Resmi açıklamayı okuyun

Fondazione CUOA Business School

CUOA (geniş Ya) İşletme Fakültesi 1957 yılında kuruldu

İtalya'da, CUOA önde gelen işletme okullarından biridir ve özel ve kamu sektörü yönetimi ve girişimcilik becerilerinin geliştirilmesi ve geliştirilmesi için aktif bir merkezdir.

CUOA İşletme Fakültesi'nin en önemli özelliklerinden biri, kuzeydoğu İtalya'daki seçkin girişimci ve yöneticilerin tanıtımına katkıda bulunan uzun tarihi ve derin coğrafi ilişkileridir.

CUOA sadece uluslararası eğitim kursları sağlamada (yabancı ortaklarla işbirliği yaparak) başarılı olmakla kalmayıp, 3.500'den fazla yerel şirketle de çalışmaktadır. Bu kursa katılan öğrenciler 50 farklı ülkeden gelmekte ve 15 farklı küresel kalkınma projesine öncülük etmektedir.

CUOA İşletme Fakültesi, işletme ve yönetim kurslarında ulusal ve uluslararası bir liderdir. Bu kolej, öğrencilere bireysel ihtiyaçlarını ve yeteneklerini geliştirmelerinde yardımcı olur.

CUOA, bireyleri, şirketleri, özel ve kamu kuruluşlarını, kurumsal hedeflere ulaşmak için yeni bir kurumsal yönetim modeline yönlendirmektedir.

Bu okul işletme alanında yüksek lisans derecesi, kısa vadeli bir yönetici kurs ve tüm ihtiyaçları karşılayacak özelleştirilmiş bir kurs sunmaktadır. İtalya'da, her şirketin insan işe alım departmanı, COUA işletme yönetimi öğrencilerini önemli bir kabul konusu olarak görür.

CUOA Business School, İtalya'nın eteklerinde, Vicenza'daki Villa Valmarana Morosini'de bulunan görkemli bir 18. yüzyıl binasıdır. Bu 18. yüzyıl Palladian tarzı bina mimar Francesco Muttoni tarafından tasarlanmıştır ve tarihi kültür ve akademik etkinlikleri kapsayan tüm okul olanaklarına sahiptir.

Valmarana Morosini, villanın yanında yer almaktadır ve modern bir işletme okulunun somut bir örneğidir. Bu yerleşim alanı, villaların ortasındaki bir çim kulübesinde ve kulübede yer almaktadır ve ensüite ve diğer hizmet olanaklarına sahip 50'den fazla odaya sahiptir.

Fondazione CUOA Business School

CUOA (geniş Ya) İşletme Fakültesi 1957 yılında kuruldu

Villa Valmarana Morosini

103, G. Marconi

Altavilla Vicentina, Vicenza, 36077 BT

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yarı zamanlı MBA

Fondazione CUOA

Yarı zamanlı CUOA MBA, teşvik edici, çok kültürlü bir bağlamda öğrenme fırsatı sunan uluslararası odaklı bir programdır. Öğrenciler işletme ve organizasyonlar için entegr ... [+]

Part-time MBA Uluslararası Programı Michigan-Dearborn Üniversitesi ile işbirliği içindeBaşlangıç tarihi: 6 Mart 2020 Bitiş tarihi: Temmuz 2021 Dil: İtalyanca ve İngilizce Süre: 30 hafta sonu, 1 hafta yurt dışında, uzaktan eğitimde 70 saat

İşletme Yüksek Lisans değeri uluslararası düzeyde tanınan bir genel yönetim dersidir .

Yarı zamanlı MBA, giderek daha karmaşık bağlamlarda mesleki zorlukların ele alınmasını amaçlayan şirketin bütünleşik ve stratejik bir vizyonunu geliştiren uluslararası esinlenmiş bir CUOA önerisidir. Bir şirketin tüm işlevlerini ve süreçlerini araştırır ve anında kullanım için somut araçlar sağlar.

... [-]
İtalya Altavilla Vicentina
Mart 2020
Italyan,Ingilizce
Yarı zamanlı
16 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku