iyi kalitesi için bir üne sahiptir. Etkileşim ve kişisel bir yaklaşım üzerinde önemli bir vurgu yapılan nispeten küçük gruplar halinde çalışıyorsunuz. Öğretim iyi organize edilmiş. Bu, örneğin, çalışma programlarının net yapısında yansıtılmaktadır.

Canlı Amsterdam

Üniversite, dünyanın en çok kültürlü şehirlerinden biri olan, Hollanda'daki en büyük öğrenci yoğunluğu ve ikinci dilin konuşulduğu, hareketli Amsterdam kentinde yer almaktadır. VU Amsterdam bir öğrencisi olarak, sermayenin sunduğu tüm avantajlardan yararlanmaya hazırsınız. Çok fazla mağaza, eğlence yerleri, parklar ve kaldırım kafeleri bulunan Amsterdam'ın canlı merkezinde, on beş dakikadan fazla bir süredir. Amsterdam güvenli ve İngilizce konuşuluyor.

Kişisel denetim

VU Amsterdam , kişisel çalışma önerisine büyük önem veriyor. Çalışmanızın başlangıcında, programınızın çalışma danışmanı ile tanışacaksınız. Bu kişi, çalışma sürecinizle ilgili olabilecek problemleriniz hakkında size önerilerde bulunacak ve iş piyasası ile ilgili soruları cevaplayacaktır.

Benzersiz kimlik

VU Amsterdam , Hollanda'da, kiliseden veya devletten hiçbir müdahalesi olmayan, özel bir şahıs tarafından kurulan ilk üniversitedir. Bu miras hala kim olduğumuzun bir parçası: VU, Vrije Universiteit'i temsil ediyor ve tam anlamıyla 'Özgür Üniversite' anlamına geliyor. En başından beri, üniversite kendi araştırma alanlarını belirledi, kendi çalışma programlarını oluşturdu ve kendi didaktik yöntemlerini uyguladı.

Kolayca erişilebilir

Vrije Universiteit Amsterdam toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilir. Schiphol Havaalanı trenle sadece 8 dakika uzaklıktadır. Amsterdam Zuid İstasyonu, VU University Amsterdam’a yürüme mesafesindedir. Ayrıca Amsterdam Merkez İstasyonu'na veya Amsterdam Sloterdijk İstasyonu'na hızlı bir tramvay bağlantısı vardır ve sadece on altı dakikalık bir yolculuk süresi vardır. VU Amsterdam yöresel otoyoluna yakın bir konumda bulunan VU Amsterdam da arabayla kolayca ulaşılabilir.

üniversite kampüsü

Hemen hemen tüm öğrencilerimiz, personelimiz ve programlarımız kampüste bulunmaktadır: Amsterdam'ın iş bölgesinde tek bir bina kompleksi. Buna göre, çalışmalarınız sırasında, diğer disiplinleri tanımak çok kolaydır.

Akreditasyon

Vrije Universiteit Amsterdam , Hollanda Eğitim Bakanlığı tarafından bir araştırma üniversitesi olarak kabul edilmektedir. VU University Amsterdam'daki tüm diploma programları ya NVAO, Hollanda Akreditasyon Organizasyonu ve Flanders tarafından akredite edilmekte veya akredite edilmektedir. Bu organ uluslararası anlaşma ile kurulmuş ve çalışma programlarının akreditasyonu yoluyla Hollanda ve Flamanca konuşan Belçika'da yüksek öğrenim kalitesini garanti etmektedir.

Program türleri

VU Amsterdam dört çeşit program sunmaktadır:

  • Lisans programları (BA / LLB / BSc'ye giden)
  • Yüksek lisans programları (MA / LLM / MSc / MPhil'e giden)
  • Doktora / Doktora programları (Doktora / Doktora)
  • Lisans dışı programlar (Yurtdışında Eğitim)

Burslar

Kendi bursumuz olan VU Burs Programı (VUFP) ile, mükemmel çalışma sonuçlarıyla yüksek motivasyona sahip öğrencilere üniversite tarafından sağlanan maddi destekle yüksek lisans derecesine ulaşmak için eşsiz bir fırsat sunuyoruz. VUFP bursu bir öğrenim ücreti feragatidir. Hollanda Burs Programı (HSP), Hollanda'daki bir Yüksek Lisans programını takip etmek isteyen Avrupa Ekonomik Alanı (AÇA) dışındaki öğrenciler içindir. VU Amsterdam çeşitliliğimizi eğitim, araştırma ve topluma katkımız için bir zenginleştirme olarak benimsiyor. Bu burs, özellikle kampüsteki çeşitliliğe katkıda bulunan mükemmel öğrenciler için tasarlanmıştır. VU Amsterdam öğrenim VU Amsterdam planlayan uluslararası bir öğrenci olarak, çeşitli hibeler ve burslar için başvurabilirsiniz. Burslar ve son tarihler hakkında ayrıntılı bilgi WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS VEYA WWW.GRANTFINDER.NL adresinde bulunabilir.

VU Burs Programı

VU Burs Programı (VUFP), yetenekli adaylara VU Üniversitesi'nde bir dizi yüksek lisans programına devam etmek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

organizasyon

VU Amsterdam , bir Yönetim Kurulu (üç üye) tarafından başkanlık edilen ve Yönetim Kurulu'nun hemen altında 10 fakültesi bulunan geleneksel bir Hollanda üniversitesidir. Her fakülte bir veya daha fazla lisans derecesi ve Yüksek Lisans programları sağlar ve araştırmalar yürütür. Hepsi farklı düzenlenmiş, ancak çoğu bir yönetim kurulu, merkezi bir kadro ve çeşitli bölümler ve yüksek okullar var. Üniversitenin ayrıca, Uluslararası Büro'nun da içinde bulunduğu bir dizi hizmet departmanı vardır ve burada bir dizi disiplinlerarası araştırma enstitüsü bulunmaktadır.

Özel mi yoksa halka mı?

VU Amsterdam , Hollanda Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan ve bu nedenle kısmen devlet tarafından finanse edilen 14 devlet üniversitesinden biridir. Hollanda sistemine göre, devlet tanınan üniversiteleri öğrenci sayılarına dayanarak destekler ve ayrıca bu üniversitelerin ücretlendirilmesine izin verilen öğrenim ücretleri için sınırlar ve yönergeler belirler. Bu, zengin ya da yoksul tüm Hollanda vatandaşları için kaliteli yüksek öğrenime erişim sağlar. VU Amsterdam , tüm geçmişlerden gelen başvuruları memnuniyetle karşılamaktadır.

VU Uluslararası Ofis Hizmetleri

  • Vize / ikamet izni

Vize / ikamet iznine ihtiyacınız olup olmadığını ve bunun nasıl düzenleneceğini öğrenin.

  • Konaklama

VU Amsterdam konaklama hakkında bilgi.

  • Belediyeye kayıt

Hollanda'ya geldiğinizde belediyeye kayıt olmalısınız. Ne yapman gerektiğini öğren.

  • Giriş etkinlikleri

Varışınızdan sonra VU Amsterdam çok sayıda tanıtım etkinliği düzenlenecektir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

1 Yıllık MBA

Vrije Universiteit Amsterdam

Bu Master'ın uzmanlığı, giderek artan bilgi yoğunluğa sahip doğanın getirdiği zorlukların kesin bir şekilde anlaşılmasını sağlayacaktır. ... [+]

Dijital teknolojiler işleri değiştiriyor. Fakat bu teknolojiler ilk başta nasıl ortaya çıkıyor? Hem insanlar hem de örgütler için sonuçları nelerdir? Ve tüm endüstrileri nasıl bozuyorlar?

Dijital İşletme Yüksek Lisans programı

Yapacağın şey bu Dijital İş

Kırmak için:

İki zorunlu akademik ders alacaksınız:Araştırma Tasarımı ve MetodolojisiDijital Dünyada EtikDört zorunlu tematik ders alacaksınız:Dijital İşDijital Bilgi YönetimiDijital Çağda Çalışma ve Organize EtmeDijital Yenilik LaboratuvarıAyrıca en az üç seçmeli ders alacaksınız ve yüksek lisans tezi yazacaksınız.... [-]
Hollanda Amsterdam
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Vrije Universiteit Amsterdam

Finansal Yönetim VU Amsterdam İşletme Yüksek Lisans programının bir uzmanlık alanıdır. Her şey bir firmanın ticari faaliyetlerini finansal piyasalar ve kurumlarıyla ilişk ... [+]

Günümüzün iş ortamı net bir iç görü ve güvence altına alınmış karar alma için çağrı yapmaktadır. Etkin sermaye yatırımları ve finansman, her organizasyonun can damarıdır. VU Amsterdam Finansal Yönetim Yüksek Lisansı, sizi sermaye artırımı ve yatırımdan doğru ve verimli finansal raporlamaya kadar fon akışını yönetmeniz için gereken kapsamlı bilgi ve kapsamlı anlayışla donatır.

Sektörün önde gelen akademisyenleri ve kıdemli uzmanları, hem finansal olmayan şirketler hem de finansal kurumlar açısından üç temel finansal yönetim alanını ele almanızı sağlayacaktır: kurumsal finansman, finansal sektör ve muhasebe. Yeni nesil CFO olma dürtüsü ve tutkusu varsa, Finans Yönetimi Yüksek Lisansı başlamak için ideal bir yerdir.... [-]

Hollanda Amsterdam
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Vrije Universiteit Amsterdam

Strateji ... [+]

Dinamik bir pazarda sizi rekabetçi tutan bir iş stratejisini nasıl oluşturur ve uygularsınız? Rakipler, tüketiciler ve STK'lar dahil olmak üzere diğer kuruluşlarla stratejik olarak etkileşime girme neye mal olur? Sadece finansal başarıyı sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda sürdürülebilir ve sosyal açıdan sorumlu iş uygulamalarını sağlayan bir stratejinin bileşenleri nelerdir?

Bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız, Stratejiye uygun bir seçim yapın. Yapacağın şey bu Strateji

Kırmak için:

İki zorunl... [-]
Hollanda Amsterdam
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Vrije Universiteit Amsterdam

Taşıma ... [+]

Yiyecek ya da moda gibi hızlı hareket eden sektörlerde ürün akışını nasıl yönetiyorsunuz? Hükümet ulaşım politikası çevreyi nasıl etkiler?

Taşıma

Yüksek Lisans programı İşletme İdaresi bu uzmanlık 1 Ekim 2019 itibariyle Master programı Ulaştırma ve Tedarik Zinciri Yönetimi olarak akredite olması bekleniyor.

Yapacağın şey bu Yüksek Lisans programı, bir şirketin gelecekteki kariyerinizde karşılaşabileceği her türlü taşımacılık ve tedarik zinciri ile ilgili problemi analiz etmek için size araç ve teknikleri sağlayacak olan taşıma ekonomisi ve tedarik zinciri yönetimi kurslarının bir kombinasyonundan oluşur. Bu derslere ek olarak, veri odaklı karar vermeyi desteklemek için araştırma metodolojileri uygulamayı, endüstri veya devletle işbirliği içinde tanımlanan güncel bir konu üzerine yüksek lisans tezi yazmayı ve iş dünyasına hazırlanmayı öğreneceksiniz.... [-]

Hollanda Amsterdam
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Vrije Universiteit Amsterdam

Yönetim Danışmanlığı Yüksek Lisansı size yönetim danışmanlığı ve örgütsel değişim teorilerini öğretecek, aynı zamanda önerilerinizi iletme, iş modelleri geliştirme ve dan ... [+]

Danışman olarak bir kariyerin sizin için olup olmadığını öğrenmek ister misiniz? Yönetim Danışmanlığı Yüksek Lisans programında, sizi kariyerinizdeki bir sonraki aşamaya danışman olarak hazırlamak için proje tabanlı bir ortamda çeşitli disiplinleri uygulayacaksınız. Ayrıca etkili bir danışman olmak için ihtiyaç duyduğunuz araştırma, iletişim ve sunum becerilerinden de kurtulacaksınız.

Sıkı çalışmaya hazırlanın - tıpkı bir danışmanlık firmasında yaptığınız gibi. Çünkü değişim yönetimi ve iş modellerinin geliştirilmesinden yönetim danışmanlığı ve müşteri kazandırma etiğine kadar her şeye bakıyor olacaksınız. Akademik bir zihin setini (öğrenme teorilerini ve eleştirel düşünmeyi) uygulamadaki danışmanlıkla birleştiriyor olacaksınız (sahadaki işletmelerle gerçek hayat deneyimi kazanıyorsunuz). Bir yönetim danışmanı olmak için birçok şey yapmanız gerekiyor - ve bunları iyi yapın. Ve bu program başlayacağınız yer. Yapacağın şey bu Yönetim Danışmanlığı Yüksek Lisansı size yönetim danışmanlığı ve örgütsel değişim teorilerini öğretecek, aynı zamanda önerilerinizi iletme, iş modelleri geliştirme ve danışmanlık projeleri yürütme becerilerinizi geliştirecektir. Yönetim Danışmanlığı derslerine ek olarak, diğer İşletme uzmanlık programlarından seçmeli dersler alabilirsiniz.... [-]

Hollanda Amsterdam
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VU University Amsterdam
Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, Kuzey Hollanda, Hollanda
web sitesi
Telefon
+31 20 598 9898